Şimdi Ara

Güldür guldurun komik olmaması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birine bağırarak SALAK, GERİZEKALI , MAL diyince komik olacak zannediyorlar klasik güldür güldür.

• komik olan konu oluyor olay oluyor içlerinde komik olan kimse yok, ciddiye alıp izlersen konuya gülebilirsin belki

• Bazı Çocuklar ergenlik çağına girdiklerinde triplere girerler. Mesela akrabalarından tiksinir ailesinden utanır memleketlisini küçük görür. Yazıyı görünce aklıma bu geldi. Aykırı olmak için triplere girmeye gerek yok gayette güzel bir program. Birde yılların tiyatro oyuncusunu eleştirmişler burada çok şaşırmadım. Aslında bizim milletin kronik sorunudur bu. Maç izler teknik direktör olur kriz yaşanır ekonomist, savaş olur general , ramazan olur alim kesilir vs vs . sorsan kendisi bir bok değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 25 Ağustos 2020; 19:9:14 >
  • Kurumsal dil vardı kurumsala boru döşedikleri o bölüm güzeldi benzer şekilde sucuk şirketinde ingilizce konuşan yöneticiler olan bölüm o da iyiydi başka iz yapmış bölüm hatırlamıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • no shit sherlock

• sizinkiler izlerken sövmen bunu izleyenlerede sövdüğünü ima edermi? ediyorsa ona göre cevap vericem önceden bir bileyim.

herkes aynı şeye gülmez zaten kimine komik gelen işler güçler dizisi bana çok saçma geliyor mesela. bende leyla ile mecnuna gülerim kimiside ona gülmez.güldür güldüre gelecek olursak oyuncuları çok iyi.

yüzdeye vurursak yüzde 60 komik skeçler yapıyorlar.

• gayet komik

• evet güzel ve komik olan bölümleri var

• Belki şimdiler de komik değildir.

Ama en çok güldüğüm şevket sucukları lol

• Mimik oynamıyor, bu kadar yıldır nasıl yayınlanıyor anlamıyorum

• Gürültüden başka bir şey değil bu program. Maruz kaldığım zamanlar oldu.Bazıları kahkahalara boğuluyor izlerken, hayret...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortor -- 26 Ağustos 2020; 1:35:35 >
  • İlk başlarda komik geliyordu ama şuan espiriler komik gelmiyor sürekli benzer şeyler gibi gelmeye başladı artık

• sadece güldür güldür değil çok güzel hareketler de komik değil çünkü gerçek tiyatro değil, genelde sosyal medyada gündem olmuş bir olayın parodisini yapıyorlar.

• 3 tane iyi oyuncu var onları zaten tahmin edersiniz. Onların skeçlerinin %80 i izletiyor kendini, ama çoğunda da o 3 kişiden hangisi oynuyorsa o taşıyor oyunu ve o şekilde reaksiyon alıyorlar.

• Güldür Güldür'ün tüm skeçlerine bayılıyorum (Youtube dan izliyorum, TV izlemek gibi bi alışkanlığım yok 15 yaşımda bıraktım, 35 yaşındayım) Eşim yabancı, Amerika'da yaşıyoruz, ona tercüme ediyorum kahkaha atıyor her sahnesinde. Esprileri çok ince, harika bir yapım gerçekten. Eğer IQ seviyesi 120 ve üzeriyse mutlaka gülersiniz. Lütfen bu denli kaliteli yapımları anlamaya çalışın. Bir tek aklınız var, onu da düşük zekalı modlar için yayınlanan saçma sapan şeyleri izleyerek kaybetmeyin dostlar. Eğer buna değil de toplumun genelinin güldüğü şeylere gülüyorsanız durum vahim. Yıl olmuş 2020, artık bir karar verin arkadaşlar. Zekileşecek mi yoksa aptallaşacak mıyız? Buna artık herkes karar versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 26 Ağustos 2020; 1:43:59 >
  • Programı götüren 2 - 3 oyuncu var, onlar olmasa izlenmez.

Ali Sunal konusunda haklısınız, oyunu durdurmasa daha iyi olur.

• ben de hep öyleydim. hiç komik gelmezdi. son 7 yıldır gülüyorum sadece. bana zekice geliyor. yada yetenek işi. senaryolar baştan sona zekice düsünülmüs bence, senaryoyu ve diyalogları hazırlamak nasıl akıllarına geliyor şaşıyorum.

hiç resim çizmeyi bilmeyen biri, biraz iyi resim çizebilen arkadaşını çok başarılı bulurmuş.. yani başka bir açıdan: size komik gelmiyorsa, onların yerine siz sahneye çıksanız, demekki daha iyi güldüreceksiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eylül kabus -- 26 Ağustos 2020; 3:13:24 >
  • 2 3 oyuncu skeçleri komik oluyor. TV de gezerken eğer o oyuncuların skeçleri varsa izliyorum yoksa geçiyorum.

• Bu adam tek başına tüm türkiyenin tv kanallarından daha komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Ağustos 2020; 10:22:57 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.