Şimdi Ara

güncel finansbank otomatik ödeme talimatı 90 tl puan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
10
Favori
22.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omergenc23

puanı yatan arkadaşlar internet şubesi üzerinden tam olarak nerden kontrol ettiniz yatıp yatmadığını öğrenmek için. yardımcı olursanız sevinirim.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski kampanyasına katılmıştım şu süresi uzun olan. Onu ne kadar süre ile bozmamam gerekiyordu hatırlayan var mı? Bittiyse bu kampanyaya katılacağım da.
  • Ben de Ocak kampanyasına katılmıştım, bu ay sonu yüklenmesi lazım puanların, bekliyoruz bakalım 45 TL mizi.
  • bende kaçtım faturaları finansa. akbankta duruyodu boşu boşuna :)
  • Müşteri Hizmetlerini aradım. Ay sonu diye bir hesap varmış şubeyle görüşün hesap işletim ücretini sorun dedi şubeden şubeye değişiyormuş. Kart çıkacak o karta da puan yüklenecek kullanılabilecek dedi. Bu hesaba kredili mevduat hesabı tanımlıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

Orijinalden alıntı: bakin16

Hesap işletim ücreti kesilmemesi için en az 2 tane otomatik ödeme talimatın,
    kredili mevduat hesabın ve de aktif kullanımda (en aylık 100 tl) kredi kartın olması gerektiği ifade edildi tarafıma.Temmuz-eylül dönemi için 25,50 tl ücret kesmişlerdi, ekim-aralık dönemi için bu şartları taşıdığımdan kesinti yapılmadı.Hesabınızı buna göre yapın derim...

Aylık 100 TL sınırı olmadığını söylediler bana sadece aktif olması yeterliymiş. Hatta ben sordum. Şimdi ben 12 aylık taksitli alışveriş yapsam bir daha kullanmasam kartım aktif görünür mü diye sordum. Olur yeterki ekstreye borç yansısın aktif görünür dediler. Ben mortgate için 3 ayda bir 28 TL ödüyordum bundan sonra kesilmeyecekmiş. Şartları ise önce fix card almak. ( Eğer kredi kartı borcunuzu ATMden yatırırsanız kart ücreti yok.) İkinci şartları ise hesaba 2 tane otomatik ödeme talimatı vermek. Bence o parayı ödemektense bu şartlar oldukça uygun. Benim gibi aynı durumda olan varsa hemen yapsınlar. Senede yoktan yere 112 TL para ödemeyin.

kredi kartı aidatı ödememek için kart borcunu illa atm den mi yatırmak gerekiyor internet şubesinden yatırsak olmuyor mu? teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: the_mafia

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

Orijinalden alıntı: bakin16

Hesap işletim ücreti kesilmemesi için en az 2 tane otomatik ödeme talimatın,
    kredili mevduat hesabın ve de aktif kullanımda (en aylık 100 tl) kredi kartın olması gerektiği ifade edildi tarafıma.Temmuz-eylül dönemi için 25,50 tl ücret kesmişlerdi, ekim-aralık dönemi için bu şartları taşıdığımdan kesinti yapılmadı.Hesabınızı buna göre yapın derim...

Aylık 100 TL sınırı olmadığını söylediler bana sadece aktif olması yeterliymiş. Hatta ben sordum. Şimdi ben 12 aylık taksitli alışveriş yapsam bir daha kullanmasam kartım aktif görünür mü diye sordum. Olur yeterki ekstreye borç yansısın aktif görünür dediler. Ben mortgate için 3 ayda bir 28 TL ödüyordum bundan sonra kesilmeyecekmiş. Şartları ise önce fix card almak. ( Eğer kredi kartı borcunuzu ATMden yatırırsanız kart ücreti yok.) İkinci şartları ise hesaba 2 tane otomatik ödeme talimatı vermek. Bence o parayı ödemektense bu şartlar oldukça uygun. Benim gibi aynı durumda olan varsa hemen yapsınlar. Senede yoktan yere 112 TL para ödemeyin.

kredi kartı aidatı ödememek için kart borcunu illa atm den mi yatırmak gerekiyor internet şubesinden yatırsak olmuyor mu? teşekkürler..

Ben bir çözüm buldum. Hesabıma kart ücreti için otomatik ödeme talimatı verdim. Önce hesabıma maaş aldığım bankadan eft yapıyorum. Zamanı geldiğinde hem kredi borcum hem kart borcum hesaptan çekiliyor. Bir de kartı aktif tutmak gerekiyor. Her ay cüzi olsa da alışveriş yapın.

• adsl için talimat verebiliyorum ama elektrik ve su için veremedim. su faturasında talimat ver seçeneği hiç yok. elektrikte ise karşı kurumdan kaynaklanan sorun nedeniyle işlem yapılamıyor diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

adsl için talimat verebiliyorum ama elektrik ve su için veremedim. su faturasında talimat ver seçeneği hiç yok. elektrikte ise karşı kurumdan kaynaklanan sorun nedeniyle işlem yapılamıyor diyor.

Ben tüm faturaları tanımladım ama ev telefonuna bir türlü talimat veremiyorum.
    Bu şekilde kayıt bulunamadı dıyor. Ev telefonunu daha önceden forumda konuşulan ADSL indirimi ile beraber TTNET'e taşıtmıştım.Şimdi Ne T.Telekom nede TTNET' üzerinden talimat veremiyorum. Sabit Telefonunu TTNET'e taşıyan kişilerin bu konuda bilgisi var mı?
  • merhaba arkadaşlar ayın başında 3 otomatik ödeme talimatı verdim. bugun 1 faturam otomatik olarak ödendi. puanı yansımış (15 tl). kalanlarda son ödeme tarihleri martın başlarında onlarda tahminen martın sonunda puan getirecek.... saygılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper71tr

merhaba arkadaşlar ayın başında 3 otomatik ödeme talimatı verdim. bugun 1 faturam otomatik olarak ödendi. puanı yansımış (15 tl). kalanlarda son ödeme tarihleri martın başlarında onlarda tahminen martın sonunda puan getirecek.... saygılar....

Ekstreniz kesildikten sonra mı yansıdı acaba? Ben de 31 Ocak'ta 3 talimat vermiştim, her 3 faturanın da Şubat içerisinde farklı tarihlerde ödemeleri gerçekleşmiş, 45 TL yüklenmesi gerekir ama henüz yapılmamış. Acaba ekstre kesilmesini mi bekliyorlar? Bir sorayım bakalım MH ne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

quote:

Orijinalden alıntı: alper71tr

merhaba arkadaşlar ayın başında 3 otomatik ödeme talimatı verdim. bugun 1 faturam otomatik olarak ödendi. puanı yansımış (15 tl). kalanlarda son ödeme tarihleri martın başlarında onlarda tahminen martın sonunda puan getirecek.... saygılar....

Ekstreniz kesildikten sonra mı yansıdı acaba? Ben de 31 Ocak'ta 3 talimat vermiştim, her 3 faturanın da Şubat içerisinde farklı tarihlerde ödemeleri gerçekleşmiş, 45 TL yüklenmesi gerekir ama henüz yapılmamış. Acaba ekstre kesilmesini mi bekliyorlar? Bir sorayım bakalım MH ne.

bilgilendirirseniz sevinirim. birde parapuan kontrolünü internet şubesinin hangi menüsünden yapıyor sunuz?

• internet şubesinden kredi kartı bilgilerinden finansal bilgiler bölümünden görebilirsiniz
  • Sordum MH ne, ay sonunu bekleyin yüklenir dedi. Parapuan kontrolünü, direk Kredi Kartları sekmesinden yapıyorsunuz. Sekmenin üzerinde durunca açılan menüde çıkıyor ParaPuan hareketleri falan.
  • baktım yatan bısey yok..halbukı gecen ay kesılmıstı..!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEpEchEmodE

internet şubesinden kredi kartı bilgilerinden finansal bilgiler bölümünden görebilirsiniz

hocam şimdi ben giriş yaptım sağta kart bilgileri var ordanmı göreceğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart bilgileri
    kartı seçiyorsun
    özet detay ekkart seçeneklerinden
    detayı seçiyorsun
    finansal bilgileri seçiyorsun
  • An itibariyle hala yatan birşey yok
  • 2012 kampanyasından yatmayan ekstre indirimi için bugün kayıt oluşturdular.
    Öyle saçma bir banka.
  • BEN 3 ADET TALİMAT VERMİŞTİM SADECE 1 adet hesaptan çekilmiş 15 tl yatmış diğer faturaların son ödeme tarihleri geçti ama ödenmememiş faturalarım...
    şimdi mesaj geldi 15 tl puanınız yüklendi diye...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.