Şimdi Ara

2022 sıfır toyota yaris 1.0 vision manuel buldum bayide

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 542.000 fiyat çekiyorlar mantıklı mı almak sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagitugi -- 23 Ocak 2023; 11:30:44 >

• Fiyat çok yüksek bende almam asla da.. motorda şehir kullanımında motorda en ufak problem olmaz.. Almanya 1.0 atmosferik Up, Polo , ibiza kaynıyor.. Suzuki, Atos patos, eski 1.3 Kadettler 50-60hp eski araçlarla bile hiç gocunmadan geziyor insanlar..

Hatta otobanlara çıkıyorlar tın tın gidiyorlar.

Bu şekilde gezen adamın asıl yanında 340i Bmw'si de var.. çıkıp da hayatım kaydı 60-80hp arabaya bindim, vites değiştirmekten bıktım, çekmiyor bıktım diye kimse gocunmuyor. beklenti belli kullanım alanı belli, aşmış adamlar oraları..

Bizde bir otomotiv egosu ve konfor hastalığı var.. piremsim vites küçültünce afakanlar basıyor =) yaw gideceğin 6km yol, çıkacağın en baba 200 metre yokuş ne ağladın ya.

Neyse güle güle kullanın aracınızı..

• bayide 1.0 80 hp ibiza yoksa mantıklı.

• Opel crossland ı da o fiyatlara biraz zorlarsanız alırsınız. Yaris e ne gerek var ?

• Yapmayın, etmeyin. Bu kadar sıfırda ısrarcı olmayın. 542bin bu araç için uçuk bir rakam. 50bin uyguna alacağınız bu araç her anlamda daha tatminkar olur.

• Kullanıcıyım, uzun yola yılda 1-2 kere çıkarım derseniz mantıklı.

Aracın artısı güvenlik donanımı güzel, ilk tescil sıfır, mtv en alt dilimde, bu tip motorlar şehiriçinde çok yakmadan yeterli performansı verir.

Eksisi ikinci elde b hb araçların manueli az talep görüyor, düşük hacım atmosferik uzun yolda biraz bağırır ve şehiriçi gibi yakar.
  • Aşırı mantıksız

95 nm torklu motor, bomboş paket araca o para haram bu dönemde bile.
  • 400 olsa düşünürdüm.

O fiyata düşünmüyorum
  • aldım zaten koca bayideki tek araç olunca insan bi tuhaf oluyor. Her ay 50.000 üzerine koyar dedi bayideki satıcı bu zamanda ne alsan kar gibi geliyor insana. hayırlısı bakalım. ben zaten 2.araç olarak şehir içinde çocukları okula götürmek için aldım. az yaksın masraf çıkarmasın mantığıyla alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagitugi -- 23 Ocak 2023; 14:34:47 >
  • Arka camlari çevirmeli B segment atmosferik motor manuel bir araca 542 vermiş olmayın, al satçılar bile pek uğramamış araca sitede sıfırı en fazla 530 a ilanda, sırf bayide son kalan araç diye böyle çöpleri almaya devam ederseniz araç bulunmaz tabi ki
  • Normal şartlarda 517bin liste fiyatına hiç kimsenin yüzüne bakmayacağı küçük, kıytırık, donanımsız 1.0 yarisi bile liste fiyatının 25bin üstüne, 542 bine kakalayacak adam bulabiliyorlar. Helali hoş olsun böyle bayiilere, ne diyelim.

Allah herkese böyle müşteri nasip etsin :)

• hagitugi H kullanıcısına yanıt

Artık alınmış bize de hayırlı olsun demek düşer, güzel günlerde binin.

• İlanlarda aynı araç 510 fln yazmışlar ha ben yine onu almam ayrı konu ben olsam 2.el Clio otomatik bakardım hayırlısı olsun
  • Sağolun. bu zaten 2.arabam. az yakan bişey olsun sağlam olsun yeterdi bana. hem de yatırımlık.

• hagitugi H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • Yahu 1.0 Turbo Otomatik Touch Paket Car Playli Clio araba bile 520.

542 atmosfetik manuel bu arabaya verilir mi ya ? Deli misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 23 Ocak 2023; 20:31:40 >
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    2022 sıfır toyota yaris 1.0 vision manuel buldum bayide
  • alınmış araç için olumsuz yorum yapmasak mı ?

güle güle kullanın

2172 yılına kadar sorunsuz bir şekilde kullanacağınızı garanti edebiliriz :)

• clio vardı da almadık mı? :-)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.