Şimdi Ara

2015 Peugeot 508 1.6 BlueHDi Active Otomatik bu fiyata alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci el 2015 model 2016 trafiğe çıkışlı Peugeot 508 1.6 BlueHDi Active Otomatik bir araç almak üzereyim. Kilometresi 4 binde, hasarı kusuru boyası yok, araç görünüm olarak çok hoşuma gitti ama, içine çok motor sesi alıyor gibi geldi. Hızlı kullanamdım trafik nedeniyle, fiyat 103 Bin TL, eder mi? Alınır mı bu fiyata? Kendi bayiinde aynı aracın 2016 sıfırı aynı donanım her şey aynı 120 Bin TL istiyor.

• Ben olsam A3 sedan veya mondeo alırdım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125 bine sıfır km comfort dizel otomatik Skoda superb satıyorlar salın geçin derim 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimde 55 bin edecek bir Jettam var ve aslında bütçem 80 lerde, yani 100 bile beni bayağı zorlayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevilenAdam

Ben olsam A3 sedan veya mondeo alırdım.

Mondeo 1.6 dizeli olmadığı için eledim, aslında konfor olarak D sınıfının lideri gibi duruyor genel yorumlar öyle.. A3 C sınıfı ve çok tercih edilmiyor sanırım sedanı, hiç binmedim tabi, hangi açıdan tavsiye edersin 508 veya Insignia'ya göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursAksaray

Elimde 55 bin edecek bir Jettam var ve aslında bütçem 80 lerde, yani 100 bile beni bayağı zorlayacak..

100 bine dizel d sınıfı bence alınır km azmış geniş nkonforlu bi araç pejo önyargın yoksa alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı activelerde full led far oluyor var mı? Yoksa da alınabilir. Access 2015 30k km gibi 83 civarı gittiğine şahit oldum. Belki yardımcı olur.

• o paraya 508'den daha iyi araç alamazsın bence, superb'in dsg sorunu var, 508in eat6 şanzımanı sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

125 bine sıfır km comfort dizel otomatik Skoda superb satıyorlar salın geçin derim 👍🏻

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2016-peugeot-508-1.6-bluehdi-active-s-s-9-km-otoshops-461501412/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2016-peugeot-508-1.6-bluehdi-active-s-s-8-km-otoshops-482636485/detay

Superb'in 508'e karşı tek avantajı daha yeni bir yüze sahip olması ve daha geniş olması.Kalan konularda 508 çok daha iyi.Hele hele daha iyi bir motor ve daha iyi bir şanzımanı varken 508 her türlü tercih edilir.

• Bencede D sınıfında fiyat performans bakımından üst sıralarda olan bir araç.Peugeot önyargınız yoksa iyi bir araç.

• bursAksaray kullanıcısına yanıt
    C5 'de olabilir hoxam. İlla D sınıfı düşünüyorsanız Passat derim. O fiyata trendline bulabilirsiniz. 508'den az yakar daha iyidir.

• bence iyi fiyat, sıkıntısı yoksa bakılır bir.

Örnek ilan : DEĞİŞENSİZ BOYASIZ HASAR KAYITSIZ BAKIMLI 120 HP OTOMATİK PASSAT
    İlan No: 486526324
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-degisensiz-boyasiz-hasar-kayitsiz-bakimli-120-hp-otomatik-passat-486526324/detay

Zorluyorsa sakın almayın 1.6 motorun vergisi de var hatırlatırım. Zorlanmadan alabileceğiniz bir model alın.

• Şu ihtimali de yabana atmayın. Belki ağzıyla kuş tutsa sizi tatmin etmeyecek, keşke yeni bi jetta alsaydım da diyebilirsiniz. Acele etmeyin iyi düşünün derim.

• SevilenAdam kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç bir ilan örneği vermişsin. Konu sahibi 4 bin km de araç sormuş, sen gitmiş bi 30K km daha yol gitse Ekvator'u 3 kez turlamış araba önermişsin. Hem de hız sabitleyicisi yok. Şaşırıyor insan.
    Konu sahibi arkadaşa tavsiyemdir, 4 bin km araç sıfır sayılır. Almgüle güle kullan. Üstelik 508 activesi bazatta neredeyse haylayna denk gelir.

• Eat de olabilir etg6 da. Eat6 ise alınır

• 508 active donanım motor ve şanzıman olarak güzel bir araç . tek eksiği activede xenon far olmaması.
    ben alternatif olarak insignia cosmo dizel otomatik öneririm.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-hatasiz-kusursuz-483780913/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

125 bine sıfır km comfort dizel otomatik Skoda superb satıyorlar salın geçin derim 👍🏻

Hocam 135 bin olmuş o dediğin model.
  • loutrec_ kullanıcısına yanıt
    125 e verecekler bu ay barajın altına inecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.