Şimdi Ara

Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
8
Favori
5.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
Mesaj
 • Gears of War: E-Day, serinin sadık hayranlarını başlangıç noktasına dönüş yolculuğuna çıkarıyor. Bu heyecan verici proje, Gears of War evrenindeki köklerine ışık tutmayı amaçlıyor.

  The Coalition, Xbox Games Showcase 2024 etkinliğinde, Gears of War evreninde geçen yeni bir oyun olan Gears of War: E-Day'i tanıttı. Bu yeni oyunun serinin öncesi olduğu ortaya çıktı.

  The Coalition, sessizliğin ardından Gears of War hayranlarını coşturmayı başardı. Xbox Games Showcase'de duyurulan Gears of War: E-Day, serinin başlangıcına odaklanacak ve genç Marcus Fenix ve Dominic Santiago'nun hikayesini merkeze alacak

  Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor)


  Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor)GameSpotyoutube
  Experience the brutal horror of Emergence Day through the eyes of Marcus Fenix in the origin story of one of gaming's most acclaimed sagas.​ Fourteen years before Gears of War, war heroes Marcus Fenix and Dom Santiago return home to face a new nightmare: the Locust Horde. These subterranean monsters, grotesque and relentless, erupt from below, laying siege on humanity itself. ​ Built from the ground up with Unreal Engine 5, Gears of War: E-Day delivers unprecedented graphical fidelity.
  https://www.youtube.com/watch?v=FcuwY7WM174

  The Coalition, etkinliği bir fragmanla sonlandırarak yeni oyunlarının heyecanını artırdı. Ancak, Gears 6'nın beklentisi içindeyken, bu yeni oyunun bir prequel olduğunu öğrenmek sürpriz oldu. Gears of War: E-Day'in odak noktası, serinin en karanlık ve belki de en ünlü olaylarından biri olan E-Day'e odaklanacak.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 9 Haziran 2024; 22:38:20 > • Lütfen artık yeni bir şeyler yapsınlar. En azından ortamı doğallaştırsınlar. 500 metre ötede, siperleri, silahı görünce "aha burada çatışma olacak" demek oyunun atmosferinden tamamen koparıyor. Kutu kutu mekanlar, siper al geç, siper al geç mekanikler. Son oyunda yarı-açık dünya denemesinin aşırı banal ve sıkıcı olması. Kızakla oraya buraya gitmenin oyun süresi şişirmenin dışında hiç bir etkiye sahip olmaması...


  Atmosfer olarak hala daha Gears of War 1 ve 3'ün yanına yanaşamaması...


  Şöyle etli metli, bol kanlı, karanlık, gerçekçi renk tonlarında, daha doğal mekan tasarımları ile yeni bir Geow gelse de oynasak.

  Oyun hakkında bazı bilgiler paylaşıldı.


  -Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor.


  -Bir spin-off değil, ana hat Gears of War destanına yeni bir giriş


  -Ekip, eski Gears'ın tonunu “gerçekten yeni nesil teknoloji” ile yeniden canlandırarak serinin klasik siper atışlarını yeniden yaratmayı ve geliştirmeyi amaçlıyor


  -İlk oyunun 14 yıl öncesinde geçiyor ve kötü hazırlanmış Sera'nın sürpriz bir Locust istilasına nasıl karşılık verdiğini ele alıyor


  -“Gears 5'e göre 100 kat daha fazla çevre ve karakter detayı”, donanım raytraced aydınlatma, yansımalar ve gölgeler, yeni nesil yıkım ve kan ve en son animasyon teknolojisi


  Daha fazla detay;  xbox wire
  Reinventing A Mad World: Why Gears of War: E-Day Represents the Future of the Series - Xbox Wire
  https://news.xbox.com/en-us/2024/06/09/gears-of-war-e-day-interview-details-xbox-games-showcase-2024

  The Coalition'ın baş geliştiricisi, yaratıcı yönetmen Matt Sercy GamesRadar+ ile gerçekleştirdiği röportajda Gears of War: E-Day'in hikayesi hakkında yeni detaylar paylaştı; "E-Day sadece 24 saatlik bir zaman diliminde değil birkaç gün boyunca sürecek bir olaylar dizisini anlatacak. Ana odak ise Locust Horde istilası olacak. Oyuncular şehirde günler boyunca her dakika karakterlerle birlikte olacak, hem başlarına gelenleri hem de etraflarındaki şehre, çevrelerindeki insanlara, diğer karakterlere neler olduğunu onların gözünden gerçekten deneyimleyecekler."


  Matt Sercy bir başka röportajında ise Gears of War: E-Day'de Locust'ları tehditkâr ve korkutucu canavarlardan oluşan bir ordu gibi sunacaklarını ve seriye korku hissinin geri geleceğini paylaşmıştı.

 • İlk oyunun remast. versiyonu en iyi oyunu bana göre. Hem grafiği hemde oynanışı. Taş gibi oyun.
 • 10 Kasım 2022 tarihinde çıkacak oyunun Gears 6 olacağını hiç sanmıyorum. Remaster - remake veya bir yan oyun olmalı.
 • Periah kullanıcısına yanıt

  Remaster veya Remake Gears için hiçte uymuyor gibi geldi bana.. Next gen bir oyun olacak gibi

 • Zooe kullanıcısına yanıt

  Çıkışa 6 ay kalıncaya değin Gears 6 gibi bir oyunu nasıl sakladılar veya niye sakladılar gibi birçok soru oluşuyor aksi durumda.

 • Periah kullanıcısına yanıt
  O tarihler ya place holder yada farklı bir proje için olabilir. Gears gibi bir seriyi 1-2 sene öncesinden duyururlardı dediğiniz gibi. Yakın zamanlarda yeni bir ip üzerinde çalıştıkları söyleniyordu belki yan bir Gears yada komple farklı bir şey olabilir. Haziran da duyurup yakın zamanda çıkartabilirler FH5 de yaptılar.
  Özellikle Xbox da büyük ekipten %20-30 u ile farklı bir proje üstünde çalışmak genel trendleri oldu sanırım. İnternette inXile ve Obsidian in çalıştığı proje isimlerine bakarsanız onlarca irili ufaklı projeleri var. Komple yeni ip ler olduğu için insan ekstra heyecanlanıyor. InXile ın daha yeni karanlık Victoria döneminde geçen FPS/RPG yaptığı söylendi.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 7 Mayıs 2022; 21:2:40 >
 • Silkolet kullanıcısına yanıt
  The Coalition kesinlikle çok kaliteli bir stüdyo. Bence yeni bir efsane İP yaratabilirler Xbox için. Yaratmaları da gerekiyor.

  Öte yandan Gears serisinin devam etmesini de istiyorum. Şu an 5. Oyundayim ve grafikler ortam 4k Tv'de çok güzel gözüküyor. Otomatik oyun moduna aliyor mu bilmiyorum fakat oyun moduna falan almadım çünkü bildiğiniz gibi tvler oyun moduna alındığında input lagi düşürmek için bütün görüntü güzelleştirme teknolojilerini iptal ediyorlar.

  Fakat Gears 5 bu kadar etkileyici ise Series konsollara özel bir Gears 6'da çıtayı nereye taşıyacaklar merak içindeyim.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 7 Mayıs 2022; 21:6:39 >
 • Periah kullanıcısına yanıt

  Adamlar Unreal Engine çok iyi kullanıyorlar teknik anlamda oldukça yetenekliler. PC de ilk GTX 1070 ile oynadım çok güzeldi sonrasında One S de çalıştırdım gene o cihazda çok güzel gözüküyordu hele ki karlı ve buzlu alanlar. Gears 5 de hikaye tasarımını teknik anlamdaki kadar başarılı bulmamıştım ama Hivebusters ile onu da becermişler. Bence üstüstte bu kadar Gears tan sonra yeni ip yapmaları mantıklı olur kurulduğundan beridir Gears yapıyorlar. Ubisoft da hep Assassins Creed yapıldığından dolayı çalışanlar aynı şeyi yapmaktan sıkılıp işi bıraktığını eskiden kalma az insanı tutabildiği söyleniyordu. Ben gene de The Coalition dan gelecek gore ağırlıklı her şeye varım, bakalım şurada 1 ay kaldı ne gösterecekler.
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 7 Mayıs 2022; 21:19:56 >
 • Lütfen artık yeni bir şeyler yapsınlar. En azından ortamı doğallaştırsınlar. 500 metre ötede, siperleri, silahı görünce "aha burada çatışma olacak" demek oyunun atmosferinden tamamen koparıyor. Kutu kutu mekanlar, siper al geç, siper al geç mekanikler. Son oyunda yarı-açık dünya denemesinin aşırı banal ve sıkıcı olması. Kızakla oraya buraya gitmenin oyun süresi şişirmenin dışında hiç bir etkiye sahip olmaması...


  Atmosfer olarak hala daha Gears of War 1 ve 3'ün yanına yanaşamaması...


  Şöyle etli metli, bol kanlı, karanlık, gerçekçi renk tonlarında, daha doğal mekan tasarımları ile yeni bir Geow gelse de oynasak.

 • Oyundan 2023 yılında çeşitli bilgiler gelebilir..
 • Zooe kullanıcısına yanıt

  Büyük konusmak istemiyorum ama 2006 yılındaki gibi ses getirecek bir yapım olacağını düşünüyorum.

 • Ben Next gen bir Oyun olacağını 2023 te veya aralık gibi duyuru bekliyorum
 • Gears 2-3 tadında olursa günlerce başından kalkmam. O atmosfer , sesler, hikaye.. Bambaşka mevzuydu

 • Eski havasından çok uzak bir seri 1-2-3'ten sonrası hiç tutmadı kemik kitle dışında online oynayan yok.


  6'yı ue5 ile yaparlar umarım adam gibi bir yapım olur.


  Single her türlü oynarız o ayrı.

 • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
  Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor)Xboxyoutube
  The Coalition’s latest Unreal Engine 5 demo, "The Cavern" shows how movie quality assets – featuring tens of millions of polygons – can be rendered in real-time, a massive 100x leap forward in graphic detail. You can hear more from Kate Rayner, the studio technical director at The Coalition, about her team’s collaboration with Epic Games, developing in Unreal Engine 5, and what players can expect from next generation experiences on Xbox Series X|S: https://news.xbox.com/en-us/2022/04/05/the-coalition-debuts-new-unreal-engine-5-tech-test/ Song credit: "Walls" by Rival Consoles
  https://www.youtube.com/watch?v=0qbffi8abOg&feature=youtu.be  Kesin olarak UE5 ile gelir. İlk Gears 6 mı yoksa farklı yeni bir ip mi olur belirsiz o şuan.

  Testere sesini duyduğumuzda anlarız artık.

 • Evet yerimizi alalım.

  2010’dan beri bu oyunu iliklerine kadar tükettik.

  Belki Gears 5’i diğer serilerden daha uzun süre oynamışımdır ancak Gears 2 ve 3’teki zamanın verdiği tadı asla vermiyor.

  Bu sene sonuna ve hatta gelecek senenin son çeyreğine kadar bir duyuru haberi almayız diye düşünüyorum.
 • Arm the Homeless kullanıcısına yanıt

  Oooo kimleri görüyoruz forumda. Sabahlara kadar Guardian oynadığımız Gears 2 günlerinin tadı çok başkaydı be Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor) 

 • Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor)

  Doğruluğundan emin olmadığımdan atmayacaktım ama Ultimate Collection ın geliştirildiği söyleniyor uzun zamandır.

  Take it with a grain of salt.

 • Hala resmi bir duyuru yok değil mi? Gears of War E-Day Anakonu İlk Gün Gamepass ( Efsane dönüyor) 

 • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
  Horde modu 😃
 • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.