Şimdi Ara

GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
12
Favori
50.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu altında Grundig 55" VLX SP 9600 hakkında ki yorumlarımızı ve kampanyaları paylaşalım arkadaşlar.Alanlar tecrübelerini aktarır , alacak olanlar da (ben dahil) kampanya bilgilerini birbirimize haber verirsek konunun güzel olacağını düşünüyorum.

İyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ThePunisher. -- 8 Ekim 2016; 21:22:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .ThePunisher. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu tvyi test edip denemiştim sesi görüntü kalitesi guzel ama smart ozelligi zayıf bu konuda lg ve samsung gibi olamaz 3d ne iyi ne kötü ips panele sahiptir. Daha uygun fiyata olan grundig 55vlx8586 modelinede bakmanizi tavsiye ederim bu modelle 9600 model arasinda pek fark yok.

Burdan al 3050 e gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkph0bia

Burdan al 3050 e gelir

Hocam 3999 yazıyor 3050 ye nasıl gelecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Hocam ben bu tvyi test edip denemiştim sesi görüntü kalitesi guzel ama smart ozelligi zayıf bu konuda lg ve samsung gibi olamaz 3d ne iyi ne kötü ips panele sahiptir. Daha uygun fiyata olan grundig 55vlx8586 modelinede bakmanizi tavsiye ederim bu modelle 9600 model arasinda pek fark yok.

Dediğiniz model 2016 mı ? Bi bakayım bunada. Bu tv beni gerçekten şaşırttı. Gerçekten çok iyi

Gelmiyor aslında. 950tl çek veriyor. Bipara 30.06.2017 tarihine kadar geçerlidir diyor sitede. Aslında şeytan dürtüyor benide zor tutuyorum kendimi. Bütçeyi çok aşmasa alacam. Alacaksan hiç bekleme, bimeks sürekli oynuyor bipara değeriyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkph0bia -- 2 Ekim 2016; 23:40:01 >
  • quote:

Gelmiyor aslında. 950tl çek veriyor. Bipara 30.06.2017 tarihine kadar geçerlidir diyor sitede. Aslında şeytan dürtüyor benide zor tutuyorum kendimi. Bütçeyi çok aşmasa alacam. Alacaksan hiç bekleme, bimeks sürekli oynuyor bipara değeriyle.

Bipara tutarını nerden görüntülüyorsunuz ?

İkiside 2016 model hocam oyle ahim sahim fark yok sadece paneller farklı biri ips biri kristal panel ikisininde gercek panel 100 hz dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

İkiside 2016 model hocam oyle ahim sahim fark yok sadece paneller farklı biri ips biri kristal panel ikisininde gercek panel 100 hz dir.

Bilgilendirme için teşekkür ederim bi bakayım

Linke tıklaynca resimin üstünde gözüküyor. Masaüstü versiyonla bakın. Birde sepette iken ödeme ekranında şu kadar para kazanacaksınız diyor.
  • quote:

Linke tıklaynca resimin üstünde gözüküyor. Masaüstü versiyonla bakın. Birde sepette iken ödeme ekranında şu kadar para kazanacaksınız diyor.

Dediğiniz gibi yaptım ve görüntüledim. Ne yapacağımı bilemedim. Düğüne daha 7 ay var :) Bu arada hocam bende biparanın son kullanım tarihi yazmıyor onu nerden görüntülediniz ?

Kampanya bilgisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkph0bia -- 3 Ekim 2016; 0:11:41 >

• quote:

Kampanya bilgisi.

Hocam eylül ayında kazanılan bipara 30.06.2017 ye kadar geçerlidir diyor. Şuan ekimdeyiz.Ayrıca 3 ekime kadar geçerli kampanya diyor.kampanyanın bitmiş olması lazım. Kdv tutarı kadar bi para diyor ama bunda 950 tl veriyor. Kafam karıştı açıkçası. Kata kulli yapmasınlar

Sanmıyorum kata külle yapacaklarını. Bipara kampanyasından yararlanan çok kişi var forumda. Mağazadan aldım bana bipara yatmadı diyen biriside vardı. Bugün Nata Vega Bimekste aynı ürün 3599 + 540 bipara ile satılıyordu dendi link. Her mağaza kendine göre değiştiriyor. Seninki şuan webe özel olacak sanırım. Al bence bi para ertesi güne yüklenir. Yüklenmezse iptal edebilirsin sonuçta. Yada garanti olsun dersen yarın bir bimeks mağazasına uğra derim. Yada müşteri temsilcisini ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkph0bia -- 3 Ekim 2016; 0:34:34 >
  • quote:

Sanmıyorum kata külle yapacaklarını. Bipara kampanyasından yararlanan çok kişi var forumda. Mağazadan aldım bana bipara yatmadı diyen biriside vardı. Bugün Nata Vega Bimekste aynı ürün 3599 + 540 bipara ile satılıyordu dendi link. Her mağaza kendine göre değiştiriyor. Seninki şuan webe özel olacak sanırım. Al bence bi para ertesi güne yüklenir. Yüklenmezse iptal edebilirsin sonuçta. Yada garanti olsun dersen yarın bir bimeks mağazasına uğra derim. Yada müşteri temsilcisini ara.

Bugün webten alacaktım. Sayfayı yeniledim kampanya bitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .ThePunisher. -- 3 Ekim 2016; 12:59:39 >

• Televizyonun tek eksisi benim için LG de olduğu gibi sihirli kumandası olmaması. Akıllı özellikleri yetersiz arkadaşların dediği gibi. Fakat benim kullanımımda zaten sadece tarayıcıdan dizi izleme ve youtube dan video izleme olduğu için yeterli geliyor. Kumandası ve kullanımı bayağı yetersiz. Zaman alıyor tarayıcıda vs kullanırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Televizyonun tek eksisi benim için LG de olduğu gibi sihirli kumandası olmaması. Akıllı özellikleri yetersiz arkadaşların dediği gibi. Fakat benim kullanımımda zaten sadece tarayıcıdan dizi izleme ve youtube dan video izleme olduğu için yeterli geliyor. Kumandası ve kullanımı bayağı yetersiz. Zaman alıyor tarayıcıda vs kullanırken.

Hocam o sorun klavye ve mouse bağlanarak çözülebilir. Benimde size ek olarak full hd ve 3d film izleme durumum var. Aynı şekilde bimexte bipara tanımlandığı an alacağım tv yi.. Lg uh850v kullananların sitemlerini okuduktan sonra 1000 tl cebimde kalsın bu tv zaten müthiş diyorum..

• Akıllı kumanda smart falan diye takılmayın
    Hangi tv nin smartı çok iyiki,
    Grundig serileri 8586 8600 9600

• Bu tv yi bende dusunuyorum tavsiye edermisiniz? Kullanan varmi arti eksi yonleri?

• Bimeksde bi para bitmiş internette,
    mağazalarda var ise değerlendirin,
    Nata vega bimeksden 3.599 tl den aldım 550 tl bi para verdi onuda 550 tl lik tv alımda kullandım ihtiyaç olduğu için
    3.050 tl ye geldi bana.
    Grumdig 8586 8600 9600 bütçeye göre degerlendirilmeli bence

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.