Şimdi Ara

Güldür guldurun komik olmaması (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güldür güldür gayet güzel ben izliyorum, ama çok güzel hareketler aşırı saçma midem bulanıyor cidden.

• mesut enişte

ben seni dinledim

birde naime nin sosyete tiplemesi

gerisi 5 para etmez

• Neredeyse hiç izlemedim, evdekilerde izlemiyor. Komik bulmuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben severek izliyorum. İnsanların mizah anlayışı farklıdır o yüzden herkes tarafından sevilmesi zaten imkansız.

• ilk başlarda güzeldi son zamanlarda ben de gülmüyorum pek

• quote:

Orijinalden alıntı: NurullahHormanci

Özelden attim

bana da atar mısın

• ben de hiç sevmiyordum ama netten 1-2 skeç izleyince baya hoşuma gitmeye başladı. ön yargılarımı yıkan bir program.

efsane skeçleri var harbiden. özellikle ecem erkek, onur buldu, mahir ipek, rüştü attila'nın olduğu skeçler çok iyi. ve tabi ki çağlar çorumlu. edit: Alper kul'u unutmuşum.

oyuncular çok başarılı.

önemli tavsiye: tv den izlemeyin sıkıcı oluyor. youtubedan skeç skeç izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 24 Ağustos 2020; 14:37:41 >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Attım hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Önceden komikti ama hem ülkenin hali hem korona nedeniyle insanda gülme isteği kalmadı. Bu yazarlara da yansıdı belli ki. Dün 2 bölüm Malcolm in the Middle izledim. Çok güldüm. Gözümden yaş geldi. Ama güldüğüm için mutsuz oldum.

• Güldür güldür komik değil yerine güldür güldür artık eskisi kadar komik değil olmalı

Adam 25 sene evli ve diyor ki karım (eskisi kadar) heyecan vermiyor

güldür güldür ekibi 50 bölüme sığacak skeci 300 bölümde yapmış artık aynı şeyleri değiştirip değiştirip oynuyorlar. izleyenler skecin sonucu değişse bile aynı şeyi izlemekten o kadar da memnun değil ama para için devamlı aynı şeyi tekrarlıyorlar artık. Rakip var mı yok. ÇGH2 var onlarında 300 skeci olmuş.

Yakında tv'lerde komedi programı kalmaz bu siyasi ekonomik ortamda zaten .

Komedi programların ölüm programları bunlar yakında hepsi yok olacak fazla ısrar etmenize gerek yok güzel değil, güldürmüyor, komik değil diyerek .yakında onların yerine 2023 yolunda reisin büyük icraatlarını izleyeceğiz

• 50 yaş üstü gülüyor buna nedense onun dışında bencede berbat...

• Ben cimri sevket, yalayut ismail seviyorum valla komik degil ama izlettiriyor

• Sive isinden bikmadilar. Espriye gulunsun diye anirmalar vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülen tayfa 60+ Boomer tayfa gülüyor.

• İlk başta açıkçası komik gelmiyor, hatta bir süre daha komik gelmiyor ama sonra karakterleri tanıdıkça gülmeye başlıyorsunuz. Biraz mizahın türüne alışmakla ilgili sanırım. Aralarında iyi oyuncular var ve bazen gerçekten iyi işler çıkarıyorlar. Zaten hiç kimse devamlı surette komik olamaz arada fillerlar olur ki bu animelerde bile vardır. Ancak "gem" denilen mücevher bölümleri olur görsel medyanın ki onları yakalamak için izlenir. Bu yapımın da efsane bölümleri, skeçleri var ancak önyargısız izlemek gerekiyor.

• Efsane bölümleri ve var ama geneli ilk zamanlarına ait. Arada ses olsun diye açıyorum arka planda. Tat vermiyor. Çok tahmin edilebilir bir hale geldi skeçler.

• Absürd ve durum komedisi olarak her skeç güldürmese de, efsane adayı karakter ve bölümler yok değil. Mesela Fikri karakteri çok başarılı. Ünlüleri tanıyalım, aileler yarışıyor, ünlüler yarışıyor ve aklıma gelmeyen çok skeç var. Ama nedense, Emre Altuğ kadroya dahil olduktan sonra kendisinin ve oynadığı karakter ve skeçleri pek sevemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superminator -- 24 Ağustos 2020; 20:26:45 >
  • Ali Sunal olmasa izlenir sürekli zile basıp güzelim skeç in içine ediyo

• Taağk topuk skeci güzeldi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.