Şimdi Ara

GG-N11 nelazimsabak / BEBEĞİM ÖZEL / MUSA POLAT satıcısı hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
15.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oğluma 2.5 yıldır gittigidiyor, n11 vs üzerinden Uni baby yenidoğan ıslak mendil alıyorum.

Arada bu satıcıda denk geliyor. Daha önce bir kaç defa olmasına rağmen adını tam hatırlayamam sebebi ile Uni baby yenidoğan ıslak mendilleri yine kendisinden almışım.

Ürünleri kendi kutusundan çıkartıp, başka kutusu içerisinde gönderiyorlar. Bebek / çocuk HİJYENİ için kullanılan ürünün hangi koşullarda, kimin tarafından ve ne amaçlı aktar dönder yapıldığı belli değil.

Eczacıbaşının ürünlerinin bu şekilde satıldığından haberleri olduğunu sanmıyorum. bu fotoğrafı onlarada ileteceğim.

Kendisini aradığımda hemen çalışanların hata yapmış olduğunu belirtti - klasik suçu başkasına atma olayı - fotograf göndermemi vs. istedi. Halbuki daha öncede bir -iki defa bu şekilde gelmişti.

Bu sefer iyice sinirlendim, gittigidiyor üzerinden iki adet 24 lü paket için iade başlattım.

Belki kargo ücretleri ile müşterilere bu şekilde ürün gönderilmemesi gerektiğini öğrenirler!!

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/uni-baby-yenidogan-islak-pamuk-mendil-24-lu-yag-kopuk-sampuan-hediye-aynigun-bedava-kargo-250601552

Sitedeki ürün fotoğrafı :

Gelen ürün fotoğrafı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 9 Ocak 2017; 13:11:51 >

• Geri dönüşüm diye birşey var, artık büyük firmalar bile kasaların olduğu bölgeye kolileri istifliyorlar insanlar alıp kullansında boş yere çarşur olmasın diye. Yeni koli yaptırmanın maliyeti 1 tl. Adam elindeki kolileri kullanıp göndermiş. taktir edeceğinize esnafı nasıl zor durumda bırakırım diye düşünüyorsunuz. Ama 2 lira kar edeyim derken sizin gibi duyarsızlar yüzünden iki kere ( yaklaşık 15 tl ) kargo ücreti ödemek zorunda kalıyor. yazık değil mi ? bu kadar lüks düşknüyseniz aynı ürünü 2 katı fiyata gidip bebek mağazasından alınız.
    Afedersiniz ama ben anlamadım yanlış anlıyorsam lütfen bilgilendirin. Adam bunları toplu satış yanında iş yerinde tekli de satıyodur , siz sipariş verince teklileri kolileyip yollamıştır hatta belki ürünün orjinal kolisi kargoya uygun değil ince dayanıksız vs ise yanına ek hediye ürünlerinde sığacağı daha sağlam ve geniş bir koli seçmiştir. Ben konuyu okuyunca ıslak mendiller tek tek paketinden çıkarılıp başka paketlere yerleştirilmiş vs. sandım. Eger size 24 adet orjinal ürün yolladıysa bence bir suçu yok. Kesinlikle ne satıcıyla ne ıslak mendille vs bir alakam yok fakat esnafın zor günler geçirdiği bu günlerde 2 defa düşünüp 1 defa yazmak lazım bence..
    Abovvv dükkan sahibinin bağırarak yazdıklarını okuyunca daha da almam.

Adam olayı yatıştıracağına saldırarak haksız konumunu düşmüş.

birde adam parasını verip ürünü satın almış, üstüne birde satıcı dua bekliyor. Ağzımı açacaktım ama forum kuralları izin vermez.

Sanki sanırsın ki satıcı hayrına iş yapıyor.

ürünlerin fabrikadan hep eksik geldiğini yazması ise kuyruklu yalan.

Yahu fabrika durmadan eksk gönderse o fabrika batar kardeşim batar, güven duyulmadığından batar.

Bekli 1000 kutulamada 1 kutuda böyle hata olabilir ama durmadan eksik geldiğini yazmak akılla dalga geçmek.

Satıcının müşteri hizmetleri anlayışı ise zihniyetin tam aynası olmuş. Bir işletmeci asla ve asla müşteriye suçu bulmamalı ve olayı tatlıya bağlamak için her türlü orta yolu bulmaya hazır olmalı. Ama arkadaş yok böyle müşteriler yok şöyle müşteriler diyip suçluyu kendince ilan etmeye çalışıyor.

Allah'tan n11 gibi siteler varda sorunlu hallerde böyle adamlardan söke söke hakkını alabiliyorsun, yoksa esnafları tanıyoruz , yeri geldi mi levye ile kovalar

Ama yüzyıl değişiyor, artık levye ile kovalama sırası müşteride, o levye de ne mi? internet. yazıyorsun oraya buraya , ondan sonra kendi düşünsün. İnternetin en güzel yanı ise herşey kayıt altında. yoksa bu tür tipler fiş vermez , kartla satmaz sonunda da sattığını inkar dahi eder. Tecrübe ile sabittir.

Üünün görseli neyse onu göndereceksin.

üründe yer alan her türlü ayrıntı satış sözleşmesidir. Sen satış olduktan sonra sözleşmeyi değiştiremezsin ! bana birisi orjinal folyeli iphone 7 telefon görseli ile satış yapıp açılmış , folyesiz ürün gönderse deliye dönerim.

burada satıcı şakşakcılığı yapan tiplerin birisine Folyeli iphone 7 sat ve folyesiz iphone 7 gönder bakalım nasıl cartlıyorlar. Satıcıda olayın sonunda buna gelip < lan olum altı üstü bir folye nasıl olsa ben olmasam sen çıkartcaktın dese<

Sen gör o zaman cartlamayı. Aklı sıra alıcı haksız , senin ufak aklını seveyim , herkes kendine müslüman.
    Elindeki kolileri değerlendirmek esanaflık şerefinden yoksun olduğunu anlamına geliyor ?

Veya esnaflık nedir biliyormusun ?

Bence garip bir durum yok. Sadece sattığı üründe orjinal koli resmini koymamalı. Onun yerine uni babay resmi koyup x12 yazsa daha mantıklı.

Elinde boş koli varsa o kolileri değerlendirmesi bence mantıklı. Burada önemli olan ürününb orjinal olup elinize sağlam bir şekilde ulaşması.
  • Çakma ürün ya da kullanılmış ürün olduğunu mu düşünüyorsunuz?
  • kendi başka bir ürünün kutusuna doldurmuş..malesef esnaflık şerefinden yoksun çok insanat var piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

kendi başka bir ürünün kutusuna doldurmuş..malesef esnaflık şerefinden yoksun çok insanat var piyasada

Elindeki kolileri değerlendirmek esanaflık şerefinden yoksun olduğunu anlamına geliyor ?

Veya esnaflık nedir biliyormusun ?

Bence garip bir durum yok. Sadece sattığı üründe orjinal koli resmini koymamalı. Onun yerine uni babay resmi koyup x12 yazsa daha mantıklı.

Elinde boş koli varsa o kolileri değerlendirmesi bence mantıklı. Burada önemli olan ürününb orjinal olup elinize sağlam bir şekilde ulaşması.
  • Muhtemelen o 24'lü kutudan büyük kutularda temin ediyor ürünü, daha uygun fiyata alıyordur öyle olunca. Sonra da 24'lü olacak şekilde diğer kutulara koyuyordur. Hediyesi olan ürünleri de yanına ekliyordur aynı şekilde temin edip. Satış görselinde o koliyi kullanması ve "yanlışlık olmuştur" demesi kesinlikle satıcının ayıbı. Bunları düzeltmediği sürece iade etmeniz iyi olmuş. Daha dürüst satıcı elbet vardır, oraları tercih edin.
    Ürünler tahminimce aynıdır, kullanımda bir fark oluşturmayacaktır.
  • Afedersiniz ama ben anlamadım yanlış anlıyorsam lütfen bilgilendirin. Adam bunları toplu satış yanında iş yerinde tekli de satıyodur , siz sipariş verince teklileri kolileyip yollamıştır hatta belki ürünün orjinal kolisi kargoya uygun değil ince dayanıksız vs ise yanına ek hediye ürünlerinde sığacağı daha sağlam ve geniş bir koli seçmiştir. Ben konuyu okuyunca ıslak mendiller tek tek paketinden çıkarılıp başka paketlere yerleştirilmiş vs. sandım. Eger size 24 adet orjinal ürün yolladıysa bence bir suçu yok. Kesinlikle ne satıcıyla ne ıslak mendille vs bir alakam yok fakat esnafın zor günler geçirdiği bu günlerde 2 defa düşünüp 1 defa yazmak lazım bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmone -- 9 Ocak 2017; 17:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmone

Afedersiniz ama ben anlamadım yanlış anlıyorsam lütfen bilgilendirin. Adam bunları toplu satış yanında iş yerinde tekli de satıyodur , siz sipariş verince teklileri kolileyip yollamıştır hatta belki ürünün orjinal kolisi kargoya uygun değil ince dayanıksız vs ise yanına ek hediye ürünlerinde sığacağı daha sağlam ve geniş bir koli seçmiştir. Ben konuyu okuyunca ıslak mendiller tek tek paketinden çıkarılıp başka paketlere yerleştirilmiş vs. sandım. Eger size 24 adet orjinal ürün yolladıysa bence bir suçu yok. Kesinlikle ne satıcıyla ne ıslak mendille vs bir alakam yok fakat esnafın zor günler geçirdiği bu günlerde 2 defa düşünüp 1 defa yazmak lazım bence..

+1...

Adamlar daha iyi yapmış daha sağlam kutuyla göndermişler, çok şaşırdım konuyu okuyunca

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tmone kullanıcısına yanıt
    Bence de durum biraz abartılmış.
  • Ruh hastası mıdır nedir.
    Müşterinin de böylesi.
  • Fotoğrafa geçmeden konu içeriğini okuyunca mendilleri çıkartıp pazar poşetinde falan yolladı sandım.
    Ambajlarını tek tek silin kullanın nasıl bi hijyen bekliyorsunuz anlamadım ki. Kendi kolisinde hijyenik mi geliyormuş? Ben mi başka şey kaçırdım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 10 Ocak 2017; 2:19:12 >
  • Sizi kim kızdırdı ? Abartmadan başka birşey yok,hatta satıcının gözünün üstünde kaş aramaktan başka birşey değil.o kargo nerelerden geçiyor hangi transferlerde kimlerin elinden geçiyor hijyenik istiyorsan fabrikasına gidip üretim sahasından almalısın ıslak mendil zaten kapalı önemli olan o eğer kutuyu dert ediyorsan internetten ürün alma o kargolar nerelerden geçiyor bir bilsen.
  • nelere takılıyoruz ya.
  • bende şahsen bir sıkıntı göremedim. orjinal kolisi zarar görmüştür. Yada bu 24 lü paketlerden kalmamıştır. tek tek olanları birleştirmiştir. Sonuçta ürün tam ve eksiksiz gelmiş. Ha orjinal kolisinde olmuş ha başka kolide. Bende bu satıcıdan bir çok ürün alım. çoğunlukla aynı gün kargo yapan iyi bir satıcıdır.
  • Sıkıntı yapacak bir durum yok bence de.
  • sıknıtı yok diyenler sıkıntı şu. adam bi resim koyuyor set şeklinde. fakat gönderimi aynı şekilde değil parça parça gönderiyor. size sıkıntı gelmeyebilir ama o şekilde reklam yapıp farklı şekilde göndermesi yanlış bu kadar basit. ayrıca anne babalar bebek ürünlerinde hassas olabiliyorlar. o setler fabrika çıkışı geliyor. oysa parçalanınca yere düşmüş de olabilir tozlanmış da olabilir.herkesin hassasiyeti farklıdr saygı göstermek lazım
  • Böyle cins cins konular açılmasına müsade edilmemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 10 Ocak 2017; 12:16:24 >
  • Geri dönüşüm diye birşey var, artık büyük firmalar bile kasaların olduğu bölgeye kolileri istifliyorlar insanlar alıp kullansında boş yere çarşur olmasın diye. Yeni koli yaptırmanın maliyeti 1 tl. Adam elindeki kolileri kullanıp göndermiş. taktir edeceğinize esnafı nasıl zor durumda bırakırım diye düşünüyorsunuz. Ama 2 lira kar edeyim derken sizin gibi duyarsızlar yüzünden iki kere ( yaklaşık 15 tl ) kargo ücreti ödemek zorunda kalıyor. yazık değil mi ? bu kadar lüks düşknüyseniz aynı ürünü 2 katı fiyata gidip bebek mağazasından alınız.
  • Allah müşterininde satıcınında hayırlısını nasip etsin. Ne insanlar var
  • Bunun için başlık açılması bir garip. Adam kutusuz göndermiş. Hani çakma ürün yollasa eyvallah uyarını yap millete. Bende önemli bir şey vardır diye girip yazılanları okuyorum...
  • Görende birşey olmuş sanacak.Birgün o konudan salatalık çıkacak göreceksin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.