Yarbay
11 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar,

İki cihaz arasında süt haznesi dışında bir farklılık söz konusu mudur? Kullanan arkadaşlar var ise memnuniyetlerini veya şikayetlerini dile getirebilirler mi acaba ?

Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar ,

Bütçe 600 TL olmak şartıyla...

SONY HT-CT80 - 529 TLhttp://www.hepsiburada.com/sony-htct80-cel-bluetooth-2-1-kanal-soundbar-p-HBV000007ETNE?magaza=Hepsiburada

PHILIPS HTL1193B/98 5.0 Kanal Soundbar - 509 TLhttp://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_phılıps-htl1193b-98-5-0-kanal-soundbar-1177932.html

LG SJ4 2.1 Kanal Kablosuz Subwoofer Soundbar - Bursa METRO Market'te 549 TL

Bu 3 soundbardan hangisini tavsiye edersiniz ? Ya da farklı bir öneriniz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Apartman dairesinde oturuyorum. Yüksek ses beklentim yok. Çok fazla film ve dizi izleyen birisiyim. Yüksek kaliteli ses arayışı içerisindeyim. Atmosferik , surround bir ses deneyimi sunsun istiyorum. Salonum ufak, tv ile koltuk arası 2,5 mt civarında. Genişlik de 3,5 mt. Yaklaşık 9 m2 lik bir alanda kaliteli bir ses deneyimi arayışım var. Soundbar değil de 5+1 yada farklı bir sistem öneriniz varsa onu da değerlendirmek isterim.
Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.
Sitede denk geldim 1 adet sipariş verdim işleme alındı.

http://www.dr.com.tr/Elektronik/Logitech-M185-24Ghz-Kablosuz-Optik-Tarama/Tabletler-Cevre-Birimleri/Cevre-Birimleri/Mouse/urunno=0000000402798

Arkadaşlar öncelikle mağduriyetiniz için kusura bakmayın. Uygun bir fırsat olduğunu düşünüp sizinle paylaşmıştım fakat bu derece büyük bir firmanın bu denli düzenbazlık yapmasını hiçbirimiz tahmin edemezdik. Toplu olarak şikayetvar.com sitesi üzerinden şikayette bulunmayı öneriyorum ben. En azından firma rezilliği herkes tarafından görülsün. Herkese talebiniz üzerine iptal edildi maili göndermişler bana da geldi. Sahtekarlıktan başka bir şey değildir bu. Arayıp stok problemi olduğunu söyleseler ufak da bir indirim tanımlasalar insanlara herkes daha mutlu olacaktı eminim.
https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/7593103/d-r-dogan-holding-sahtekar-bir-firmadir/pr5vs

Arkadaşlar linkten destekleyin. Biz de firmayı mağdur edelim.
Selam,
Görseldeki gibi bir kasa topladım. Şunun yerine şu gibi önerileriniz varsa çok memnun olurum. İlerleyen dönemlerde duruma göre ekran kartı vs. yükseltmesine de gidebilirim. O yüzden güncel tutabileceğim bir kasaya ihtiyacım var. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler

arkadaşlar kombiye termostatı bağlayamadım.
resimde kombi baglantı yerleri gözükmekte. ama araştırdıgım kadarıyla nette mavi kabloyla birlikte birde sarı kablo var.
bende sadece mavi kablo var. sarı kabloyu nerden çıkarıpda mavi kablonun bulundugu yuvaya yerleştireceğim.bilen yardımcı olabilir mi acaba?sarı kablo sanırım topraklama ama bende yok.kombinin içindede bulamadım.bilen var mı yardımcı olun lütfen.deli etti beni.
bu arada kombiye termostatı tanıttım.onda sıkıntı yok.yani kombinin parametre ayarları tamam. eksik olan tek şey sarı kablo sanırım.sarı kablo olmayınca termostat kumanda etmiyor...
Arkadaşlar öncelikle derdimiz şirket mailini eşitleme.Günde 100 e yakın mail almaktayım.Bu mailler çoğunlukla ekli olmakta ekteli resimleri ve office dosyalarını sorunsuz açabileceğim bir cihaza ihtiyacım var. Bunun dışında whats app tarzı uygulamalarıda kullanacağım.Önerilerinizi bekliyorum fiyat 1000 civarı...
arkadaşlar ntvspor u izleyemiyorum.
emu menusu mudur nedir bulamıyorum. bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfennn

özellikle la liga izleyemiyorum şifre giriyor...lütfen yardım
Hakkında
Meslek: HARİTA MÜHENDİSİ
İlgi Alanları: mesleğim,otomobil,cep telefonu
Forum İkinci El İmzası:
206 hdi FELİNE...2006...

sarpertas(sx1 satıldı),fresh282 (6630 satıldı),kriz369 (3200,3250 satıldı),SHEVYLENAX(K810i satıldı),furkani(mp3 satıldı),_kUrT_oGlU_,mutara(jabra kulaklık satıldı),Mr.Extrem(t200,z200 satıldı),chanak(lg netbook satıldı),palet (fujitsu monitör satıldı),gorkem_adakoglu (mach3 gönderildi) Mehmet Durmaz (hp notebook satıldı), werrol (sony kulaklık satıldı), halitk (sennheiser kulaklık satıldı)
Hakkımda:
Yedi yıllık üretimi süresince (1998-2005) Kasım ayı sonuna kadar, yaklaşık 5.350.000 adet 206 araç üretildi. Daha önceki rekorun sahibi 205 üretim bandında kaldığı 1983-1998 yılları arasında 5.278.000 adet üretilmişti.
Motor sporları şampiyonu 206 WRC, rakibi 205 Turbo 16 modelini de elde ettiği üç dünya şampiyonluğuyla geride bırakmıştı.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
peugeot
Mobil cihaz
samsung
Oyun Platformu
PS4
TV
Panasonic
Klima
Klima
Notebook
Toshiba
Motosiklet
Yamaha
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.419
İkinci El Bölümü Mesajları: 334
Konularının görüntülenme sayısı: 378.820 (Bu ay: 398)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 76 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.