Şimdi Ara

GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
12
Favori
50.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dehencan

arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu bu tv yi almaya karar verdim. Nereden alabilirim? Kampanya nerelerde var? bilgi verirseniz sevinirim.

En ucuz hepsiburada.com da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Bu tvde iptv kullanabiliyor muyuz?

• maalesef yok
  • arkadaşlar ses ayarlarında gelişmiş kısmından arc açık yapıyorum ama menüye tekrar döndüğümde yine kapalı yazıyor.. sebebi nedir ya da çözümü?
  • Hocam birisi bana yardımcı olabilirmi grundig 55vlx9600 ile Grundig Miami 55 VLX 9670 BP arasındaki farkı söylermi acaba uygun bitane Grundig Miami 55 VLX 9670 BP buldum düşünüyorum ???? Kullanan varsada olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exper2006

maalesef yok

Tam bütün yorumları okuyup iyisiyle kötüsüyle bu tvnin 65 inc modelini 5800 tl ye almaya karar vermişken bu haberi hiç beğenmedim.

• Tv yi bir ben kullanıyorum galiba. Güncelleme gelmiş. Bayağıdır açmıyordum.

• şu acr yi açtığım halde menüden çıkınca tekrar kapanıyo fikri olan yok mudur delirtti beni
  • herkese merhaba,
    Grundig 55VLX9650SP ile Grundig 55VLX9600SP arasındaki fark nedir?
  • 100 hz miydi bu tv

hb de 3600 e düşürmüşler
  • Evet benimde dikkatimi çekti.hb fiyatı iyi gibi.Kullamam arkadaşlar bu tv 3600 liraya değer mi?Işık sızması çok var mı?Motion nasıl?Usb’den film oynatma performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: herkezisyan

Hocam birisi bana yardımcı olabilirmi grundig 55vlx9600 ile Grundig Miami 55 VLX 9670 BP arasındaki farkı söylermi acaba uygun bitane Grundig Miami 55 VLX 9670 BP buldum düşünüyorum ???? Kullanan varsada olur

"miami vb. isimler eklenmiş olarak satılanlar içpazar için üretilmişlerdir, normal modeller yurt dışına da gönderilmektedir."
    şeklinde bir bilgi almıştım daha önce..
  • Grundig 55VLX9650SP UHD+ 55" 139 Ekran 2100 Hz.[4K] 2x Uydu Alıcılı Smart LED TV LED TV

Grundig 55 VLX 7730 SP 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı DVB-T2/C/S2 4K UHD SMART 4.0+ HDR LED TV

Bu iki tv arasında kaldım.. Aralarındaki tek var 1 i çift uydulu , diğeri tek ve biri UHD+ diğer ideğil..

1000 TL oynatıyor bu farklar..

En önemlisi benim için smart tv.. smart tv ler nasıl arkadaşlar ? ip tv uygulaması kurup rahatça , güzelce izleyebiliyor muyuz ?
  • bu tvlerde iptv yok diye biliyorum. smart uygulaması iptv yi desteklemiyor.
    saygılar
    exper2006
  • ben ps pro için atastırıyorum bu markayı.4k hdr li ürünlerinde panel hızını bilyormusunuz.gemelde yazılımla 2100 falan diyor.gercek panel hızı oyun konsollarından önemli.hiç inputlag testi yaptınızmı.gecikme süreleri ne durumda

• Merhaba benim tv modelim bu yeni aldim test yaptim sonuc boyle. Normal mi bu durum yoksa cok mu kotu?

• quote:

Orijinalden alıntı: turstar

Merhaba benim tv modelim bu yeni aldim test yaptim sonuc boyle. Normal mi bu durum yoksa cok mu kotu?

Ne testi bu

• Youtube panel isik sizmasi testi diye geciyor. Paneldeki isik sizmasi varsa onu test ediyorsunuz

• Arkadaşlar Grundig'i öneriyor musunuz ? Smart ile çok işim kalmadı çünkü android box aldım.. Herşeyi ordan yapıyorum...

O yüzden ucuz ama kaliteli birşey almak istiyorum.

Grundig hangi marka panel kullanıyor , va mı ? ips mi ?

Örnek alttaki tv..,

http://www.hepsiburada.com/grundig-55-vlx-7730-sp-55-139-ekran-uydu-alicili-dvb-t2-c-s2-4k-uhd-smart-4-0-hdr-led-tv-p-HBV0000058C3P?magaza=Hepsiburada

Yardım rica ederim..

• MErhabalar. ARkadaşlar biliyorsunuz şuan yayınlar hd olarak veriliyor. Sormak istediğim şey şu; Ulta hd bir tv de hd kanal izlemek ile full hd bir tv de hd kanal izlemek arasında fark varmıdır ? yani Ultra hd dediğimiz özellik hd kanal kalitesine artı bir iyileştirme getiriyor mu ? yoksa ultra hd dediğimiz özelliğin yararını sadece 4k yayın yapan kanalda mı alırız. full hd de izledeiğim hd fox tv ile ultra hd tv de izlediğim hd fox tv nin kalitesi aynı mı olur ? bu ultra hd özellik kendini sadece 4k kanalda mı gösterir
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.