Şimdi Ara

Golf un midline plus ı alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
13.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu rakama zar zor cikiyorum 63000.... deger mi sizce 2.elde kaziklanacagim korkusu sifira yonlendirdi... ne dersiniz?

• şimdi boş diyenlere bakma. en boş midline plusta bile:

-start-stop
    -otomatik park freni
    -elektronik diferansiyel kilidi ve bilimum güvenlik donanımı
    -7 hava yastığı
    -direksiyondan teyp
    -manuel de olsa klima
    -soğutmalı torpido

bunların hepsi standart. bence alınır. orası burası yamulan bir markanın full aracını alıp sorunlarıyla uğraşmaktansa golf alınır ve kaliteli sürüşün keyfine varılır.
  • Önemli olan sizin içinize sinmesi hocam. Golfde kaliteli araba zaten, sadece midplus donanım olarak zayıf. İkinci el kaygin yoksa Leon falanda bakılabilir. Yada hem sıfır olsun hem donanım olsun derseniz de B sınıfı araçlara bakabilirsiniz, polo Fiesta vs.
  • illa golf diyosaniz yapacak bisey yok ama çok boş araba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 63000 lira ya golf var mı? alınır öyleyse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınır 63bine bedava
  • ben boş golf yerine 62000 tl'ye leon 1.2 tsi style alırdım.
  • 63 bine 0 km golf bulduysanız hiç kaçırmayın. Kur artışı fiyatlara yansıdığı zaman bu fırsatınız olmaz.
  • Boş gibi ama bluetooth, elektromekanik park freni, alaşım jantlar falan standart. Ben olsam alırdım. Dolu olsa da kalite olarak leonla kıyaslanmaz bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasası var diye alıyorsanız alınmaz çünkü comfortline aşağısı golfler pek gitmez piyasada, tercih edilmez. Yok ben kalitesi için alacağım diyorsanız, golfün sahip olduğu konfor, kalite, izolasyon gibi tüm avantajlara nerdeyse b sınıfı fiyatına sahip olursunuz. Ayrıca tekerleri üst donanımlarına göre küçük ve kalın yanaklı olduğundan yol konforlu comfortlinedan da highlinedan da daha iyidir. Sadece 1.2lerde torsiyon çubuğu olduğundna 1.4lerdeki bğaımsızlara göre daha dan dun gider, ama bindiğim torsiyon çubuğu olduğunu en az belli eden araçtır kendisi. Önde oturan zaten anlamaz.

Onun dışında donanım olarak bir iki detay dışında çok kabak bir araba değil sitesinden bakılıp görüleceği üzere. Sadece park sensörü ve hız sabitleyici gibi benim için elzem donanımlar yok. Yani bu doğuşu anlamak da mümkün değil, baz model arabaya autohold, start stop, bluetooth, elektronik el freni gibi özellikler koyuyorsun da park sensörü, hız sabitleyici koymuyorsun. Saçmalık. Hadi hız sabitleyici ölümcül derecede ihtiyaç değil. Ön park sensörü de öyle, ama insaf ya; yıl olmuş 2017 geçtim golfü a sınıf arabada bile arka park sensörü kesinlikle her donanımda standart ve zorunlu olmalı artık. Ben kesinlikle arka park sensörü olmayan araba almam.

Eğer derseniz ki ben arka park sensörü opsiyon olarak ekletip sipariş geçeceğim(sonradan bayide takılma değil, sonradan olacaksa da orjinali gibi olandan takılmalı, tampon dışında mercimek gibi sırıtanlardan değil)o zaman bu paraya golf bence şu fiyatları düşündüğümüzde gayet alınır. Bir kere 1.2tsi 10 numara motor. Manuel kafa ağrıtmayacak. Tüm güvenlik donanımları dışında, auto hold, elektromekanik el freni, start stop gibi özellikler de var, e daha ne olsun. Alabiliyorsanız tungsten gri dış, bej iç olarak alın. Yok bayiden ne varsa alacağım derseniz siz bilirsiniz o pek tatmin etmez.

• Ayni durumdayim. Midline ile comfortline arasinda 7000 lira fark var. Comfortline da koltuklar kafayi celiyor..
  • worldwar kullanıcısına yanıt
    Ama 65 gibi bir fiyatada Golf iyi araba..Var mi bu kadar kalite, izolasyon ve guvenligi bu fiyata sunan?
  • Bence kendinizi çok kasmayın daha uygun fiyata b segmenti dolu bi araç alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 12 Ocak 2017; 19:52:37 >
  • Hayret ilk defa bir konuda golf e çamur atılmamış
  • Ben de değişik bakis acisi getireyim. Al mis gibi 508. 1.2 leon golf molf hikaye. 308 al c4 al. Sifira para verme. Konusunu ac buraya. Millet yorum getirsin. Sonra da expertiz yaptirirsin tamamdir. Kaziklanmamis olursun. Hem mazotlu hem dolu araba almis olursun. Etme eyleme
  • bir üst sınıf boş bile olsa her zaman iyidir. B fiyatına C alıyosunuz alınır bence. Yinede en ufak bi imkan varsa comfortline'a yönenilmeli ha yoksa midline da alınır.
  • Golf golftür en nihayetinde
  • Comfort golfuj en guzel yani koltuklari, midline in koltuklari kotu gprunuyor
  • boşu da tam boş hani.

• Ustteki resimde 2015 modeli 2016 direksyondan kumanda var comforttline ile arasinda fark digital klima ve on arka park sensoru ben gecen sene midline aldim 300 tlde verdim park sensoru aldim onun icin fazldn 5000 verip comfort almdim gerek yok 70 e almistim dsg li idi simdi 80 olmus sizede tavsiye edrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

boşu da tam boş hani.

Ufak bir düzeltme yapalım, koyduğunuz resimdeki midline plus golf 2015 veya öncesi bir model, 2016 ve sonrası modeller artık aşağıdaki gibi, fonksiyonlu direksiyon standart.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.