Şimdi Ara

güncel finansbank otomatik ödeme talimatı 90 tl puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
10
Favori
22.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayağı iyi bir kampanya gibi geldi bana.Üstelik fix carda verilen talimatlarda kampanya döneminde ilave ücret yokmuş.

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kullanin/kampanyalar/kamp4531/simdiki-faturalar-cok-degerli.aspx

Kampanya 1 Nisan–31 Mayıs 2013 tarihleri arasında verilen yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatları için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Talimat başına 15,000 ParaPuan olmak üzere, bireysel kredi kartından ve hesaptan ayrı ayrı en fazla 45,000 ParaPuan, toplamda 6 talimat için en fazla 90,000 ParaPuan kazanabilirsiniz.

Taksitlendirme yapılabilmesi için faturanın dönem içinde olup, ekstreye yansımamış olması gerekmektedir. En fazla 3 taksit yapılabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar başka kampanyalara sayılamaz.

Kampanyadan kazanılan ödüller faturaya ilk borcun yansıdığı ayın sonunda talimat kredi kartından ise kredi kartına, hesaptan ise varsa CardFinans Nakit banka kartına yüklenecektir. CardFinans Nakit banka kartınız yok ise tarafınıza SMS gönderilerek talebiniz alınır, adınıza kart basılıp kartınız gönderilir. Takip eden ayın başında ödülünüz CardFinans Nakit banka kartınıza yüklenir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 15 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan'lar geri alınacaktır.

Verilen talimatların 31 Ağustos 2013 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan puan tutarı kredi kartınıza veya vadesiz hesabınıza borç olarak kaydedilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan'lar değerli ParaPuan kullanımı kapsamında kullanılamayacaktır. (Platinum ve ClubFinans karttan verilen talimatlar için)

Kampanya süresi içinde Fix Card’lardan verilecek yeni talimatlardan ücret alınmayacaktır.

Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Bireysel ek kredi kartları da kampanyadan faydalanabilirler. Kazanılacak ParaPuan ödülleri ek karta yansıtılacaktır.

Finansbank şubeleri‘nden, Finansbank İnternet Şubesi'nde Ödemeler menüsünden ya da Finansbank Telefon Bankacılığı’ndan otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakin16 -- 8 Nisan 2013; 8:52:33 >

• Vay be, geçen seneki kampanyadan sonra şartları oldukça makul seviyeye indirmişler. Geçen sene süre çok uzundu. Şimdi Mart sonunda girilen bir talimat, Haziran sonunda kapatılabiliyor, 3 ay taahhüt süresi demektir bu. Ocak'ta da girsen Mart'ta da girsen Haziran sonuna kadar kalacak talimat, bu durumda Mart sonunda girmekte fayda var. Güzel, değerlendirilebilir bir otm ödeme kampanyası olmuş. Yalnız hesaptan ödeme olayına girmenizi hiç tavsiye etmem, öyle ya da böyle hesap ücreti tuzağına düşersiniz. En güzeli karttan 3 talimat verip 45 TL yi kapmak.
  • kredi kartından talimat verincede 1 tl + % 1 gibi bir para alıyorlar fatura başına sanırım
  • bonustan böyle bir atak bekliyorum. talimatlarımda boştayken..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

kredi kartından talimat verincede 1 tl + % 1 gibi bir para alıyorlar fatura başına sanırım

normal ödemelerde almıyor fakat otomatik ödeme den ücret alıyormu bilmiyorum?

Finansbank'ta fatura ödemelerinden komisyon ve ücret gibi şeyler alınmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

kredi kartından talimat verincede 1 tl + % 1 gibi bir para alıyorlar fatura başına sanırım

normal ödemelerde almıyor fakat otomatik ödeme den ücret alıyormu bilmiyorum?

Kampanya süresi içinde Fix Card’lardan verilecek yeni talimatlardan ücret alınmayacaktır.

Ayrıca burada en alttahttp://www.fixcard.com.tr/fix-ile-tanisin/faiz-oranlari-ve-ucretler.aspx

Otomatik Ödeme Talimatı Ücreti* 1tl

* Tek seferlik fatura ödemelerinden de aynı ücret alınmaktadır. 21 Ocak - 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Fix Card'tan verilen Otomatik Fatura Ödeme Talimatlarından ücret alınmayacaktır.

• Kampanya şartlarında, ödemelere ilişkin herhangi bir ücretlendirme belirtilmemiş. Ama önceki kampanyalardan bildiğim kadarıyla, hiçbir ücret ya da masraf kesilmiyor. Olsaydı mutlaka yazarlardı şartlara.
  • benim fix cardım var. 3 tane talimat verip 45 tl puan mı alacağız ? ve iski,igdaş,bedaş felan faturayı öderken ücret kesilmeyecek mi ? Yani ben hiç para vermeden 45 tl sahibi olacak mıyım ? Yapmasınlar bunlar bi katagülli....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

benim fix cardım var. 3 tane talimat verip 45 tl puan mı alacağız ? ve iski,igdaş,bedaş felan faturayı öderken ücret kesilmeyecek mi ? Yani ben hiç para vermeden 45 tl sahibi olacak mıyım ? Yapmasınlar bunlar bi katagülli....

İlk defa mı otm ödeme kampanyasına katılıyorsun? Şartlara uyarsan, yamuk olmaz, herşey açıklanmış, yeterki süresinden önce talimatları iptal etme ve süre dahilinde her faturaya en az 1 kez tahsilat yansısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 22 Ocak 2013; 18:19:03 >
  • Martta talimatı vermek en mantıklısı.Haziran sonunda çıkarız talimattan..
  • Ben ilk defa talimat vereceğim de yapmam gereken nedir bilmiyorum. Sadece internet şubesine girip 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı verince hemen yatıyor mu puanlar? Başka yapılması gereken bir eşy var mı? Ya da başka şekilde mi katılım sağlayacağız?
  • faturalar nasıl olsa ödeniyor buraya yönlendirmek avantajlı ama burada kazanılacak puan ne zaman yüklenecek yazmamışlar birde kullanılmazsa 15 gün içinde silinecek yazmışlar...
  • Ya daha talimat vereli 15 gün olmadı faturalar hiç ödenmemişken iptal edip tekrar versem sayarlar mı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademcell

faturalar nasıl olsa ödeniyor buraya yönlendirmek avantajlı ama burada kazanılacak puan ne zaman yüklenecek yazmamışlar birde kullanılmazsa 15 gün içinde silinecek yazmışlar...

Daha önce Finans'ın otomatik ödeme kampanyasına dahil olmuş biri olarak şunu söylüyorum ki;
    Verilen talimata ait ödemenin karttan çekildiği ayın son haftasında puanlar HABERSİZCE yatar. Sms filan gelmez puan yattı diye

Sonrada kullanmazsan 15 gün içinde silinir. Örneğin 2 talimat verdiniz 3 Şubat'ta;

Ve faturanın birinin son ödeme günü 17 Şubat diğeri 20 Şubat. Bu iki fatura da ödendikten sonra o ayın 31 ine kadar habersizce karta puanlar yatar.
    Ve 15 gün kullanılmazsa silinir.

Finansbank işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

faturalar nasıl olsa ödeniyor buraya yönlendirmek avantajlı ama burada kazanılacak puan ne zaman yüklenecek yazmamışlar birde kullanılmazsa 15 gün içinde silinecek yazmışlar...

Daha önce Finans'ın otomatik ödeme kampanyasına dahil olmuş biri olarak şunu söylüyorum ki;
    Verilen talimata ait ödemenin karttan çekildiği ayın son haftasında puanlar HABERSİZCE yatar. Sms filan gelmez puan yattı diye

Sonrada kullanmazsan 15 gün içinde silinir. Örneğin 2 talimat verdiniz 3 Şubat'ta;

Ve faturanın birinin son ödeme günü 17 Şubat diğeri 20 Şubat. Bu iki fatura da ödendikten sonra o ayın 31 ine kadar habersizce karta puanlar yatar.

Finansbank işte.

Sadece finansbank değil neredeyse tüm bankalar böyle,puan yatırıldığında mesaj atan,haber veren banka görmedim.
    Garanti,yapı kredi,iş bankası,vakıfbank gibi bankalardan daha önce hesabıma puan yatırıldı ama hiçbiri haber vermedi.
    Önemli olan bankanın puanı yatırmayı taahüt ettiği tarihler arasında sürekli kontrol etmektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

quote:

Finansbank işte.

Sadece finansbank değil neredeyse tüm bankalar böyle,puan yatırıldığında mesaj atan,haber veren banka görmedim.
    Garanti,yapı kredi,iş bankası,vakıfbank gibi bankalardan daha önce hesabıma puan yatırıldı ama hiçbiri haber vermedi.
    Önemli olan bankanın puanı yatırmayı taahüt ettiği tarihler arasında sürekli kontrol etmektir.

Ben ikidir katıldım Finans'ın kampanyalarına. Sorun da o ki ikinci katılışımda vaad edilen puanı tarihinde yatırmadı. Şikayet kaydı oluşturdum ancak öyle yattı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

quote:

quote:

Finansbank işte.

Ben ikidir katıldım Finans'ın kampanyalarına. Sorun da o ki ikinci katılışımda vaad edilen puanı tarihinde yatırmadı. Şikayet kaydı oluşturdum ancak öyle yattı.

Takip etmek lazım başka yol yok,banka alacağının peşine düşer,vereceğinin değil.
    Sadece finans değil tabi hepsi böyle.

• Şimdi çağrı merkezi ile görüştüm ve konuşma anını kayıt altına aldım. Kampanya dönemi öncesinde iptal edilip yeniden talimat olarak verilen faturalardan puan kazanımı olacak ve fix cardlardan her hangi bir ücret alınmayacakmış ...
  • evet martta vermekte fayda var talimatı haziranda çıkar başka kampanya yakalarız,bir 45 tl.daha alalım finansbanktan,geçen ramazandaki 3x75 tl.ye,75 tl puan iyi gelmişti
  • İş bankasından 50 TL aldım. Sıra finansta :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.