Şimdi Ara

güncel finansbank otomatik ödeme talimatı 90 tl puan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
10
Favori
22.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce sms mesajı geldi.45.000 parapuan yattı 15 gün geçerli diyor.
  • Bana da mesaj geldi.
  • bana da mesaj geldi
  • Bana mesaj gelmedi.
    Ancak şimdi baktım yatmış puanlar.
    Kampanya ParaPuanı ParaPuan 45.000,00

Konrol edip en kısa zamanda kullanın arkadaşlar.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 15 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan para puanlar geri alınacaktır.

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheEvent -- 1 Mart 2013; 20:11:08 >
  • Öğlen baktım yoktu, MH ni arayıp kayıt açtırmıştım, şimdi burayı okuyunca yeniden baktım. Kampanya havuzundaki Parapuan 45,000 TL olarak görünüyor. Yarın hemen kullanalım.
  • Banada 30 lira puan yüklendi.15 lira puanda diğer ay yüklencekmiş
  • bana yüklenmedi. halen bekliyorum. bende arayayım bari.illa aramak mı lazım ne saçma iş!
  • Ankarada Parapuan geçerli benzin isTAasyonu var mıdır?
    Bunu nereden öğrenebilirim?
    Link veya sizlerin bilgisi acaba var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Ankarada Parapuan geçerli benzin isTAasyonu var mıdır?
    Bunu nereden öğrenebilirim?
    Link veya sizlerin bilgisi acaba var mı?

shell istasyonlarında geçerli olması lazım. Ben konya yolu üzerindeki shellde kullanmıştım 1 ay önce.
  • bu parapuanları nerede harcaya biliriz
  • debit karta yatan puanların internette harcanabileceği bir site var mı vaya bu puanlar kredi kartına aktarılabiliyor mu?
  • Bana da 45 lira puan yüklendi.5 lira puan da önceden vardı gittim arabaya mp3 çalar aldım

20 lira da Petrol Ofisi kampanyasından geldi.Fix Card kullanıyorum üyelik aidatı da yok.Seviyorum Finansbank'ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya detaylarını aktarayım bir Finansbank Personeli olarak. Otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınız ücretsiz ödenir, komisyon bedeli alınmaz. Önceden Fix Card'lar için 1 TL işlem ücreti alınırdı. Bu kampanyadan sonra alınmayacak. Ancak, sadece kampanya süresinde. Kampanya Bitiş tarihi 31 Mart. Bu tarihten sonra Fix Card'lar için 1TL işlem ücreti alınmaya devam edecek.

Parapuanlara gelirsek. Hesabınızdan 3, kredi kartınızdan 3 tane vermek şartıyla 15'er liradan toplamda 90 TL değerinde parapuan kazanabiliyorsunuz. Bu parapuanlar, faturaların borcu ekstreye yansıdığı ayın sonunda size yükleniyor. 15 Gün içerisinde kullanmanız gerek. 15 gün içinde kullanılmayan parapuanlar geri alınıyor. Faturaların da 30 Haziran tarihine kadar Finansbank'ta kalması gerekiyor. 30 Hazirandan önce iptalini sağlar ve parapuanlarınızı harcamış olursanız, parapuanlar size borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanya detayları bu şekilde. Parapuan için verilir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondris

Kampanya detaylarını aktarayım bir Finansbank Personeli olarak. Otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınız ücretsiz ödenir, komisyon bedeli alınmaz. Önceden Fix Card'lar için 1 TL işlem ücreti alınırdı. Bu kampanyadan sonra alınmayacak. Ancak, sadece kampanya süresinde. Kampanya Bitiş tarihi 31 Mart. Bu tarihten sonra Fix Card'lar için 1TL işlem ücreti alınmaya devam edecek.

Parapuanlara gelirsek. Hesabınızdan 3, kredi kartınızdan 3 tane vermek şartıyla 15'er liradan toplamda 90 TL değerinde parapuan kazanabiliyorsunuz. Bu parapuanlar, faturaların borcu ekstreye yansıdığı ayın sonunda size yükleniyor. 15 Gün içerisinde kullanmanız gerek. 15 gün içinde kullanılmayan parapuanlar geri alınıyor. Faturaların da 30 Haziran tarihine kadar Finansbank'ta kalması gerekiyor. 30 Hazirandan önce iptalini sağlar ve parapuanlarınızı harcamış olursanız, parapuanlar size borç olarak yansıtılacaktır.

Vadesiz hesaba baglanan faturalar için hesap işletim ücreti yansır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: istceko

quote:

Kampanya detaylarını aktarayım bir Finansbank Personeli olarak. Otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınız ücretsiz ödenir, komisyon bedeli alınmaz. Önceden Fix Card'lar için 1 TL işlem ücreti alınırdı. Bu kampanyadan sonra alınmayacak. Ancak, sadece kampanya süresinde. Kampanya Bitiş tarihi 31 Mart. Bu tarihten sonra Fix Card'lar için 1TL işlem ücreti alınmaya devam edecek.

Vadesiz hesaba baglanan faturalar için hesap işletim ücreti yansır mı ?

Evet. Hesap kullanılır hale geldiği için vadesiz hesap için hesap işletim ücreti alınır.

• Bugün itibarıyla fix karta üç tane fatura talimatı verdik, bakalım puanlar ne zaman yatar.
    1 temmuzda vedalaşır yeni kampanya bakarız.
  • quote:

Benim kampanya süresinden anladığım 30 Hazirandı, öyle değilmi? Sonuçta talimatı 31 Marta kadar vermen gerekiyor.
    Fixcard için 31 martta verdiğim talimatın hangi ödemesinden işlem ücreti alınmayacak? Bu bilgiden eminmisiniz?

Birde bu puanları harcamak gerçekten zor, migrosta yok, olsa iyiydi. Kipa kabul ediyor ama yakında kipa yok. Real kabul edermi acaba?

Onun dışında Teknosada da harcanabiliyor, fikir olsun arayışta olanlara.

• Ben de 3 tane fatura attım finansa.Beklemedeyiz şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milithian

quote:

Benim kampanya süresinden anladığım 30 Hazirandı, öyle değilmi? Sonuçta talimatı 31 Marta kadar vermen gerekiyor.
    Fixcard için 31 martta verdiğim talimatın hangi ödemesinden işlem ücreti alınmayacak? Bu bilgiden eminmisiniz?

Birde bu puanları harcamak gerçekten zor, migrosta yok, olsa iyiydi. Kipa kabul ediyor ama yakında kipa yok. Real kabul edermi acaba?

Onun dışında Teknosada da harcanabiliyor, fikir olsun arayışta olanlara.

Yeni güncellemeyle birlikte Fix Card için herhangi bir ücret alınmayacak arkadaşlar. Bilginize.

• puanlar real de harcanabiliyor (daha önceki kampanlardan harcamıştım)opet te kabul ediyor diye biliyorum ama emin değilim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.