Binbaşı
20 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 428 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar, internet bankacılığından kontrol ettiğimde hesabımdan 55 lira + 16,91 lira olarak iki kez İSKİ'ye ödeme yapılmış(otomatik ödeme talimatım vardı). Çağrı merkezini arayıp sorduğumda bakanlık denetim yapmış, geçmiş dönemlerde ödenmesi gereken bazı bedeller kullanıcılara yansıtıldı diye söylediler(yani 16,91 tl'yi geçmişte ödemem gerekiyormuş, iski bunu bize yansıtmamış, şu an ödemem gerekiyormuş)


Benim anlamadığım fatura bana 71 lira gelmiş. 55+16,91 = 71,91 lira yapıyor. 91 kuruş gene fazla çekmişsiniz dediğimde de biz küsüratlı fatura göndermiyoruz, faturayı dikkatli incelediğinizde altta yazar dedi. Faturanın basılmış hali elimde yok ama internet şubesinden kontrol ettiğimde bir uyarı - ibare vs.bir şey göremiyorum.


Benzer durumda olan arkadaşlarımız var mı yoksa tek bana mı denk geldi? Sizde de çift çekim vs.olmuş mu?*İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımızın su faturalarını kontrol etmelerini tavsiye ederim.

sil

.

Arkadaşlar, teb müşterisiyim. 150 liralık otomatik ödeme talimatı verince 15 lira iade veriyorlar. Bugün hesabıma bakınca vadesiz hesabımdan "ters işlem" adı altında 15 lira çekmişler. Çağrı merkezini aradım, bu ay için hesabıma sehven iki kez 15 lira yatırmışlar, bu sebeple fazla yatırdıkları tutarı geri çekmişler. Banka hesabımı kontrol ettim, kızın dediği doğru.


Sorum şu: Böyle bir durumda bankanın bana bildirimde bulunup onay vermemi istemesi gerekmiyor muydu? Tamam, hakkım olmayan parayı isteyecek değilim ama bana sormadan nasıl para çekebiliyorlar? Böyle bir hakları var mı?

Çok zenginsindir, statü için bağış yaparsın anlarım da 3 - 5 bin maaş alıp milyon euro kazanan futbolculara bağış yapmak çok garibime gidiyor. Hadi ortada futbol anlamında bir başarı olsa bi nebze gene eyvallah ama ortada başarı yok, kazanç yok para veriyorsun. Garip

.
Hakkında
Konum: İstanbul, Esenyurt
Meslek: Bilişim Uzmanı
Forum İmzası:
Güvenme insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde; vaad etmeseydi Allah cenneti, O’na bile etmezlerdi secde.
Forum İkinci El İmzası:
Güvenme insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde; vaad etmeseydi Allah cenneti, O’na bile etmezlerdi secde.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Mesaj Sayısı: 1.023
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.469
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 41.867 (Bu ay: 1.048)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.675 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.