Şimdi Ara

Gamedec Resmi Türkçe Dil Desteği İçin Her Şey Size Bağlı! [BAŞARDIK] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
11
Favori
17.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam forumundaki konuda desteğimi oldum
    1 yıllığına İstek listeme ekledim.

Gelişmeleri takip ediyorum

EKLEME: Büyük youtuberlerle iletişime geçerseniz çok daha hızlı olur. Bu tür şeylere Can Sungur canlı yayınlarında destek oluyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 17 Temmuz 2020; 14:10:43 >
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi yazmış mıdır bilmiyorum ama ben yazdım Twitter'dan kendisine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun yapımcısı bütçesi kısıtlı olan Polonyalı bir şirket. Şimdiye kadar gördüklerim Polonyalı oyun yapımcılarının genelde beğenilen ve sağlam oyunlar çıkarttıkları yönünde. Eminim bu da onlardan biri olacaktır. Onun için bu millete oyun dünyasına kazandırdıkları nice eserler için sempati duyuyorum.
  • Uzun zamandır listemdeydi, inşallah Türkçe olur.
  • Hiçbir oyunun Türkçe desteğine ilgim ve ihtiyacım olmadığı gibi bu oyunu almaya da niyetim yok ama destek çıkmak adına listeme ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstek listeme ekledim. Çevremede yayacağım. Dh ölücüleri nerede trendyol dan 30 dk da 1400 yatak sipariş eden tayfa. Olsa yıkarız ortalığı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekledim gitti

• Up

• Bu tarz RPG oyunları hoşuma gidiyor verdim + yı
  • İstek listeme ekledim.
  • desteklendi......
  • görev tamamlandı.
  • Bu tip temaya sahip oyunları hiç sevmem, muhtemelen bedava verseler bile indirip denemem ama ben dahil 3 arkadaşa eklettim. Şu küçük firmaların yaptığını koca Rockstar, Ubisoft yapamıyor. Ekstra bir dil maliyeti ne olabilir bu büyük şirketler için.
  • istek listesine aldım hocam bunlar önemli şeyler
  • ekledim istek listesine
  • Ekledim

• Listeme ekledim, umarım Türkçe dil desteği gelir
  • İstek listesine ekleyip satın alınmadığı durumlarda adamlar zarar ederse üzücü olur, bir daha hiç Türkçe yapmazlar bence onada dikkat etmek lazım. :)
  • tam destek
  • The Sinking City'i sırf Türkçe dil desteği var diye iade etmedim. Oyunu çeviren şirket AiBell'e iş gelmeye devam etmesi için satış adetlerinin en azından çeviri maliyetini karşılaması gerekiyor. Türkçe dil desteği ile gelen her oyunu (Hentai'ler dışında) oynamayacak olsam bile almayı kendimde bir zorunluluk olarak görüyorum. Oyunu istek listesine attım, TR desteği geldiği gibi de alırım, oyun ile ilgili en ufak bilgim dahi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 17 Temmuz 2020; 22:56:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.