Şimdi Ara

Galatasaray çekebileceği en güzel kurayı çekti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray real'i yer demedi demeyin açık futbol oynuyorlar kapanma gibi durumları yok bana kalırsa Gs yarı final de

• Beşiktaşlı potur bilem inanmış bizim çoğu galatasaraylı laf yapsın , Galatasaray turu cıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şizofren Kızan

Beşiktaşlı potur bilem inanmış bizim çoğu galatasaraylı laf yapsın , Galatasaray turu cıkacak

Valla geçicek turu Gs Real öle abartıcak kadar bir takım değil tek handikap adamlar lig ten koptu morinho ve ronaldonun kupayı istemesi az akıllı oynasın Gs tur sizin
  • Bende turu geçebileceğimizi düşünüyorum. Kimse şaşırmasın sonuçta GS bu yapar.
  • Aslında ben bu tarz bir kura istedim hep. Çünkü Türk takımlarının genel özelliği budur. Güçlü takımlara karşı hep daha iyi oynamışızdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim inancım tam.
  • Tek maç olsa tamam derdimde arkadaş 2 maç yahu ilk maçta yensek ikinci maç izdirap olur inşallah geçeriz turu takıma güveniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

Tek maç olsa tamam derdimde arkadaş 2 maç yahu ilk maçta yensek ikinci maç izdirap olur inşallah geçeriz turu takıma güveniyoruz.

Aynen final vs gibi tek maç olsa tamamd a 2001de elendiğimiz gibi gene deplasmanda farklı skorla yenileceğimizden işimiz zor.
  • Hadi taktiği tekniği geçtim de fizik mücadelesini nasıl çözücez Madrid eleyiciler??? Laliga daki 90 dakikalık mücadeyle, türkiye ligindeki 40 dakikalık mücadele aynı mı?? Üst düzey maçları kaldırabilecek ortlama 15 km koşu mesafesine sahip kaç futbolcumuz var???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

Tek maç olsa tamam derdimde arkadaş 2 maç yahu ilk maçta yensek ikinci maç izdirap olur inşallah geçeriz turu takıma güveniyoruz.

Aynen final vs gibi tek maç olsa tamamd a 2001de elendiğimiz gibi gene deplasmanda farklı skorla yenileceğimizden işimiz zor.

İnşallah eleriz rakibini küçümsersen 1 0 yenik başlarsın bunu yaparlar inşallah
  • GS'dan tamamen bağımsız olarak fikrimi söyliim.

Tamamen Morinho kaynaklı beklentim şudur ki Real , bu sene ŞL'ni alacak takımdır.
  • en güzel kura değil bence Madrid yıllardır şampiyon liginde başarısız maçı ciddiye alıcaktır tek hedefi sonuçda.
  • Türkiye'deki bütün sporseverler bu maçın keyfini almaya baksın. Uzun zamandır böyle bir rakibi ülkemizde görmemiştik. Turu büyük ihtimalle geçemeyeceğiz o yüzden tadını çıkarmaya bakın.
  • şu maçı ciddiye alacaktır geyiğini bi bırakın bence. Profesyonel futbol kulüpleri bunlar her maçı ciddiye alacaktır. İyi kurra değil ama daha kötüsüde olabilirdi. Bence bayern alacak bu sene kupayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Beşiktaşlı potur bilem inanmış bizim çoğu galatasaraylı laf yapsın , Galatasaray turu cıkacak

Valla geçicek turu Gs Real öle abartıcak kadar bir takım değil tek handikap adamlar lig ten koptu morinho ve ronaldonun kupayı istemesi az akıllı oynasın Gs tur sizin

Bana pembe iyi dilek mesajı atmak istemişin gibi geldi nedense..
    Abartılacak takım Real değilse hani bu sezon Barca'yı barcalamış takım olarak kimden korkmak lazımdi cidden meraklandım.
  • quote:

Galatasaray real'i yer demedi demeyin açık futbol oynuyorlar kapanma gibi durumları yok bana kalırsa Gs yarı final de

eyvallah dostum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde realin bu kupayı almasını bu kadar garanti görenler manchester macında cüneyt cakır sayesinde turu geçtiğini ve grup maclarında dortmunda icerde dısarda tokatlandığını unutuyorlar sanırım
  • Real cephesinden bakarsak da Gs açık oynuyor
  • quote:

quote:

İlk maçta kök söktürdüyümüz M.United' az daha eleniyordu, neden olmasın
  • Eleniriz büyük ihtimal ama şunu diyorum ki asla mahkum oynamayız. Asla ezilmeyiz. Bkz:Old Trafford'daki Manu maçı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.