Şimdi Ara

Gears Of war 6 XBOX SERIES (Anakonu)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
8
Favori
4.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The coalition studio tasarımcı AAA kıdemli iş ilanında Gears oyunu olduğu tahmin ediliyor.

Gears of war 6 Nvidia'nın sızdırılan listesinde ortaya çıktı. Sızıntı olay örgüsü detayları, oynanış unsurları veya önemli herhangi bir şey hakkında herhangi bir bilgi vermese de, 10 Kasım 2022 olarak planlanan bir çıkış tarihini listeliyor

Gears Of war 6 XBOX SERIES (Anakonu)The Coalition Studiotwitter
    “Do you want to have a major impact on creating AAA cooperative and competitive game experiences? We are searching for a Senior Multiplayer Designer! Join our squad ➡️ https://t.co/SSbhq9CRgr #TheCoalitionJobs #XboxGameStudios”
    https://twitter.com/CoalitionGears/status/1522622243574013954?t=NDTlYLqk_wg3hstW3bgkmg&s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 6 Mayıs 2022; 21:50:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lütfen artık yeni bir şeyler yapsınlar. En azından ortamı doğallaştırsınlar. 500 metre ötede, siperleri, silahı görünce "aha burada çatışma olacak" demek oyunun atmosferinden tamamen koparıyor. Kutu kutu mekanlar, siper al geç, siper al geç mekanikler. Son oyunda yarı-açık dünya denemesinin aşırı banal ve sıkıcı olması. Kızakla oraya buraya gitmenin oyun süresi şişirmenin dışında hiç bir etkiye sahip olmaması...

Atmosfer olarak hala daha Gears of War 1 ve 3'ün yanına yanaşamaması...

Şöyle etli metli, bol kanlı, karanlık, gerçekçi renk tonlarında, daha doğal mekan tasarımları ile yeni bir Geow gelse de oynasak.

• İlk oyunun remast. versiyonu en iyi oyunu bana göre. Hem grafiği hemde oynanışı. Taş gibi oyun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 Kasım 2022 tarihinde çıkacak oyunun Gears 6 olacağını hiç sanmıyorum. Remaster - remake veya bir yan oyun olmalı.

• Periah kullanıcısına yanıt

Remaster veya Remake Gears için hiçte uymuyor gibi geldi bana.. Next gen bir oyun olacak gibi

• Zooe kullanıcısına yanıt

Çıkışa 6 ay kalıncaya değin Gears 6 gibi bir oyunu nasıl sakladılar veya niye sakladılar gibi birçok soru oluşuyor aksi durumda.

O tarihler ya place holder yada farklı bir proje için olabilir. Gears gibi bir seriyi 1-2 sene öncesinden duyururlardı dediğiniz gibi. Yakın zamanlarda yeni bir ip üzerinde çalıştıkları söyleniyordu belki yan bir Gears yada komple farklı bir şey olabilir. Haziran da duyurup yakın zamanda çıkartabilirler FH5 de yaptılar.
    Özellikle Xbox da büyük ekipten %20-30 u ile farklı bir proje üstünde çalışmak genel trendleri oldu sanırım. İnternette inXile ve Obsidian in çalıştığı proje isimlerine bakarsanız onlarca irili ufaklı projeleri var. Komple yeni ip ler olduğu için insan ekstra heyecanlanıyor. InXile ın daha yeni karanlık Victoria döneminde geçen FPS/RPG yaptığı söylendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 7 Mayıs 2022; 21:2:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Silkolet kullanıcısına yanıt
    The Coalition kesinlikle çok kaliteli bir stüdyo. Bence yeni bir efsane İP yaratabilirler Xbox için. Yaratmaları da gerekiyor.

Öte yandan Gears serisinin devam etmesini de istiyorum. Şu an 5. Oyundayim ve grafikler ortam 4k Tv'de çok güzel gözüküyor. Otomatik oyun moduna aliyor mu bilmiyorum fakat oyun moduna falan almadım çünkü bildiğiniz gibi tvler oyun moduna alındığında input lagi düşürmek için bütün görüntü güzelleştirme teknolojilerini iptal ediyorlar.

Fakat Gears 5 bu kadar etkileyici ise Series konsollara özel bir Gears 6'da çıtayı nereye taşıyacaklar merak içindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 7 Mayıs 2022; 21:6:39 >

Adamlar Unreal Engine çok iyi kullanıyorlar teknik anlamda oldukça yetenekliler. PC de ilk GTX 1070 ile oynadım çok güzeldi sonrasında One S de çalıştırdım gene o cihazda çok güzel gözüküyordu hele ki karlı ve buzlu alanlar. Gears 5 de hikaye tasarımını teknik anlamdaki kadar başarılı bulmamıştım ama Hivebusters ile onu da becermişler. Bence üstüstte bu kadar Gears tan sonra yeni ip yapmaları mantıklı olur kurulduğundan beridir Gears yapıyorlar. Ubisoft da hep Assassins Creed yapıldığından dolayı çalışanlar aynı şeyi yapmaktan sıkılıp işi bıraktığını eskiden kalma az insanı tutabildiği söyleniyordu. Ben gene de The Coalition dan gelecek gore ağırlıklı her şeye varım, bakalım şurada 1 ay kaldı ne gösterecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 7 Mayıs 2022; 21:19:56 >
  • Lütfen artık yeni bir şeyler yapsınlar. En azından ortamı doğallaştırsınlar. 500 metre ötede, siperleri, silahı görünce "aha burada çatışma olacak" demek oyunun atmosferinden tamamen koparıyor. Kutu kutu mekanlar, siper al geç, siper al geç mekanikler. Son oyunda yarı-açık dünya denemesinin aşırı banal ve sıkıcı olması. Kızakla oraya buraya gitmenin oyun süresi şişirmenin dışında hiç bir etkiye sahip olmaması...

Atmosfer olarak hala daha Gears of War 1 ve 3'ün yanına yanaşamaması...

Şöyle etli metli, bol kanlı, karanlık, gerçekçi renk tonlarında, daha doğal mekan tasarımları ile yeni bir Geow gelse de oynasak.

• Oyundan 2023 yılında çeşitli bilgiler gelebilir..

• Zooe kullanıcısına yanıt

Büyük konusmak istemiyorum ama 2006 yılındaki gibi ses getirecek bir yapım olacağını düşünüyorum.

• Ben Next gen bir Oyun olacağını 2023 te veya aralık gibi duyuru bekliyorum

• Gears 2-3 tadında olursa günlerce başından kalkmam. O atmosfer , sesler, hikaye.. Bambaşka mevzuydu

• Eski havasından çok uzak bir seri 1-2-3'ten sonrası hiç tutmadı kemik kitle dışında online oynayan yok.

6'yı ue5 ile yaparlar umarım adam gibi bir yapım olur.

Single her türlü oynarız o ayrı.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Gears Of war 6 XBOX SERIES (Anakonu)Xboxyoutube
    The Coalition’s latest Unreal Engine 5 demo, "The Cavern" shows how movie quality assets – featuring tens of millions of polygons – can be rendered in real-time, a massive 100x leap forward in graphic detail. You can hear more from Kate Rayner, the studio technical director at The Coalition, about her team’s collaboration with Epic Games, developing in Unreal Engine 5, and what players can expect from next generation experiences on Xbox Series X|S: https://news.xbox.com/en-us/2022/04/05/the-coalition-debuts-new-unreal-engine-5-tech-test/ Song credit: "Walls" by Rival Consoles
    https://www.youtube.com/watch?v=0qbffi8abOg&feature=youtu.be

Kesin olarak UE5 ile gelir. İlk Gears 6 mı yoksa farklı yeni bir ip mi olur belirsiz o şuan.

Testere sesini duyduğumuzda anlarız artık.

• Evet yerimizi alalım.

2010’dan beri bu oyunu iliklerine kadar tükettik.

Belki Gears 5’i diğer serilerden daha uzun süre oynamışımdır ancak Gears 2 ve 3’teki zamanın verdiği tadı asla vermiyor.

Bu sene sonuna ve hatta gelecek senenin son çeyreğine kadar bir duyuru haberi almayız diye düşünüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arm the Homeless kullanıcısına yanıt

Oooo kimleri görüyoruz forumda. Sabahlara kadar Guardian oynadığımız Gears 2 günlerinin tadı çok başkaydı be Gears Of war 6 XBOX SERIES (Anakonu) 

• Gears Of war 6 XBOX SERIES (Anakonu)

Doğruluğundan emin olmadığımdan atmayacaktım ama Ultimate Collection ın geliştirildiği söyleniyor uzun zamandır.

Take it with a grain of salt.

• Hala resmi bir duyuru yok değil mi? Gears Of war 6 XBOX SERIES (Anakonu) 

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Horde modu 😃

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.