Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33243325332633273328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LOTR hikaye mi kalıyor? :))

kahkaha attım gece gece.

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Blutv deki tr dublaj çok kötü be hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 22 Eylül 2023; 0:8:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fensinn kullanıcısına yanıt

Hocam dublaj izlemiyorum fakat şu var ben seriyi korsan bitirdim çeyreği torrenttir ama blu tv den 4 k tv izleyince kaçırdığım çok şey olduğunu fark ettim.

• Konuyu görünce sayfalarca Azor Ahai kim diye teori ürettiğimiz günler aklıma geldi ne günlerdi be

• kuklacini kullanıcısına yanıt

Ben tv alınca direkt olarak HDR 4K versiyonları edindim lakin tv indirilen HDR içerikleri çok karanlık gösteriyordu arada tesadüfen bir sezon yine 4K ama SDR inmiş kontrast olarak biraz kayıp vardı ama acayip detay vardı.

Blu Tv'den ilk bölümün başına bakmıştım görüntü iyi gelmişti ama çözünürlük bilgisini bulamamıştım.

• İlk 4 sezon 15 Ekim'de Amazon Prime'a geliyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

Çok güzel ya umarım yüksek çözünürlük gelir, Blu TV berbat bi arayüze sahip insanı delirtir.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Çözünürlük halledilir de sansürle gelir Amazon’a muhtemelen.

Sadece cinsel sahneler için itiraz etmem kaç kere izledik lakin kan sahneleri kabul edilmez tabi.

İyi de the boysta veya invincible'da sansür yoktu. İkisinde de kan revan zaten ve the boys'u prime'dan izlemiştim erkek kadın farketmeksizin çıplak her yerini gösteriyordu insanların.

Seriye diziyi izleyerek başladım, sonra kitaplarına sardım. Sadece bu dizi ve Lotr için film/dizinin 4k versiyonlarını satın aldım. Şunu söyleyebilirim netten izlediğimiz 4k versiyonlarını tokatlıyor, gerçekten şahane olmuş GoT 4k blu-rayi. Lotr için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, onun 1080p versiyonu daha hoş geliyor göze.

Game of Thrones (2011 - 2019)

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

TR Altyazı geliyormu peki? Fark illaki olur diye düşünüyorum bende ana kaynak aktarılıyor direkt olarak sonuçta.

Tt altyazı var üstad GoT 4k da, lotr da yok. İptv den 4k hdr izledim yine de disklerden izlemek çok farkediyor. Berbat şekilde bitse de ilk 6 sezonun hatrına Diziyi 4.kez bitirip kitaplara başladım

• 18.Bayezid kullanıcısına yanıt

Ben şimdi GoT'un zorrentte sezon başı 150 gb linklerini buldum 4k hdr. Onları indiricem umarım kalitesi iyidir

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Sitelerden izlemekten çok daha iyi olacağı kesin hocam 🤙

• myiphonefc kullanıcısına yanıt

Bence de tam tersi, sevmeyebilirsin ama GoT'a dandik diyen sinemadan, dizilerden anlamıyordur bence. Popüler kültür herhangi bir şeyi bu kadar şişiremez, gelmiş geçmiş en iyi dizilerin birinden bahsediyoruz burada. Son 2 sezonu hariç en iyilere rahat girer GoT. Çok erken cevap vermişim (bildirim de nedense yeni geldi, şimdi gördüm )Game of Thrones (2011 - 2019) 

@Glorfindel1907 Arkadaşın bahsettiği gibi GoT'un blu-ray'in de Türkçe dahil alt yazı seçenekleri mevcut. Fark konusu şöyle; 65" 4K HDR TV'de hem blu-ray hem de Max platformundan seyretmiştim. 4K Blu-ray ile streaming bir değil tabii ki ama takıntı derecesinde bitrate beklentiniz yoksa Max'in 4K DA - DV versiyonu gayet kaliteli. Fakat prequel olan HotD'nin aksine GoT native 4K değil.

Blu-ray isterseniz 150GB'lık veya diğer sürümleri boşuna indirmeyin derim. Game.of.Thrones.S01.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT şeklinde aratırsanız 318 GB'lık REMUX'a çevrilmiş yani kalite konusunda oynanmamış halini bulabilirsiniz.

Ham hali için GAME_OF_THRONES_S01_UHD_HDR_EUR diye aratmanız lazım.

Bir de REMUX gibi oynanmamış değil ama Game.of.Thrones.S01.2160p.BluRay.x265.10bit.SDR.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-SWTYBLZ sürümleri de var. İsterseniz ona da bir bakın derim. Şahsen onu tercih ediyorum.

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    GOT senaryo, kurgu ve diyalog kalitesi bakımından kitap materyalini tükettiği anda düşüşe geçti. O son 2 sezon ile tam bir hayal kırıklığı yarattı. Dizinin şansızlığı başladığı zaman henüz bitmemiş bir roman serisinin uyarlaması olması ve kitap bittiği yerden aynı kalitede devam ettirebilecek yapım ekibine sahip olmaması. Bence George R. R. Martin bence seriyi kendi kitap satışlarını artırmak için kurban etti. Muhtemelen tepkileri gördükten sonra diziden farklı bir sonla bitecek kitaplar eğer Martin bitirebilirse tabii.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ExMilitary kullanıcısına yanıt

Kendisi dedi zaten sonu farklı olacak diye.

• Kitapların bitmesinin %1 bile ihtimali yok ki Martin'in kitapları bitirmek istediğine de inanmıyorum şu an seri öyle bir karıştı ki bunu bu yaşta 2 kitapta toparlayıp iyi bir finalle bitirebilmesi ihtimal dahilinde değil bunu kendisi de çok iyi biliyor o yüzden seriyi bitirmeyecek

• 
Sayfa: önceki 33243325332633273328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.