Şimdi Ara

güncel finansbank otomatik ödeme talimatı 90 tl puan (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
10
Favori
22.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim puanlar hala yatmadı arkadaşlar. sizce neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

benim puanlar hala yatmadı arkadaşlar. sizce neden olabilir?

Benimki de yatmadı. Mesaj geldi yattı diye ama yatan puan falan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

benim puanlar hala yatmadı arkadaşlar. sizce neden olabilir?

Benimki de yatmadı. Mesaj geldi yattı diye ama yatan puan falan yok.

puanınız yatmış olabilir.İnternet şubesinde puanlarım kısmında normal puanıız yanında kampanya havuzundaki puanlar kısmına bakın.Bu puan alışveris sonrası slipte puan olarak gözükmüyor.Bankaların yeni oyunu vatandaşa unuttrup göstenmeyerek puanları süresinin geçmesini sağlamaya çalışıyorlar.Bilginiz olsun.Benim 2 faturadan 30 tl yüklendi ay sonunda hatta harcamayı bile yaptım...
  • ben 2 tane verdim ama birinin puanı yatmadı diğer fatura(doğalgaz) limit yetmediği için puanı da yatmadı...acaba bu ay yatar mı yeni fatura ödenince
  • http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp4531/simdiki-faturalar-cok-degerli.aspx

Kampanya tekrarlanmış başlığı ve ilk mesajı güncelleyebilirsek iyi olur.
  • Mesaj geliyor puan yüklendi diye. Karta bakıyorsun puan filan yok. Rezalet bir banka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp4531/simdiki-faturalar-cok-degerli.aspx

Kampanya tekrarlanmış başlığı ve ilk mesajı güncelleyebilirsek iyi olur.

güncelleme yapıldı...
  • 3 faturadan 45 TL yattı.
  • Nakit kart için puanı nasıl kontrol edebiliriz ve nasıl harcayabiliyoruz?
  • Havuzdaki puanlar olarak gözüküyor ve internet alışverişlerinde kullanılamıyor bu puanlar
  • Kampanya 31 Mayıs'a kadar uzatıldı arkadaşlar. Aynı kampanya şartları geçerli ancak faturaların 31 ağustos tarihine kadar bankada kalması gerekiyor.

Parapuanı yatmayan arkadaşlar için: bazı müşterilern para puanı yatmayabiliyor, evet. Bunun için çağrı merkezini arayıp parapuanlarım yatmadı diye belirtirseniz size yardımcı olacaklardır.

Şunu da belirteyim: Parapuanlar faturanın ekstreye yansıdığı ayın sonunda size yükleniyor ve 15 gün kullanma süresi var. Finansbank üye işyerlerinden ve Finansbank pos cihazlarından kullanabilirsiniz parapuanları. Üye işyerleri için de finansbank.com.tr'den ulaşıp görüntüleyebilirsiniz.

Allahım ne resmi konuştum ben öyle. Gören de hep böyle konuşuyorum sanacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Nakit kart için puanı nasıl kontrol edebiliriz ve nasıl harcayabiliyoruz?

Cep telefonuna sms gelir. Gelmezse de atm den ya da internet bankacılığından kontrol edebilirsin. Kullanmak için kredi kartından ayrı bi prosedürü yok. Kartınla alışveriş yaparken parapuan kullanmak istiyorum dersen, harcamanı parapuan üzerinden yaparlar.
  • 1-
    şimdi bu fix carda başvuracağım hem banka hem kredi kartı aynı yerde dıyor ben sadece kredi kartı olanına basvururum

onda kart basım ucretı dısında bır ucret yok değil mi?
    http://www.fixcard.com.tr/fix-ile-tanisin/faiz-oranlari-ve-ucretler.aspx
    burada en altta şöyle yazıyor da
    Hesap İşletim Ücreti (KMH'sız)** 22,50TL
    Hesap İşletim Ücreti (KMH'lı)** 25,50TL
    KMH kredili mevduat demekmiş.

2-

benım su anda otomatık odemelerım ıs bankasında onu ıptal edıp buraya tasısam sorun oluyor mu ?

quote:

Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

diyor ama kendı bankalarındakı otomatık odeme talımatlarından mı bahsedıyor acaba dıye dusundum?

3- 1 Nisan–31 Mayıs 2013 tarıhlerı arasında otomatık verın dıyor
    puanların yatması ıcın o tarıhler arasında faturaların odenmıs olması gerekıyor dogru mu anladım?

31 mayısta verdım 10 nısanda fatura odendı parapuan alamıyorum?

• Finanstan kurtuldum rahatim darısı sizin başınıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

1-
    şimdi bu fix carda başvuracağım hem banka hem kredi kartı aynı yerde dıyor ben sadece kredi kartı olanına basvururum

2-

benım su anda otomatık odemelerım ıs bankasında onu ıptal edıp buraya tasısam sorun oluyor mu ?

quote:

Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

diyor ama kendı bankalarındakı otomatık odeme talımatlarından mı bahsedıyor acaba dıye dusundum?

puanların yatması ıcın o tarıhler arasında faturaların odenmıs olması gerekıyor dogru mu anladım?

Sadece kredi kartı özelliği olan karta başvurursan hesap işletim ücreti ödemezsin. Kart basım ve gönderim ücreti dışında herhangi bir aidatı yok.

Başka bankadan iptal edilen talimatları da verebilirsin sorun değil. Sadece finansbank'ta talimatı olup da kampanya süresinde iptal edip tekrar vermek isteyenler için geçerli o kural.

Puanların yatması için kampanya süresi önemli değil. Önemli olan faturaların kampanya süresi içinde verilmiş olması. Kampanya bittikten sonra faturanın yansıması parapuanlar için sorun oluşturmaz. Yine yüklenir puanlar.

Sen bana bilgilerini ver ben alayım talimatlarını da kart başvurunu da

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondris

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

1-

2-

quote:

Sadece kredi kartı özelliği olan karta başvurursan hesap işletim ücreti ödemezsin. Kart basım ve gönderim ücreti dışında herhangi bir aidatı yok.

Başka bankadan iptal edilen talimatları da verebilirsin sorun değil. Sadece finansbank'ta talimatı olup da kampanya süresinde iptal edip tekrar vermek isteyenler için geçerli o kural.

Puanların yatması için kampanya süresi önemli değil. Önemli olan faturaların kampanya süresi içinde verilmiş olması. Kampanya bittikten sonra faturanın yansıması parapuanlar için sorun oluşturmaz. Yine yüklenir puanlar.

Sen bana bilgilerini ver ben alayım talimatlarını da kart başvurunu da

Pm attim hocam.

• Puan harcamak için yer bulamayan arkadaşlar ;

" ŞOK MARKET " lerde Finansbank Parapuan'ları geçiyo bilginize !
  • Herkes puanları kullanabileceğimiz yerleri yazsa nasıl olur.
  • Hesap kartından hesap işletim ücreti vermeden bir yol var mı acaba kampanyaya katılmak için. Bildiğim kadarıyla 3 faturaya hesap işletim ücreti almam gibi bir şeyi yok bu bankanın
  • Kazandıkları puanları kullanacak yer bulamayan arkadaşlar, Şok Marketlerde puan ile alışveriş yapılabiliyor

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.