Şimdi Ara

GG-N11 nelazimsabak / BEBEĞİM ÖZEL / MUSA POLAT satıcısı hakkında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
15.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Le.Mans

quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

kendi başka bir ürünün kutusuna doldurmuş..malesef esnaflık şerefinden yoksun çok insanat var piyasada

Elindeki kolileri değerlendirmek esanaflık şerefinden yoksun olduğunu anlamına geliyor ?

Veya esnaflık nedir biliyormusun ?

Bence garip bir durum yok. Sadece sattığı üründe orjinal koli resmini koymamalı. Onun yerine uni babay resmi koyup x12 yazsa daha mantıklı.

Elinde boş koli varsa o kolileri değerlendirmesi bence mantıklı. Burada önemli olan ürününb orjinal olup elinize sağlam bir şekilde ulaşması.

evet 12x yazarsa foto koymasa olur..fotoda jilet gibi tertemiz foto koyup başka renkte anası bellenmiş kutuda yollarsan bu iş olmaz..olsa adam buraya konu açmazdı..he ne olur parasını alırsın ama 7 sülalenin kulağını çınlattırırsın

• ıslak mendilleri çıkarıp başka bir kutuya koymuş sandım. bu nedir ya. mağazada da kutusundan çıkarıp rafa koyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

sıknıtı yok diyenler sıkıntı şu. adam bi resim koyuyor set şeklinde. fakat gönderimi aynı şekilde değil parça parça gönderiyor. size sıkıntı gelmeyebilir ama o şekilde reklam yapıp farklı şekilde göndermesi yanlış bu kadar basit. ayrıca anne babalar bebek ürünlerinde hassas olabiliyorlar. o setler fabrika çıkışı geliyor. oysa parçalanınca yere düşmüş de olabilir tozlanmış da olabilir.herkesin hassasiyeti farklıdr saygı göstermek lazım

• Gördüğüm en net şey müşterinin ayıbı. Yazık değilmi satıcıya kargo ücreti ödeyecek durduk yere. İlk okuduğumda mendilleri paketten çıkarmış sandım.
  • quote:

quote:

quote:

kendi başka bir ürünün kutusuna doldurmuş..malesef esnaflık şerefinden yoksun çok insanat var piyasada

Elindeki kolileri değerlendirmek esanaflık şerefinden yoksun olduğunu anlamına geliyor ?

Bence garip bir durum yok. Sadece sattığı üründe orjinal koli resmini koymamalı. Onun yerine uni babay resmi koyup x12 yazsa daha mantıklı.

Elinde boş koli varsa o kolileri değerlendirmesi bence mantıklı. Burada önemli olan ürününb orjinal olup elinize sağlam bir şekilde ulaşması.

evet 12x yazarsa foto koymasa olur..fotoda jilet gibi tertemiz foto koyup başka renkte anası bellenmiş kutuda yollarsan bu iş olmaz..olsa adam buraya konu açmazdı..he ne olur parasını alırsın ama 7 sülalenin kulağını çınlattırırsın

2.5 yıldır onlarca 12li yada 24lü paket almışımdır. Sadece bu satıcı bu şekilde gönderim yapıyor.

Daha önce bir yada 2 defa daha böyle göndermişti fakat ismini not almamışım.

Bu şekilde gönderdiğini bilsem zaten bu satıcıdan sipariş geçmezdim.

Satıcının kutulu, temiz ürünlele ne derdi var anlamıyorum.

Gittigidiyor üzerinden iade işlemi başlattım fakat ürünleri kuponla aldığım için büyük ihtimalle geri göndermeyeceğim.

Ürünleri tek tek temizleyip stoğa kaldırıcam artık.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elindeki kolileri değerlendirme konusu çok saçma. Ürünün 12lisi ve 24 lüsü tüm mağazalarda ve internette kendi paketinde satılıyor.

Bu 80 li fairy platinum bulaşık deterjanı aldığınızda satıcının size 80 li pket yada 2 adet 40 lı gödnermesi yerine,

80 tanesini bakkal poşetine göndermesine benziyor ki o bulaşık makinesinde kullanılacak.

Bunun paketi aktarılırken yere düşmüş-kir mikrop ile temas etmiş - uygun olmayan ortamda vs aktarılmış olabilir.

Bu şekilde alışveriş yapanlar memnunsa bir şey diyemem tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 10 Ocak 2017; 13:57:7 >

• konuyu okurken direk ıslak mendilleri çıkarıp başka şeye koydular sandım. yav abi o içindeki naylon paketin ağzı yapışkanlı ve daha önce açılıp açılmadığını her anne anlar zaten. o açılmamışsa eğer, bırak koli düşmüş olsun, yırtılmış olsun, başka koliye aktarılmış olsun. mikroplar poşetin içine kartondan giremiyor ama yapışkanın içinden ışınlanıyor mu düşüncenize göre? karton koliden hijyen beklemek nasıl bi titizlik hastalığıdır, Allah şifa versin.
    şuralarda bi yerde kırmızı bi derdini seveyim butonu olacaktı
  • Aynı satıcıdan ben de aynı ürünü aldım bir kaç gün önce, sizinki gibi 24lü paket + yağ ve köpük ..vs li olanı aldım. Onun yerine 12+2 lik 2 tane koli yani 28li paket göndermişler, yağ ve köpük yok, adamlara mesaj attım,yanlışlık olmuş diye,bir cep numarası yazmışlar. Arayıp da tekrar uğraşmadım,amacım onlar sorun yaşamasın stoklarında, teslimlerinde diye idi.. İDARE ETTİM.
  • _Discovery_ kullanıcısına yanıt
    Ben de bu satıcıdan aynı ürünü almıştım. 24'lü kolinin içinde şampuan ve köpük haricen koyulmuştu, o günden beri depresyondayım.

İade hakkının kullanılmayıp rekabetin bu denli kuruş hesabına döndüğü sektörde uygun fiyatlı satış yapmak için debelenen bir esnafın işinin bu şekilde baltalanması hoş değil. Olumsuz yorum verirsiniz, olur biter.
    Hem bir "kupon" çocuğunuzun hijyeninden önemli olamaz. Konu açacak denli rahatsız olduysanız bu gönderim şeklinden, iade edersiniz.

Bu firma genel olarak ürünleri uygun fiyatla sunuyor. Kullanıcı değerlendirme puanı da genel olarak yüksektir. Bu çabaya karşılık bazı aksaklıklar çok rahatlıkla absorbe edilebilir.
  • çok abartılmış bir konu kendi orjinal kolilerinin içine toz girme imkanı yokmu sanki ? bir post kasma merakı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

quote:

quote:

quote:

2.5 yıldır onlarca 12li yada 24lü paket almışımdır. Sadece bu satıcı bu şekilde gönderim yapıyor.

Gittigidiyor üzerinden iade işlemi başlattım fakat ürünleri kuponla aldığım için büyük ihtimalle geri göndermeyeceğim.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elindeki kolileri değerlendirme konusu çok saçma. Ürünün 12lisi ve 24 lüsü tüm mağazalarda ve internette kendi paketinde satılıyor.

Bu 80 li fairy platinum bulaşık deterjanı aldığınızda satıcının size 80 li pket yada 2 adet 40 lı gödnermesi yerine,

80 tanesini bakkal poşetine göndermesine benziyor ki o bulaşık makinesinde kullanılacak.

Bunun paketi aktarılırken yere düşmüş-kir mikrop ile temas etmiş - uygun olmayan ortamda vs aktarılmış olabilir.

doğru hocam çocuk mendiili bu.hijyenik olması lazım.

• Aynı üründen biz de kullandık. 2 koli almıştım n11 den satıcı orjinal 24 lü kolisinde göndermişti. göndermeseydi de dert etmezdim önemli olan o tekli paketin sıfır açılmamış olması bence. ben de konuyu görünce sandım ki adam tekli paketleri açmış başka paketlere doldurmuş. satıcı muhtemelen 3 lü 4 lü paketler halinde almıştır. dert edilecek mevzu değil bana göre. bu arada ürün ıslak mendil değil, ıslak pamuk mendil.
  • ıslak mendilleri çıkarıp bim poşetiyle yolladı sandım çok abartmışsınız. adam size ürünü gayet sağlam kolileyip yollamış işte. çok dezenfektan biriyseniz eczacıbaşı fabrikasından direkt alın hiç piyasada toz bakteri vs bulaşmadan ulaşmış olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

quote:

quote:

quote:

Sen nasil alisveris yapiyorsun merak ediyorum gercekten. Ama esnafliktan ve bu tarz alisverislerden anlamadigin kesin. Madem hijyen cok onemli ve hijyenik bir durum olmadigini dusunuyorsun kuponu falan dert etme gonder. 3 kurusun lafinimi ediyorsun simdi. Lafinin arkasinda dur bence ve iade et

• quote:

quote:

quote:

İste kıl musteri dedikleride bu olsa gerek.

• çok ayıp yaw
    ne bunda kardeşim. koyduğu kolide prima kolisi
  • konu başlığını görünce kapağı falan açık sandım . Neyi var kolinin ? adam motor yağı kolisine falan koymamış, adam prima kutusunda göndermiş. Kapalı kutu ıslak mendiller zaten poşetin içindeki mendili hangi hijyen koşulu etkileyecek acaba ? Yiğene bez ıslak bendil bende bu satıcıdan alıyorum genelde en uygun fiyatlar bu satıcıda oluyor. Boş işlerle uğraştırmayın adamı
  • Bence bu kadar büyük puntolarla yazılacak kadar bir durum yok.Tek hatası bence resimi internet alıp koyması.
  • Konu sahibi ne kadar abarttı ise dükkan sahibi de o derece abartmış...Kusura bakmayın da satıcı müşteri ikilisi birbirini bulmuş...
  • NELAZIMSABAK N kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkından haberiniz var mı? Hatır için iade almak ne demektir? Ürünün tekrar satışını engelleyen bir durum yoksa seve seve iade alacaksınız. Eğer işinize gelmiyorsa e-ticaret yapmayacaksınız. Ek olarak ilanda gözüken fotoğraf neyse onu yollamak zorundasınız. Sırf bu bile iade sebebi olarak kabul edilir. Sizin yapacağınız en doğru şey o kolili fotoğrafı kaldırıp, mendillerin açık halini koymak.

Bir de alıcı size niye dua ediyor onu da anlamadım. Hayrına ucuza satıp, kar etmiyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NELAZIMSABAK

HERKESE SELAMLAR
    NELAZIMSABAK MAGZA SAHIBIYIM.EN BAŞTA ŞUNU BELIRTEYIM BU URUNU BÖYLE PAYLAŞMASI BENİ HİÇ ÜZMEMİŞTİR NEDEN DIYECEKSINIZ RIZKIMIZI VEREN ALLAHTIR BU TUR ALICILAR DEGIL ONDAN RAHATIZ. HA AMA DIKKAT EDILMESI GEREKEN BIR KONU SEBEBINI SORMASI LAZIMDI SITEDEN NEDEN BOYLE GELDI DIYE .
    1.URUNLER FABRIKADAN GELINCE GENELLIKLE EKSIK GELIYOR 23 ADET 1VEYA 2 ADET EKSIK GELIYO TUM KOLILER TEK TEK SAYILIYOR BAZEN MUSTERIYE 1 ADET EKSIK GITMESIN DIYE ÇOK HASSASIS ONDANDIRKI PROFILIMIZ 100 PUAN .BAZI KOLILER EKSIK OLUNCA ISTER ISTEMEZ BAZI KOLILER BOZULUYOR BOZULUNCADA PAREKENDE SATIŞIMIZ OLMADIĞI İÇİN 300 KOLIDE DENK GELEBILIYOR BOYLE .ÜRÜNLER TAMAMEN ORGINAL 2-3 AY ONCE URETILMİŞ VE MUSTERI MUSA POLAT DEDIGINE GORE FATURALI GELMİŞ FATURASIZ KESINLIKLE ÇIKIŞ YAPILMAZ NEDEN FATURASINI PAYLAŞMIYODA URUNU PAYLAŞMASI MANIDAR CUNKU VERGI KAÇIRMIYORUZ ELHAMDULILLAH ..
    2,BU TUR ALICILAR ÇOKTUR URUN SORUNSUZ GELIR YORUM YAPMAZLAR AMA KUCUK BIR EKSIKLIKTE OLUMSUZ YORUM YAPILIR ÇUNKU BU TUR INSANLARIN KARAKTERINDE VAR HER YUKSELENIN BACAĞINDAN TUTARLARKI YUKSELMESIN ..NASILKI ULKEMIZ YUKSELIYO TUM ULKELER SALDIRIYO ONA BENZETIYORUM ..INSANLAR ÇEKEMIYO TABI BU ALICI KENDISIDE BEBEK URUNLERINI SATIP SATMADIGINIDA BILMIYORUM O TARZ INSANLAR ÇOK ..
    2. BU URUNLER PIYASADE HEDIYE ILE BIRLIKTE 150 TLDEN FAZLA BIZE DUA EDECEGINE YUZDE 40 INDIRIMLI 99 TLYE ALIDIGINA AMA MALESEF YAPTIĞI İŞ BU
    NORMALDE CEVAP VERMIYECEKTIM KI ALLAH RAZI OLSUN BIR KULLANICI BANA MESAJ ATTI LINKLE BERABER ONDAN YAZDIM BIRDE NEDENSE PAYLAŞTIKTAN SONRA SATIŞLARIMIZ ARTTI..
    BIZ OYLE BIR FIRMAYIZKI NORMALDE KARTONU DEGIL KENDİ AMBALAJİ AÇILMİŞ URUNU BILE MUSTERININ BEBEĞİ HATIRI İÇİN ALDIK IADE KESINLIKLE NORMALDE İADE ALINMAZ ALDIM KENDI ÇOCUGUMA KULLANMDI BEN.. ALLAH BIZDEN MEMNUN OLURSA MUSTERILERIDE MEMNUN EDER
    TUM BIZI TAKIP EDENLERE TEŞEKKURLER HZILI BUYUME İÇİNDEYİZDESTEKLERINIZ İÇİN TEŞEKKURLER

ABARTIGIMIZI ZANNEDENLER OLACAK AMA 1 YILDIR BU MUSTERILERE CEVAP VERMEK GEREKTIGINI ZANNEDIYORUM

---NELAZIMSABAK-------

Kardeşim herkese yaranılmaz. Hele hele böyle inanılmaz takıntılı şımarık kıvamındaki müşteriye hiç yaranılmaz.
    Böylesine "git eczaneden al" diyeceksin, yapacak birşey yok.
    Geçmiş olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.