Şimdi Ara

Golf 8 Sarı Sitede İlanda 459.000 Manuel !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
187
Cevap
1
Favori
17.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 127
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zotacing (11 mesaj) Onurmsq (6 mesaj) beyinsis (5 mesaj) mrkb (5 mesaj) deserthawk (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (110 mesaj) Mobil (67 mesaj) Mini (10 mesaj)
  • @
79 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Golf 8 Sarı Sitede İlanda 459.000 Manuel !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    67 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/db/a3/7d/dba37d1de1b180dd1ef7c10a1daa98f4.png&t=0&width=480&text=1

Konu bu kadar arkadaşlar , buyrun siz devam edin...

• Yaklaşık 407.000TL'ye; 1.5TDCI + 8 ileri Getrag otomatik + St Line + Ön cam ısıtma + ön koltuk ısıtma + direksiyon ısıtma + dinamik yansıma önleyici adaptif ön arka led far + B&O ses sistemi + kendi kendine park, yaya algılama ve 30km'ye kadar otomatik fren vs... gibi ağzına kadar dolu opsiyonlu Focus HB varken, bunun yüzüne bakanlar net olarak piyasada ki 40 yaş üstü genel kültürü aşırı derecede düşük; ''golf çok iyi araba, voksvaken bu işi yapıyor'' diyecek adamlardır.

Ufak not: arka bağımsız süspansiyon olmazsa olmaz dersen SW versiyonu da mevcut.

Peşinen ön edit: Bakın Focus'un fiyatı da saçma savunmuyorum ancak illa C segment HB alınacaksa ve bütçe 350.000/400.000TL arası ise Focus çok ağır basar bu ucubeye.

Allah'tan 1.0 tsi manuel. Bir de 1.5 tsi otm falan olsaydı 700 yazardı herhalde galerici arkadaş Delirmiş .
    quote:

Orijinalden alıntı: babajoe99

ford gitsin dacia ile yarışsın

focus nere golf nere golf sınıfının en iyi aracıdır çoğu d segmenttenden iyidir hatta ben passat yerinede golf alırım mesela

Tamam şimdi biraz sakinleş ve acilen nefes almaya çalış. Oksijen lazım.

Kendin çalar kendin oynarsın bu söylediklerinle. Ford mekanik kalitesi ve sorunsuzlukları ile VW'den çok önde bir marka. Türkiye'de ki satış rakamları gözünü boyuyor sanırım. Golf dediğin kütük gibi bir araba, ne direksiyon hissi var, ne başka bir albenisi.

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yaklaşık 407.000TL'ye; 1.5TDCI + 8 ileri Getrag otomatik + St Line + Ön cam ısıtma + ön koltuk ısıtma + direksiyon ısıtma + dinamik yansıma önleyici adaptif ön arka led far + B&O ses sistemi + kendi kendine park, yaya algılama ve 30km'ye kadar otomatik fren vs... gibi ağzına kadar dolu opsiyonlu Focus HB varken, bunun yüzüne bakanlar net olarak piyasada ki 40 yaş üstü genel kültürü aşırı derecede düşük; ''golf çok iyi araba, voksvaken bu işi yapıyor'' diyecek adamlardır.

Ufak not: arka bağımsız süspansiyon olmazsa olmaz dersen SW versiyonu da mevcut.

Peşinen ön edit: Bakın Focus'un fiyatı da saçma savunmuyorum ancak illa C segment HB alınacaksa ve bütçe 350.000/400.000TL arası ise Focus çok ağır basar bu ucubeye.

C segmentinin banisi, referansı ve de lideri Golf’tür.

Senede zar zor 600 tane satan araçla, üretimi kasa değişikliği nedeniyle biten fakat rağbeti asla bitmeyen Golf bir olmaz.

Balda tuz olmaz. Kalite, işlevsellik, konfor ve verimlilikte Golf’e erişemezler.

• Binbaşı
    1151 Mesaj
    Alan ahmak çıkar ,yapacak bir şey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1588 Mesaj

bunu alacağıma keyif çayı içerim daha iyi. 459 bin öyle mi?

• Yarbay
    3045 Mesaj
    Allah'tan 1.0 tsi manuel. Bir de 1.5 tsi otm falan olsaydı 700 yazardı herhalde galerici arkadaş Delirmiş .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    67 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çayıda rahat içemezsin zira vites atman gerekicek :)

mahmut_emmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    21821 Mesaj

Yaklaşık 407.000TL'ye; 1.5TDCI + 8 ileri Getrag otomatik + St Line + Ön cam ısıtma + ön koltuk ısıtma + direksiyon ısıtma + dinamik yansıma önleyici adaptif ön arka led far + B&O ses sistemi + kendi kendine park, yaya algılama ve 30km'ye kadar otomatik fren vs... gibi ağzına kadar dolu opsiyonlu Focus HB varken, bunun yüzüne bakanlar net olarak piyasada ki 40 yaş üstü genel kültürü aşırı derecede düşük; ''golf çok iyi araba, voksvaken bu işi yapıyor'' diyecek adamlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotacing -- 20 Ocak 2021; 0:26:56 >
  • Çavuş
    63 Mesaj

focus nere golf nere golf sınıfının en iyi aracıdır çoğu d segmenttenden iyidir hatta ben passat yerinede golf alırım mesela

zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    21821 Mesaj
    quote:

Tamam şimdi biraz sakinleş ve acilen nefes almaya çalış. Oksijen lazım.

• Yarbay
    27985 Mesaj

Bu arabayı satın alan kişi rica ediyorum oy kullanmasın.

• Binbaşı
    1224 Mesaj

Hocam golf kullanıcısıyım.

Dolu bir focus bu yeni golflerden iyi kalır bence.
    1.0 tsi manual ile karşılaştığında bariz tercih sebebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgarnufel -- 19 Ocak 2021; 22:25:18 >
    babajoe99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1365 Mesaj

passatı servise götürdüğüm zaman sormuştum. satış temsilcisi 450den başlayacak demişti has.. demiştim doğruymuş meğer.  

|
    |
  • Yüzbaşı
    938 Mesaj

Benzin

1.0

Manuel

Fıkra bu kadar, dağılabilirsiniz.  

• Yüzbaşı
    396 Mesaj
    459 bin! Bunu da alamıyorum 😀
    |
    |
  • Yarbay
    5985 Mesaj
  • Yüzbaşı
    826 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    8002 Mesaj
    quote:

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj

dizel otomatik ve dolu bir golfse görün bakalım 400 den aşağı liste fiyatı olur mu

• Yüzbaşı
    367 Mesaj

usta yeni 1 serisi tipsiz mi olmuş ne biraz:)

|
    |
    turkeril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

C segmentinin banisi, referansı ve de lideri Golf’tür.

Senede zar zor 600 tane satan araçla, üretimi kasa değişikliği nedeniyle biten fakat rağbeti asla bitmeyen Golf bir olmaz.

Balda tuz olmaz. Kalite, işlevsellik, konfor ve verimlilikte Golf’e erişemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daswagen -- 19 Ocak 2021; 23:10:0 >

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.