Şimdi Ara

GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
712
Cevap
12
Favori
47.121
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> TV Tavsiyeleri >> GRUNDİG 55' VLX 9600 SP KULLANICI YORUMLARI VE KAMPANYA BİLGİLENDİRMELERİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16 Mesaj
    Mrbalar. Ben arçelik 40 9672 modelini kullanıyorum.gruendig immensa 8600 ün eşdeğeri sanırım. Tv ile ilgili 2 sorum / sorunum var sizcey noqrmalmi? Yardımcı olursanız sevinirim sizdede aynımı durum.

1.tv nin altında geçen yazılar reklamlarda hd yayınlarda bile bazen okunmuyo yada titreyerek geçiyor.

2. Sorum ise koyu renkler de siyahta özellikle ekranın camı sanki tozluymuş hissi uyandırıyor. Tozlu bi ekranda izliyormuş gibi oluyor

Cvblarnz için teşekkürler

1. sorunuz için resim modunu film değilde doğala getirin tv yayınları için düzelecektir.
    2. soru içinse tvnize ışık sızması testi yapın

Bu arada şöyle bir konu açtım ilgilenenlere

VLX9600 Detaylı İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyowl -- 10 Ocak 2017; 23:46:38 >
    |
    |
    attbesli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Nihayet bizimki de dün geldi ve kuruldu. Çok şükür sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bende 55vlx 9600 aldım iki gün kullandım iade ettim görüntü net değil insanların yüzleri sanki makyajlı gibi tüm ayarları kurcalamama rağmen sorunu çözemedim ekran çok canlı ve parlak ama detaylar belli olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [email protected] -- 10 Mart 2017; 22:8:22 >
    |
    |
    arkadaşlar 49VLX8600'e KPGRMR.-.-.-.-.V04.029.00 güncellemesini yapacağım flash diskle (nedense internetten güncelle deyince birşey bulmuyor) kanal listesini yedeklemem gerekirmi, silinirmi kanal listesi, kanal listesi nasıl yedeklenir ayrıca yardımcı olabilecek varmı?
    AMD Ryzen7 3800X | Asus Crosshair VII Hero | Asus Strix RTX 2080 O8G | Gskill TridentZ 3600CL15 | Noctua NH-D15 | Samsung 850 Evo 500GB | XPG SX8200 Pro 512GB | Evga 850P2 | Phanteks Evolv X | MSI MAG341CQ
  • Teğmen
    115 Mesaj

Güncelleme yapınca kanallar gitmiyor. Flasha yedeklemek için menüde > Kaynağa gelip hiçbirşeyi seçmeyim 4, 6, 5, 8 yapıp TV to USB yapın

Bu arada görüntü kalitesini arttırmanın yolunu buldum şu konuma bir göz atın baştan sona yaşadığım sorunlardan bahsettim...

Ben yazdım diye demiyorum :) okumaya üşenmeden sonuna kadar okuyun yada bu tarih itibariyle son yazdığım mesajı okuyun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyowl -- 20 Ocak 2017; 19:57:54 >
    |
    |
    Yoizhik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar tv ye soldan bakınca sağa dönük, sağdan bakınca sola dönük gibi bir his uyandırıyor ya da tv yamuk:) sizde de böyle mi? alman tasarım ödülü aldığna göre??
    |
    |
    |
    |
    saygılar
    exper2006
    |
    |

Bu arada dun yeni yazlimi geldi ben browserda mause kullanimindaki kayda deger duzelmeden baska birsey farketmedim sizin farkettiginiz birsey var mi ?

|
    |
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar elektrik gidip geldiğinde tv kendi kendine açılıyor. Bunun önüne geçmenin bir yolu yok mu? Bugün evde yoktuk elektrik gidip gelmiş bir baktım tv çalışıyor. Kim bilir kaç saattir kendi kendine çalışıyordu.

|
    |
    Uzun süredir tv araştırıyorum forumlardan araştırıp Philips 49PUS7101 almak için evden çıktım ancak hiç aklımda yokken Grundig 49VLX9600 aldım. Diğer markalarla yan yana görünce görüntü kalitesi, parlaklığı, titreme yapmaması dikkatimi çekti. Satıcı ısrarla Sony nin FullHD bir modelini satmaya çalıştı, onunda görüntüsü çok iyiydi hoşuma gitmedi değil,
    ancak ben UHD olması sebebiyle VLX9600 de karar kıldım. Birde Samsung KU7000 ve KS8500 modelleri çok iyiydi, KS8500 ü kavisli olması sebebiyle KU7000 ide paneli 50hz olduğu için tercih etmedim. Umarım Grundig alarak iyi bir tercih yapmışımdır.
    |
    |

1. ışık sızması yapıorsa garantiye giriyor mu ?
    2. kullanan varmı memnunmu ?

yarın almayı düşünüyorumda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

1) ışık sızması olmayan led yok her markada var.
    2) tv yi ben kasımdan beri kullanıyorum çok memnunum. Zaten lg nin IPS panelini kullanıyor. 4 k da maç izlemesi ve belgesellerde çok güzel doğala en yakın rengi bu tv de gördüm ben iyiki de almışım benimde tereddütleri vardı ama çok iyi sadece smart özelikleri biraz diğerlerine göre iyi değil ama güncellemeleri ben hiç yüklemedim zamanla düzeltirler sanırım. zaten smart ı pek kullanmıyorum.
    |
    |
    fgasfswfadgad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    televizyon renk ses felan herşeyi gayet güzel. ama smartı gerçekten kötü örn bazen youtubede video izliyorum ses önden gidiyor video slow motiona geçiyor cins cins şeyler oluyor(bazı 4k videolarda).

birde nasıl altyazı açarım ya bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
    |
    |

edit: evet kullanabiliyormuşuz tivibuyu aradım şifremi aldım ama inş bu ücretli değildir. bilgisi olan yardımcı olabilir mi. şifremizi alırken ücret hakkında bir şey denmedide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fgasfswfadgad -- 11 Nisan 2017; 19:47:31 >
    |
    |
    görüntünün en boy oranı manuel değiştirebiliyor musunuz?

Film ileri geri alırken kaç X ile yapıyor?
    quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu tv de harici diskten film izlerken
    görüntünün en boy oranı manuel değiştirebiliyor musunuz?

Film ileri geri alırken kaç X ile yapıyor?

2-4-8-16-32
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.