Yarbay
08 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 357 (Bu ay: 4)
Gönderileri
Son zamanlarda Xbox Türkiye den bir çok özellik kaldırdı. Bunlar oyun hediye etme ve Xbox Live Gold un senelik alınmasının kaldırılması oldu.
Özelden de yazıştığım kadarıyla bir çok insan bu özelliklerin geri eklenmesini istiyor özellikle seneye ne olacağı belirsizken insanları zam korkusu sarmış durumda.
Xbox desteğine mail ile ulaşılamadığı için Twitter dan @XboxSupport ve @TurkiyeXBOX a tweet atıyoruz yada retweet paylaşabilirsiniz.
Bir etkimiz olur mu, ne kadar etkileşim olur bilmiyorum ama ufak bir katkımız olsa bile değer.

Tweet yazısı

Hi,
As a Turkish user, you removed the gift, wallet and 6-12 months Live Gold option in the past weeks. Your competitor has an annual Plus service.
Due to economic issues, our community wants these removed features back for better service.
Thank you.

ID: ?

Türkçesi

Merhaba,
Bir Türk kullanıcısı olarak geçtiğimiz haftalarda hediye, cüzdan ve 6-12 aylık Live Gold seçeneğini kaldırdınız. Rakibinizin ise yıllık Plus hizmeti var.
Ekonomik sorunlar nedeniyle, topluluğumuz daha iyi hizmet için kaldırılan bu özellikleri geri istiyor.
Teşekkürler.

https://twitter.com/silkolet/status/1605660355161645060?s=20&t=_bGHFRPwv2wq0aK4uljv4Q

-----------------

Arkadaşlar bazılarımız durumu yanlış anlıyor. Dikkat edeceğiniz üzere fiyat olarak herhangi bir talepte bulunmadık. Gelecekte bir zam beklentisi var ve biz, bu tarz konulardan bahsetmedik.
Yapılan tepki ilk değil ve son da olmayacak. Biz topluluk olarak evet, enflasyon yüzünden zor zamanlar geçiriyoruz. Ve biliyoruz ki de, abonelik servisleri bu durumu nispeten kurtarıyor.
Burada bahsi geçen durumda zaten buna istinaden, dolaylı olarak yapılan iyileştirme istediğidir.

Destek veren herkese teşekkür ederiz.
3 yıldır Toshiba marka 500gb lık bir harici hdd kullanıyorum. İşlemlerde arasıra takılmalar olmaya başlamıştı ve bazen boyutlar PB cinsinden gözüküyordu. Bende SMART için kutusundan çıkarıp kasaya sata kablosu ile bağladım. Bu sonuçları yorumlayacak biri var mı HDD Sentinel da kritik olarak gözüküyor durum.

Speed map
Superonline ile yaptığım kısa bir görüşme sonucu müstakil eve fiber çekmedikleri cevabını aldım. Forumda müstakil evine fiber bağlattıran kullanıcı varsa nasıl yaptığını anlatabilir mi veya tavsiye verebilecek olan var mı? (Caddeden kablo net geçiyor diye biliyorum ve bir iki alt sokakta fiber de mevcut)
Hakkında
Meslek: ...
İlgi Alanları: Müzik, yakın dünya ve medeniyetler tarihi, donanım, yazılım ve ağ teknolojileri, felsefe, fantastik ve bilim kurgu kitapları ve en önemlisi kahve
Forum İmzası:
Series X/Switch
Ryzen 5600G/16GB RAM/980 PRO/H510 Flow/Be quiet!
iPad Air 5 M1 Space Gray + Apple Pencil 2nd Gen
LG 55UB830V / Gigabyte M27F | G603 & K68 Red
Blackshark V2 / Airpods 3rd gen&Magsafe / B&O H3
iPhone SE 2020 / iPhone 11 Space Gray / Watch SE 40mm
TP Link Mesh Deco E3 2-Pack
Hakkımda:
Can order come out of chaos?
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Türk Telekom
Steam
Silkolet
TV
LG
PSN ID
PSN ID
Xbox Live GamerTag
Xbox Live GamerTag
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 15 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.780
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 874 (Bu ay: 132)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.851 (Bu hafta: 14)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.