Yüzbaşı
12 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar sistemimde RX 580 4 GB ekran kartı var ve şikayetim bazı durumlarda siyah ekran almam.
Ryzen 5 1600 işlemci, 8 GB RAM ve kasada 6 fan takılı durumda.

Elimde 2 adet PSU var. Ayrıntılı değerler ekte yer alıyor.

FSP 500W Silver tek kanal 12V X 39.0a ortalama 2 yıllık ürün.
Xigmatek 600W bronz çift kanal 12V 23A - 12C 23A = 54W / 450A (pk 50A) ortalama 4 yıllık ürün.

Hangi PSU benim ekran kartımı tam verimde kullanmam için idealdir?
Çift kanal veya tek kanal arasındaki en can alıcı farklar ver faydalar nelerdir?
Siyah ekran hatasının PSU'dan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için bir öneriniz var mı?
Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Önceden Xigmatek kullanıyordum, bazen günde 2 bazen ayda bir PC kilitleniyor ekran kartı fanları deli gibi dönmeye başlıyordu.
PSU'dan olduğunu düşünerek FSP'yi taktım, genel olarak diğeri kadar sorun yaratmıyordu ama bazı yüksek ayarlı oyun oynamaya başladığımda fanlar diğeri gibi hızlanmadan siyah ekran vermeye başladı. (Bazen masaüstünde yapıyor)

Not: Her iki PSU'da ekran kartım çok ısınıyor. Stres testlerinde hiç hata almıyorum.

arkadaşlar merhaba
bir arkadaşımdan 2. el roadstar 9110n aldım içinde harita kartı yok arkadaşın satın aldığı yere gittiğimde 150 lira istedi benden.. zaten içinde gelmesi gereken bir yazılım için 150 lira vermek zoruma gitti..

sizden yardım istiyorum crackli bir çözümü vardır illaki.. indirip kurcalamadığım sürüm kalmadı hiçbirisinde tepki bile vermiyor..

bu cihaz hangi yazılımı kullanıyor? destekliyor?
buna uygun sys.txt dosyasını nerden bulabilirim yada nerelerini düzenlemeliyim?

cihazın navi ile ilgili hiçbir ayar menusu yok bu yüzden sd-kartın adı? uygulamanın exe ismi ve yolu ne olmalı?

bu sorulardan herhangi birisini bile bilen varsa yardımcı olsun lütfen.. en sonunda cihazı kaldırıp atıcam az kaldı
Arkadaşlar aracımın jantlarını değiştirmek istiyorum..spor ve gösterişli olacak bir jant seçimi yapıcam ama kararsız kaldım..nasıl görünür diye düşünürken 3 farklı çeşit janta montaj yaptım..fikirlerinizi bekliyorum..yorumlarınızı esirgemeyin..

not: aracın rengi farklılık gösterebilir ışık ile biraz oynama yaptım..normalde araç beyaz renktir..
not2: bu araca gideceğini düşündüğünüz başka bir jant varsa önerilerinizi bekliyorum..

1:

başka bir acıdan biraz koyultulmuş görüntü..

2:

3:
Oynamaya fırsat bulamadığım için satıyorum..
mail adresinden seri numarasınakadar tüm bilgiler verilecektir..
Ciddi alıcılara pazarlık payı vardır.

Server : Gandara
Gold : 67.17
World rank : 30
Laurels : 61
Honor : 3.173
Archive Point : 2.040

Craft Levelleri : 400 lvl Weaponsmith - 434 lvl Tailor (cloth)
73 adet açılmamış sandık.
fazladan 48 skill point.

80 lwl Mesmer (Full exotic item - atack ve critt)
80 lwl Elementalist (Full exotic item)
40 lwl Warrior

merhaba arkadaşlar Amd a10 4600m +gpu çift ekran kartlı sistemimde; normalde hiç sorun yok (kitlenme hata vb.)
hwmonitor ve benzeri birkaç programla sıcaklıklara baktığım zaman işlemci package bölümü en soğuk 95 derece oyun felan açtığımda 224 dereceye ulaşıyor..
bilgisayarı açar açmaz 95 ile başlıyor zaten.. bu normal değil diye biliyorum..
+ olarak soğutucuda kullanıyorum ki zaten elimle altını ellediğim zaman gayet soğuk..
aklıma derecenin bozuk olduğu geldi ama bozuk olsa hiç göstermemesi gerekmez mi?

örnek bir ss
https://store.donanimhaber.com/17/ec/f2/17ecf2d29768afe5731f4354df77c38a.jpg

çözüm önerileriniz nelerdir??
sorun edilecek birşeymidir??
yardımlarınızı bekliyorum..

komşumun ttnet'in verdiği Airties 5440 marka modem ile internete giriyorum toplamda 3-4 adet cihaz bağlanıyor..kablosuz olarak cihazdan %80 oranında sinyal alıyorum ama birden çok ve herhangibir download işleminde 5-10 dakika içinde modem donuyor.
wifi listesinde gözüküyor bağlan dediğimde hiçbir şekilde bağlanmıyor..farklı işletim sistemleri ve wifi adaptörleriyle denesemde durum farksız..
Cihaza reset attığımızda durum düzeliyor ve daima tekrarlanıyor...
1 hafta öncesinde eski modemde aynı sorunu yaratıyordu ama birkaç günde bir tekrarladığı için çok rahatsız etmiyordu..

wifi şifreleme teknolojinisi değiştirdim..
kanalı değiştirdim..
güvenlik ayarlarından tut dns'yekadar modemin her ayarını değiştirdim durum hep aynı...
komşum bayram tatiline gittiği için her istediğimde modemide resetleyemiyorum..elektiriklerin kesilmesine kaldı kaderim..
tahminlerime göre modem ısınıyor..yada başka bir cihazdan etkileniyor ama 5-10 dakika gibi bir süre çok kısa..
internette araştırmadığım yer kalmadı...
sadece bu konudakihttp://forum.donanimhaber.com/m_53229480/tm.htm gizemli nickli arkadaş benzer problem yaşamış ama çözüm bulamamış...

bilgisi olan arkadaşlar çözüm önerisi bekliyorum...
merhaba arkadaşar oyuna 4-5 arkadaş giriyoruz 2 haftadır 1 tane türk bulamadık...osmanlı clanında bulununan konudaki arkadaşlara özelden ulaşamadık hiçbir şekilde türk oyuncuyada denk gelmedik...
lütfen birisi yardım etsin..oyunu 4 arkadaş boş boş oynuyoruz...yabancıyızda...

nicklerimiz : foxwarrior , taarus
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
___
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Otomobil
audi
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
turkcell
Takım
Galatasaray
TV
Sony
Klima
Klima
Ses Sistemi
Ses Sistemi
PSN ID
Nonfold
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
SanDisk
Ekran Kartı
sapphire
Formula 1
Mercedes
Origin ID
Nonfold
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 408
İkinci El Bölümü Mesajları: 92
Konularının görüntülenme sayısı: 11.206 (Bu ay: 26)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 140 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.