Binbaşı
02 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 111 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Yolunuz bu araba yokluğunda otomerkezi adlı şubeli şebekeye düşerse direkt geri dönün. Bu hafta yaşadıklarım özetle aşağıda belirtilmiştir.


2021 model Hyundai kona marka araç ilanları için kendileriyle görüştüm. Kapora istediler yatırdım. Sakarya'dan İstanbul Maltepe'de ki bayilerine gittim. Defalarca sordum araçta herhangi bir sıkıntı yok dediler. Ben yine gelince ekspere de sokarım pazartesi dedim. Aracı beğendik cumartesi saatte biraz geç olduğu için satışı pazartesi yaparız dediler genel müdürden indirim de alıp fiyat verdiler ve oradan ayrıldık.


Ertesi gün beni aradılar. Araçta kiralama sözleşmesi olduğunu ve 1.5 aylık süresi kaldığını bu yüzden kiralayan kişiye ödeme yapmaları gerektiğini belirtip benden ek para istediler. Yarı yarıya karşılayalım dediler. Önce kabul etmedim. İndiriminizi istemiyorum ilan fiyatından verin dedim. Sonra tekrar aradıklarında yarı yarıya karşılasam ya da tamamını versem de araç satılamaz kiralayan kişi istiyor arabasını dediler. Bir sonraki gün ise kaporamı iade edip aracı tekrar üzerine 13 bin lira koyarak ilana koydular. Bunlarla anlaşmasam baktığım bir araç daha vardı. Gidip onu alacaktım. Bu süreçte o ihtimal de ortadan kalktı. Zararım büyüdü. Allah'tan ki bunlara güvenip alıcısı hazır olan kendi aracımı henüz satmamıştım. Yoksa mağduriyetim katlanacaktı. Siz siz olun bunlarla alışveriş yapmayın.

Mayıs ayı kampanyası ile konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.


DenizBank bireysel kredi kartınızla yapacağınız internet alışverişlerinizden 3 ay boyunca 300 TL’ye varan indirim fırsatını ve 1 yıllık BluTV üyeliğini kaçırmayın!

 • Kampanya İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, Mobil Web, DenizKartım, www.denizbonus.com, www.denizbank.com ve iletişim merkezi aracılığıyla 1 Mayıs 2022 - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında onaylanan bireysel asıl kredi kartları için geçerlidir. Ek kartlar, Business kartlar, Net Kart ve Banka kartı satışları dahil değildir
 • Müşterilerimiz yeni kredi kartlarıyla Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında internet üzerinden yapacakları alışveriş işlemlerinin azami yarısı (50%) olacak şekilde ayda azami 100 TL, 3 ay süresince de azami 300 TL indirim kazanabilecektir.
 • Ek olarak 1 yıllık Blutv üyeliği hediye edilecektir. Üyelik, kredi kartının ilk işlem tarihinden sonraki ayın 10. gününde tanımlanacaktır. BluTV için tanımlanan kod Mobildeniz uygulaması içerisindeki kampanyalar menüsü üzerinden müşteri tarafından alınacaktır.
 • Bankamız Blutv kampanyaları kapsamında 1 müşteri 1 defaya mahsus 12 aylık BluTV üyeliği kazanabilir.
 • 12 aylık BluTV üyeliği için Mobildeniz uygulaması içerisindeki kampanyalar menüsü alanına girilerek hediye kodu alınmalıdır. Mobildeniz üzerinden alınan kod BluTV web sitesi veya uygulamasına giriş yapılıp abonelik işlemi sonrasında hesap ve ayarlar altından kupon kodu bölümüne giriş yapılmalıdır.
 • Kampanya kapsamında Bankamızdan 12 aylık BluTV üyeliği için temin edilen kodun 30 gün içerisinde Blutv üzerinden aktifleştirilmesi gerekmektedir. 30 gün içerisinde aktifleştirilmeyen kod iptal olacaktır.
 • In-app purchase (Uygulama içi ödeme) ve mobil ödeme yöntemi ile üyeliği mevcut olan müşterilerimizin hesaplarını iptal edip kodlarını yeni açacakları hesaplarda kullanmaları gerekmektedir. BluTV kupon kodu kullanım detaylarına www.blutv.com/kupon 'dan ulaşabilirsiniz. Satın alınan kupon kodları sadece yurt içi kullanım için geçerlidir.
 • Kampanya katılımlı değildir. Sadece belirtilen kanallardan yapılan başvurularla onaylanan kredi kartları kampanyaya otomatik olarak dahildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank bireysel kredi kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp yeni kart alınması durumunda kampanyaya dahil olunamaz.
 • Sadece internet harcamaları ödüle tabi olup fiziksel POS üzerinden yapılan işlemler, Nakit avans işlemleri ve Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal kart ve ek kart ile yapılan işlemler dahil olacaktır. İndirim asıl karta yansıyacaktır.
 • Alışverişten kazanılan indirimler takip eden ayın ilk 7 iş günü içinde karta yansıtılacak olup ayrıca DenizKartım üzerinden bildirim ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Her müşteri ödülden 1 kere faydalanabilir. Bir müşteri kampanya dahilinde 3 ay boyunca ayda en fazla 100 TL, 3 ayda toplamda 300 TL indirim kazanabilir.
 • Bonus pos zorunluluğu yoktur
 • İade/iptal işlemlere indirim yansıtılmayacaktır.
 • Blutv kodlarında oluşabilecek sorunlar veya sorular için destek.blutv.com adresi üzerinden BluTv firması ile irtibata geçilmelidir.

Hakkında
Konum: Sakarya,Hendek
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
notebook
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Asus
Kombi
Airfel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Mesaj Sayısı: 1.170
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.862
İkinci El Bölümü Mesajları: 315
Konularının görüntülenme sayısı: 124.874 (Bu ay: 346)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 521 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.