Şimdi Ara

Güldür guldurun komik olmaması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
7.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oturup 1 bölümünü bile izlemedim en fazla 5 dk tahammül edebiliyorum

• Amma gömmüşsünüz be, Güldüy Güldüy bile iyi...

Aralarda çok geyik şeyler var ama genelde güzel. Çok Güzel Hareketler de çok iyi. Başka da böyle program yok sanırım.

Evet bizim millete komedi diye absürt gerizekalı diziler, zengin adam fakir kadın, onun buna tecavüz ettiği, kaçırdığı, vurduğu bilmemne salak salak acı dolu diziler ve her gün aynı muhabbetlerin yapıldığı, aynı entrika, düzmece senaryoların oynandığı TV8 programları gerekiyor.

Kaliteli yapıma alerjimiz var.

• rezil hareketlere hep gülmüşümdür

• Çok komik birşey söyleyim ama düşünerek söyleyin.

Bir ülkede survivor denen zerzevat bir programın izlenmede rekor kırması.

Ama bunu izleyen kesimin kendi durumlarının aslında survivordan daha kötü ve beter olduğunu anlamadan yaşamaları.

• sürekli aynı şeyler

• Ne güldür güldür ne de çok güzel hareketler. Bir kaç kere denk geldim izledim ama yüz kaslarım dahi kımıldamıyor. Çok yapmacık oyunculuklar. Sıkıcı ve saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5dk tahammül edemediğim programlardan biri,yaptıkları tek şey bağırmak birde komik olduklarını sanmaları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gayet eğlenceli düşündüren toplumu iyi gözlemleyerek oluşturulmuş skeçleri var.Bel altı yok denecek kadar az küfür nerdeyse yok.

Hepsinden önemlisi oyuncuların çoğu yetenekli.

Çok güzel hareketler gibi yeteneksiz sürüsü ve bel altı dışında espri yapamayan bir şeyle kıyas dahi edilmez.Bir de çoçuklarını götürenler var oraya yazık.

• Bazı skeçlerinde gündemi yakalayabiliyorlar buna çok güzel hareketlerde dahil eğer gündemi takip eden biri değilseniz gülemiyorsunuz ama olayı biliyorsanız sizi tebessüm ettiriyor. Yani oturup güleyim diye izlerseniz zaten zevk almazsınız böyle şeylerden. Çerezlik izleyip geçiceksiniz güldürürse ne güzel güldürmezse bilmiyorum çok birşey kaybedicekmisiniz? zamanınız o sırada çok kıymetliyse izlemeyin arkadaşlar bu kadar basit. Gidip yazlık dizilerimizi izleyip evlenmeden hamile kalma vs.. bir sürü şeyi bilinçaltınıza ailenize çocuklarınıza yerleştirebilirsiniz mesela.

Ha ben ne için izliyorum benimde beğenmediğim tipler tiplemeler var ama cidden yetenekli olan oyuncular var aralarında sırf onlar hatrına izliyorum ama geçmişte çok izlediğimden dolayı insanların gömmesinide tuhaf buluyorum.

• Osiris34 kullanıcısına yanıt

hani

• her şey zamanında güzel. ben de bazılarına gülmem ama genelde gülerim ve önüme bir şeyler alır yer izlerim. hakarete gerek yok yani güzel program. gülme garantisi fln da yok yani yapıyolar izleyen izler.

• Krone K kullanıcısına yanıt

demek siz ruhsuzsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Bu mesaj silindi.

Çok tanımam kendisinide, ciğeri beş para etmeyecek derken neye göre söylediniz?

Tecavüz taciz hırsızlık dolandırıcılık falan mı yapmış?

• melek12345 kullanıcısına yanıt

he ruhsuzum evet.

• Yani 5dk izleyen biri tiyatrodan soğur. Sadece güldürmek değil olay. Oyunculukta kötü, skeçlerde kötü birde komik olduğunu iddia eden bir motto ile çıkıyorlar hicbir şekilde komik değil. O gülme seslerini efektle yaptıklarını düşünüyorum.

• Komik değil diye izlersen hiçbir şeye gülmezsin zaten.

Bence belli başlı karakterleri çok iyi ve hemen hemen bütün oyuncuları komedi türünde müthiş oyunculuklar sergiliyorlar ve çok yetenekliler.

Birde ben bu tür programları ve komedi türünü sevdiğim için çghb2 yide çok fazla izleyip sevmeye çalıştım ama gerçekten o kadar kötü ki , oyunculuklar,şakalar ilkokul müsameresi gibi.. Güldür güldür çghb2 ye göre sanat eseri resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 25 Ağustos 2020; 16:32:18 >
  • Bu programın orijinali (ilk versiyonu) 5er 5er gerçekten komikti. Hatta sonraki sezonu İnsanlar alemi de gayet izleniyordu.

Ancak haftalık skeç üzerine kurulu programı on yıl çekersen kalite düşmemesi imkansız. Yazarlar genelde bkmde çalışan aynı insanlar. Bi ekipten, bölüm başı on skeç olsa ve yılda otuz bölüm olsa, yılda 300 skeç beklemek abesle iştigal oluyor. Bunu on yıl aynı kalitede devam ettirmek de imkansız. Durum böyle olunca tekrar eden replikler, aynı karakterler, salağ yağ girizekali yağ ekseninde sıkışıp kalıyor program.

Şu anki program rezalet, bence kendileri de farkındalar ama kalite kaygıları yok. Nasılsa ne çekseler yiyor vatandaş. Tıpkı Acun'un ilk sezon survivorlarda prodüksiyon ve kurguya deli gibi para harcayıp, şu anda bi tane plaj kirasi ödeyerek ve kurgu masrafını kısmak için her bölümde insanlara yaristirarak aynı parayı (belki fazlasını) kazanıyor. Insanlarda kalite algısı olmadığı için, önüne konulani sorgusuz tukettikleri için, tvde izleyecek ne program, ne dizi, ne de reality show kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 25 Ağustos 2020; 17:17:19 >

• Ne yapalım baldizina atlayan enişte
    yengesine göz koyan kardeş
    Töre diye karısını kızını vuran baba
    Zengin diye herkesi yatağa atacağını düşünün holding patronu ve onun çocuğu konulu dizileri mi izleyelim..

• YOO BENCE KOMİK   

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.