Şimdi Ara

Güldür Güldür’de duyurulan Nebati skeci yayınlanmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
5.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güldür Güldür Nurettin Nebati Skeci Hazine Maliye Bakanı Cumartesi Günü 305. Bölüm Fragmanı 7.5.2022
    https://www.youtube.com/watch?v=HmdxCrL7ZfE

Güldür Güldür Show’un bu akşam yayınlanacağı duyurulan yeni bölümünün tanıtımında yer alan Nureddin Nebati skeci yayınlanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jreetizmir -- 8 Mayıs 2022; 1:45:57 >

• Güldür Güldür şuanda Türkiye mutlu olduğumuz tek şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıdan birilerinin baskısıyla sansür yemiştir.

Bakalım açıklama gelecek mi ya da youtube üzerinden yayınlayacaklar mı?

• bu ülkede yıllarca "olacak o kadar" skeçleri yayınlandı. yayınlandığı her dönemi eleştirdi, hicvetti. hiçbir skecinin sansürlendiğini bilmem.

kaç gündür bu skeci bekliyordum. fikri karakteri cuk oturmuştu role ahahaha  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 8 Mayıs 2022; 2:56:21 >
  • Kuzey Kore'de bir gün...İstedikleri kadar yayınlamasınlar halk olarak ekonomik sorunları derinden hissetmeye devam ediyoruz.Bu skeci yayınlamayarak kira artışlarını,aidat artışlarını,pazar ve market fiyatlarını düşürdüklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar.

• Kanser hastalarına ameliyat desteği yok, öğrencilere yurt sağlama yok, yerli üreticiye yardım yok, ama gereksiz işlerle uğraşmaca var. Bari komediye dokunmasalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herşeye rağmen şu an seçim olsa %30 garanti oyu var.

Siyaset başarısıdır...

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

yogh be gezgin, inan bana bildiiin gibi deel.. anketlerin çoğu telefonlardan yapılıyo ve korkak, ürkek ve paranoyak hale gelmiş insanlar " amanın benim de telefonum dinleniyor olabilir, neme lazım silivri soguktur " deyip akp den nefret etse bile " oyum akp ye " deyip bu şekilde akp nin oylarının %30 civarında görünmesine neden olyo

asıl sürpriz sandıklardan çıkcak

• Bize gerçeğini yaşatıyorlar ama kendilerinin skece tahammülü yok.Gerçeğini de yasaklasınlar o zaman!

• haberlerinde görünmeyen şeyin skeçde görünmesi izleyenlerine şok geçirtir diye düşünmüşler

ülke baya özgür kanalın yayınlayacağı şey bile akpnin süzgecinden geçiyor

• Ulaaa skeçe ne gerek var alası ortada duruyor, açın youtube u izleyin, görün gözlerdeki ışıltıyı  

Yalnız böyle bir fragmanın yayınlanması bile mucize, hatta oynayanların göz altına alınmaması ise çok tuaf sanırım soylu, özdağ'ın meydan okumasından sonra hayata küstü, ilgilenmiyor böyle şeylerle  

• Yalnız fragmandan gördüğüm kadarıyla çok iyi duruyordu be. AKP sansürüne uğramış olması çok kötü oldu. Kaçak göçek sızdırsalar bari izleyelim.

• 3.sınıf sözde komedi programı.

Bırakın sabah akşam siyaset yapsınlar, nefret üretsinler. Ak parti lehine olacaktır emin olun.

• show tv yi kanal listesinden silip çıkararak ilk adımı atmış olursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 8 Mayıs 2022; 12:55:38 >
  • 20 Yılda gelinen nokta işte tam Budur..

AKP ZİHNİYETİ GİTMEDEN BU ÜLKE DÜZELMEZ..

Ne diyoruz Haykırarak..

2023 SEÇİMLERİ TÜRKİYE İÇİN KADER'DİR VE SON ŞANS'DIR..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skeci yayınlatırlarsa rekabet ortamı oluşur diye tırsmış olabilir Sayın Bakan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani fragmani bile yeterli olan skeci yayinlamamislar, yayinlatmamislar. Yazik, cok yazik.  

• ben bunu Nebati' nin normal röportajı sanmıştım

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.