T

Yüzbaşı
03 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar, sürekli açılamayıp başa dönen yani açılmaya başladıktan 2 sn sonra tekrar açılmaya çalışan bir Mi stick im var. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba yoksa çöp mü oldu? :( Cevaplar için şimdiden teşekkürler
Tok kapının boşunu artık 103 binden başlatmışlar...
https://binekarac.vw.com.tr/yeni-golf.aspx#fiyatlar
Bu rakama zar zor cikiyorum 63000.... deger mi sizce 2.elde kaziklanacagim korkusu sifira yonlendirdi... ne dersiniz?
Cumartesi kısmetse Levent tarafında bir araca bakacağız, fiyatta anlaştık da aracı bir kaportacıya göstermek istiyoruz. Maslak oto sanayii nde ya da Levent civarlarında tavsiye edebileceğiniz işi bilen bir yer var mı ? Bir de kaç para vermek gerekir. Araç Ford fiesta. Yetkili servis mi tavsiye edersiniz yoksa onlar da biraz pahalı oluyor galiba bir de randevu falan. Ne tavsiye edersiniz?
Araç 2008 dizel 115000 de 24000 e anlaştık. Arkadan bagaj falan değişmiş. 5000 TL hasar kaydı var dedi önden bir şey yok dedi. Alınır mı sizce ?
Geçen samsung smarttv webbrowserdan maçları açabiliyordum. Bu yıl octoshape güncelleme istiyor fakat güncellenmiyor. Açabilmen var mı? Yardım lütfen.
Televizyonda reklamlarda gösteriyor. Döviz artışından dolayı satışlar düşmüştür. Ay sonu geldi, gerçek indirim yapsalarda Tv alsak.
Bugün teledünyada internet üzerinden paket değişikliği yaptım, uydunet hızımda da değişiklik yapmak istediğimi çağrı merkezine söyledim. Olmaz dediler. Sebep? 2009 yılında adres değişikliği yapmıştım önceki adresinizden borç kalmış dediler. Haydaa 4 senedir aklınız nerdeydi. Ki bu 4 senede birkaç kez hız değişikliği yaptım. İş şimdi ortaya çıkıyor. Digiturk ün çok günahını almışım özellikle böyle şeyler hep onlarda oluyo diye. Devlet kurumunda da aynı rezillik 6tl borç 4 yılda 35 TL olmuş. Borcumuzu ödedikten sonra hızımızı değiştirebilecekmişiz. Cüzi bir para ancak bu iş miktarla ilgili değil düpedüz rezillik. Kredi kartı falan valla herkes dikkat etsin. Hoş nasıl dikkat edeceksek...
Bugünkü posta gazetesinde ilanı vardı konsept mağazalarda diye, nasıl fiyat???
Bugünkü posta gazetesinde ilanı vardı konsept mağazalarda diye, nasıl fiyat???
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 817
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 85.395 (Bu ay: 254)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 249 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.