T

Teğmen
31 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 273 (Bu ay: 2)
Gönderileri
O duyguyu hatırlıyorum. Berbat birşey idi kesinlikle.
Bir an herşeyi unutuyorum ve bosveriyorum. İnanılmaz mutlu oluyorum. Yani içim içime sığmıyor, sanki uçuyor gibi oluyorum. Sizce bu normal mi ?
Her konuda eşitlik isteyenler, bu konuda da eşit davransa ne güzel olurdu değil mi ? Toplumumuzda, hesabı erkek ödemeli düşüncesi var ama ben katılmıyorum. Yani ortaklaşa ödenebilir. Tamam bazen siz ödeyin ama en azından teklif edilebilir yani. Sizce yanlış mı düşünüyorum ?
Özel bir terapiste gitmek istiyorum. Fakat SGK'ya islenmemesini istiyorum. Böyle birşey mümkün mü ? Mesela özel kliniği olan bir doktora gittik diyelim mesela, 'xxx ruh sağlığı merkezi' vs vs özel çalışan bir yer. Sorun olur mu sizce ?
Arkadaşlar kuzenimin şahin marka aracı var. Aracın motoru pek iyi değil. Segman atılı motor ve performansı memnun etmiyor. Çıkma motor almak istiyor. Yalnız merak ettiği noktalar var. Mesela çıkma motor, ruhsata nasıl işletilir ? Veya işletmese sorun olur mu ? Muayneden geçer mi ? Satarken sıkıntı yaşarmı ? Ayrıca arabanın motoru 1.4 o 1.6 olmasını istiyor. Mesela üzerindeki, 1.4 motor u tekrardan güzel bir usta yapsa, 1.6 gibi performans alır mı ?
Aslında bazen çok kasıyoruz. Dikkatlice bakın etrafınıza. Aslında yaptıklarınız, yapacaklarınız, veya siz kimsenin umrunda değilsiniz. Sizi gerçekten sevenler hariç. Özellikle ilişki konularında vs çok takılıyoruz böyle şeylere. Ama emin olun karşı cins tarafından da bu kadar önemsemiyoruz. Yani kısacası herşey basit aslında...
Çene, girişkenlik vb şeyler hikayedir. Bir kadını veya kızı etkilemek farklı birşey. Her kişiye aynı taktikle yuruyemezsin. Yani hep çene vb şeyler önemli diyorlar ama bazen onlar da işe yaramaz. Neden mi ? Çünkü yaşadım biliyorum..
Karşı cinse, güzel bir şekilde kahve içme teklifi nasıl yapılır ?
Yaklaşık 2 hafta oldu gireli. Bulunduğum yerde, wifi yok, TV yok. Cepten kullanıyorum. Bu arada alternatif bir iş teklifi geldi. Güvenlik kimlik kartım var bu arada. Ancak bu danışma işi tesadüfen oldu ve kart gelene kadar 1 2 ay takılırım diye düşündüm. İse girdim kart geldi. Sizce ne yapayım ?
Soru açık beyler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Mesaj Sayısı: 153
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.289
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 131.961 (Bu ay: 2.682)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.257 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.