Şimdi Ara

GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
12
Favori
50.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bayram14688

Arkadaşlar görüntü ayarlarını paylaşabilecek varmı. Bir türlü istediğim görüntü ayarını yakalayamadım

Arka ekran ışığı 50-55

Parlaklık 50

Renk 65

Kontrast 75

Canlı renk kapalı

Dinamik kontrast kapalı

Renk sıcaklığı soğuk

Memc orta

Gama 2.2

Microdiming kapalı

Film modu kapalı

Netlik 60-65

Gürültü azaltımı ikisi de kapalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fgasfswfadgad F kullanıcısına yanıt
    Ben filmiwww.720pizle.com adresinden izliyorum digerleri hakkinda bi bilgim yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Seçenek o kadar çok ki deneyimleyip dönüş yapacağım.

• Arkadaşlar amacım konuyu baltalamak değil sadece fikir vermek, bütün sayfaları okumadım
    Belki benim yazdıklarım daha önce yazılmış olabilir.

Ben de 9600 alacaktım ama.
    Bu modelin 3D siz modeli 8600 ile aralarında büyük fiyat farkı var.
    3D yi kullanmam, gerek yok diyenler için fikir vermesi açısından 55VLX8600 modeli tavsiye edebilirim
    3100 TL seviyelerinde
    Diğer bütün özellikleri 9600 ile aynıdır.
    Ben de bugun sip verdim gelince bakcaz artık
    Özellik karşılaştırması için linke tıklayabilirsiniz.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/52685-52833-54097-55108/grundig-55-vlx-8600-bp_grundig-55-vlx-9600-sp_arcelik-a55l-9672-5b_beko-b55l-9672-5b/

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Arkadaşlar amacım konuyu baltalamak değil sadece fikir vermek, bütün sayfaları okumadım
    Belki benim yazdıklarım daha önce yazılmış olabilir.

Ben de 9600 alacaktım ama.
    Bu modelin 3D siz modeli 8600 ile aralarında büyük fiyat farkı var.
    3D yi kullanmam, gerek yok diyenler için fikir vermesi açısından 55VLX8600 modeli tavsiye edebilirim
    3100 TL seviyelerinde
    Diğer bütün özellikleri 9600 ile aynıdır.
    Ben de bugun sip verdim gelince bakcaz artık
    Özellik karşılaştırması için linke tıklayabilirsiniz.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/52685-52833-54097-55108/grundig-55-vlx-8600-bp_grundig-55-vlx-9600-sp_arcelik-a55l-9672-5b_beko-b55l-9672-5b/

9600 100hz ve 3d var fark bu.

• Arkadaşlar yeni aldığım 55vlx9600 tvmin ışık sızması testi sizce servis çagırmalımıyım normal ekran siyahken herhangibi bir sızma yok ama testte olduğu gibi beyaz noktada böyle bi sonuç çıktı ortaya

• fgasfswfadgad F kullanıcısına yanıt
    Web video caster yada Tubio uygulamaları ile diz ve filmleri telefonda açıp youtubedaki gibi tv ye aktabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seckin_06060

Arkadaşlar yeni aldığım 55vlx9600 tvmin ışık sızması testi sizce servis çagırmalımıyım normal ekran siyahken herhangibi bir sızma yok ama testte olduğu gibi beyaz noktada böyle bi sonuç çıktı ortaya

bence vermelisin abartılı ışık sızması var.

• Seckin_06060 S kullanıcısına yanıt
    Valla bendd benim tv de isik sizmasi var zannediyordum senin tv yi gorunce icim rahatladi hic beklemeden servis cagir degisim iste cok gecmis olsun

• servis gelecek evet fazla diyecek resim cekecek ancak birde genel merkeze sormamız lazım diyecek. daha sonra size dönecekler normalmiş diyecekler bende boyle oldu

sizinkinin de akibetini merak ediyorum dogrusu

yerli malı yurdum malı ama maalesef kalite çok iyi değil
  • Bu cihazın görüntü kalitesi mağazada incelediğim cihazlara oranla çok iyiydi fakat sıkıntı yaşayan bi hayli fazla forumda.
  • Ozmn servis cagırıyım pazartesi ama gelecek tv nasıl olur ki tv cok cok hosuma gitti hem hd hem sd yayınları gercekten cok güzel kanal geçişleri iyi hızlı sayılır renklerin canlılığı siyah rengi gerçekten harika aldığıma hiç pişman olmadım sadece smartı iyi degil ama fiyat performans tv si gerçekten lg 55uh850 ile aynı demişlerdi o tv 5200 tl civarında ben 3499 a aldım kapalı kutu hemde

• 8600 modeli panel gerçek hızı 50 hz

9600 modeli panel gerçek hızı 100 hz

Bu arada 55vlx9600 modelinin arçelikteki karşılığı A55L9683 5S 'dir. İki model arasında marka ismi dışında fark yoktur. Almayı düşünenler için bilgi amaçlı olarak yazdım.

• Arkadaşlar televizyona gelen güncellemeden önce telefon veya tablette oynattığım youtube videosunu direkt olarak tv ye gönderebiliyordum. Güncellemeden sonra gönderilemiyor. Sizde de bu problem var mı?

• aldığımız screen shoot'ı televizyonun hendi hafızasına kaydetmenin yolu var mı ?
  • Arkadaşlar televizyon çalışıyorken çat dedi kapandı. Anakart ı yandı sanırım arkasını koklayınca hafif yanık kokusu geldi burnuma. Daha da açılmıyor. Servis gelecek. Nasıl bir yol izlemeliyim daha alalı 1 sene olmadı.

• gecmiş olsun, garantisi devam ettiğine göre servis halledecektir. GElişmelerden bizide haber ederseniz seviniriz.
    voltaj inip kalkmasından kısadevreye benziyor
    saygılar
  • Arkadaslar 49vlx8600 2300 tl ye alinirmi acaba? Max 2500 tl ye ne onerirsiniz. Grundig olarak yeni clx serisi gelmis. Ondada 8670 iyi duruyor ama kararsizim. Birde teknosadan alinan cihazin garantisi yine 3 yil olur degilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Arkadaşlar televizyon çalışıyorken çat dedi kapandı. Anakart ı yandı sanırım arkasını koklayınca hafif yanık kokusu geldi burnuma. Daha da açılmıyor. Servis gelecek. Nasıl bir yol izlemeliyim daha alalı 1 sene olmadı.

Servis bayağı hızlı çalışıyormuş. Ayın 12 sinde evden almışlardı 19 unda getirdiler. Arızalı olan besleme kartı değiştirilmiş. İnşallah bir daha problem çıkarmaz. Kumandası hariç çok memnunum tv den.

• arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu bu tv yi almaya karar verdim. Nereden alabilirim? Kampanya nerelerde var? bilgi verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.