Şimdi Ara

GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
12
Favori
50.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
Giriş
    BU SERVİS MENÜSÜNE NASIL GİREBİLİRİZ KODLARI NELERDİR ACABA SİZE ZAHMET BİR SÖYLEYEBİLİR MİSİN ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHowManTR

buyrun beyler, panel bölümünden

Bu mesaja eklenen görseller:

BU SERVİS MENÜSÜNE NASIL GİREBİLİRİZ ACABA SİZE ZAHMET BİR SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ ?

• Kimse de grundig paris 55 clx 8675 bp yok mu ben de aldım aslında ama kararsız kaldım daha kurulumu gerçekleşmedi. Kurdurmadan önce farkını verip mami 55 clx 9675 bp modeline geçmeli miyim?

Kendi sitesinde yazan farklar wide color gamut ve 3d ses özelliği farkları.

Başka farklar var mı merak ediyorum özellikle panellerin gerçek hertz değerleri nedir?

Bu TV'ler hakkında resmen bilgi kıtlığı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el televizyon ariyorum. İzmir civari. grundig 49 vlx 9600 onceligim, beko arçelik 9683 modelleri de olur. Tesekkurler. Sifiri olan yervarsa o da olur:)

• Kullanmaya devam edenlerin televizyonunda her hangi bir ses problemi çıktı mı? Tv nin sesi yüksek seviyede titremeye başladı. Normal mi ya da ben yeni mi farkettim bunu anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Kullanmaya devam edenlerin televizyonunda her hangi bir ses problemi çıktı mı? Tv nin sesi yüksek seviyede titremeye başladı. Normal mi ya da ben yeni mi farkettim bunu anlamadım.
    Ben tv yi 2 bçk senedir kullanıyorum. Beyaz renklerde tv den vic vic diye yüksek tonda bir ses geliyor. 1 sene önce servis gelip ana kartı değişti. Ama sorun devam etti. Sadece eskisi kadar yükses tonda değildi. bu sorun kronik zaten. Sizdeki sorun bu mu bilemedim

• televizyon için yeni güncelleme çıkmış. (KPGRMR.-.-.-.-.V06.008.00)
    güncellemeden sonra renkler çamur gibi oldu. TV görüntüsü daha kötü oldu.
    ayrıca dün akşam tv kendi kendine kapandı.
    Şirketteki beko televizyon için de temmuz güncellemesi gelmişti. güncelleme sonrasında bu televizyon da kendi kendine kapanıyor.
    eski versiyona geri döndüm.
    Benzer problem yaşayan var mı?
  • Benimde güncellemeden önce kapanıyordu hatta servis çağırdım ama gelmedi.
    Kendim USB ile güncelleme yaptım, şimdilik sorun yok. Görüntüde bir değişme görmedim
    saygılar
  • Arkadaşlar grundig 55 vlx 9600 kullanıcısıyım. Ssiptv var uygulama menüsünde, onu kullanıyorum. İlk başlarda iyiydi ama son zamanlarda çok fazla kasmaya başladı tv. Bazen programı bile açamıyor. Bu tv nin hafızasını rahatlatmak, önbelleği boşaltmak vs. Gibi bir seçeneğimiz varmı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar herkese. Daha önceki mesajlarda televizyonun arkasından gelen tiz, çınlama şeklinde bir ses gelmesi arızasından bahsetmiştik. Hatta yaşayan arkadaşlar da çok olunca sorunun kronik olduğu ortaya çıkmıştı.

Nitekim televizyonumdaki yıllar önce garanti kapsamında giderilen arıza, şimdi yine ortaya çıktı. Servis televizyonu götürdü ve inceleme sonucu için dönüş yaptılar. Hepimizin bildiği üzere yine kart değişmesi gerekiyor ve 290TL ücret talep ediliyor.

Şimdi benim aklıma takılan ve sormak istediğim, televizyonda kronik olduğu çok açık olan bu sorun için ücret talep edilmesine karşı çıksam sizce haklı bulunma ihtimali var mıdır? Asıl önemli konu, benim gibi bu sorunu yaşayan ve kronik olduğunu ispatlamak amacıyla örnek gösterebilmem için benimle kişisel bilgilerini (isim soy isim ve telefon) paylaşabilecek bir arkadaş var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.