Yüzbaşı
09 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
kafasına göre üyelere uzaklaştırma veriyor en küçük bir hatada 3 4 ay ceza veriliyor ceza alan bütün üyelerin siyasi görüşleri benzer çok ilginç tesadüf olduğuna inanmıyorum bu kadar yanlı bir yönetici şu forumda ondan başka yoktur eminim.
hükümete karşı olanlar eylemler yerine kötü muhalefet yapan Bahçeli,Kılıçdaroğlu gibi isimleri göndermeye çalışsa parti binaları önünde eylem yapsa 2 yeni genel başkanla Akpnin oyları düşücek eminim bütün sorun burda Başbakana ciddi bir rakip yok Chp-Mhp başına kimler geçebilir yazabilirsiniz.
konu dışı,kültür bilim vs bir kaç bölümde hakaretler içeren mesajlar var ben yanlış yere konu açtığım için 15 gün ceza aldım kurallar herkese eşit uygulanmalı.
bu sözler doğrumu mesela Sezar Geldim-Gördüm- Yendim dedimi ben inanmıyorum bu tarihe geçen sözlere bilmem kaç bin yıl önce yaşamış nasıl emin olabiliriz imkansız bence.
Yukarıdaki rakam Kahramanmaraş'ın plakası değil; Beşiktaş'ın ligde 30 haftada yediği gol sayısı.. Beşiktaş'ta saha içi organizasyonunda ciddi sorunlar var. Bu zaten aşikâr. Futbolcular rakip hücumlarda duracağı yeri bilmiyor. Öyle ki: Akhisar 2'ye 4 hücum yapıyor topa baskı yapan yok, 4 kişi birden geriye koşuyor.

Yenen 46 gol bir tam felaket. Duran top savunması ise sanki amatör takım seviyesinde.. Teknik ekip modern futboldan bihaber diye yazınca alınanlar, kızanlar şapkayı koyup önüne tabloya bir baksın.

Takım olarak birlikte hareket edilemediği gibi bireysel olarak inanılmaz hatalar bitmek bilmiyor. Hücumlarda ise her şey anlık gelişiyor; bir plan dahilinde değil.

TEK SORUMLU AYBABA MI?

McGregor zaten bir felaket. Ersan ne yaptığını bilmiyor, Gökhan Süzen yetersiz, Veli her topu rakibe atıyor. Hemen her maçın 30'uncu dakikasında değişiklik yapan bir teknik adam var.

Oyunun temposu düşük olduğu zaman Beşiktaş ligin en sıradan, en kötü takımlarından biri. Hiçbir silahı yok.
Fernandes'in dün neden oynamadığı açıklanmalı? Gerçekten sakat mı ? Yoksa başka nedenler mi var ?
şimdi soruYORUM: Beşiktaş bu kadar kötü ise nedeni ne olabilir ?

A- Bu takım iyi çalışmıyor.
B- Oyuncuların çoğu hocayı sevmiyor.
C- Futbolcular paralarını alamıyor.
D- Kadro yetersiz.
E- Teknik ekip yetersiz.
F- Yönetim zaafiyeti var.
G- Hepsi.

Dünkü maç Beşiktaş'ın yeniden silkinmesi ve ayağa kalkması için bir fırsattır. Bir milattır. Yeni sezon için planlama pazartesi gününden itibaren başlamalıdır. Kararlar alınırken Beşiktaş formasının büyüklüğü ve profesyonel hayatın acımasızlığı mutlaka gözardı edilmemelidir.

Yönetim Aybaba'yı tek sorumlu ilan ederse de hata yapmış olur. Çünkü kendisini muhalafete rağmen göreve getirmekte ısrar edenler de onlardır.
İngiltere Ligi puan durumu

1. M. United 71
2. Manchester City 59
3. Tottenham 54

İspanya Ligi puan durumu

1. Barcelona 71
2. Real Madrid 58
3. Atletico Madrid 57

Almanya Ligi puan durumu

1. Bayern Münih 66
2. B. Dortmund 46
3. Bayer Leverkusen 45

İtalya Ligi puan durumu

1. Juventus 62
2. Napoli 53
3. Milan 51

daha önce böyle bir durum hiç görmedim ne oluyor
Anne çocuk arasında iletişim konunun ismi böyleydi galiba çocuğun şekerlerini yiyor annesi oda sadece üzgünüm filan diyor acil lazım yardım edin.
Niang'ın en düşük formlu hali bile ligimizin standartlarında fark yaratacak kalibrede; dün gece beklenen de önce bunu başardı.

Bu sezona dönüp her baktığımızda Beşiktaş'ın İstanbul derbilerindeki tek galibiyeti İnönü'deki son İstanbul derbisi olarak anılacak. Maçı izleyen herkes için de ilk akla gelen ligimizi şereflendirmiş "daima genç" oynayan en örnek alınası adamlardan Niang olacak.

İlk goldeki usta işi tek vuruşu sonrası bir zamanlar ekmeğini yediği takıma karşı abartılı şekilde sevinmeyecek kadar da hayat ustası Niang. Ama son saniyede verdiği harika pasla da şimdilerde giydiği formanın hakkını sonuna kadar veren örnek bir profesyonel de... Sahi orada Niang yerine Batuhan olsaydı "Kral ben olacağım" diye anlamsızca kaleye vurur, büyük ihtimalle de gol olmazdı! Niang ise ne kadar büyük "takım oyuncusu" olduğunu bir kez daha kanıtlarken, en heyecanlı anda en zekice, en "cool" dokunuşu yapıp derbiler tarihinin en usta asistlerinden birine imza attı. O yüzden Niang örneğinden yola çıkarak özkaynak düzeninden çıkan tüm forvetlerin sözleşmesinde gol ve asiste özel prim bedeli eşit olmalı! Ne de olsa Niang, "Batuhan Bieber"den sonra Michael Jackson etkisi yarattı!

EMPATİ KOLAY OLUYOR

Profesyonellik Beşiktaş'ı zor durumda dava eden adamların sözleşme karşılığını araması değil sadece. Profesyonellik aynı zamanda o sözleşmenin karşılığını sonuna kadar vermek. 1 gol 1 asistle tarihi derbiye damgasını vuran Niang'a maçın tekrarını izleyip 9. dakikaya dikkat edin: O dakikaya kadar hayalet gibi dolaşan takım arkadaşlarına sanki 10 yıl önce altyapıdan A takıma gelmişçesine haykırışına, baskı yapmaları için ateşlemeye çalışmasına... Örnek futbolcu profiline şahit olacaksınız.

İlk yarım saatte belki de İnönü'de Fenerbahçe ile oynanan tüm derbilerin en kötü performans gösteren Beşiktaş'ı vardı. Ama Fernandes-Niang ikilisi maçın kaderini değiştirdi. İlk yarıda Fenerbahçe'nin iptal edilen golünde yan hakem hatalı gözüküyor, tüm sezon Beşiktaş aleyhine yapılan hakem hatalarını hatırladıkça, empati kurmak kolay oluyor.
Kaynak: Akşam
Ali Ece
son 1 aydır bu sorunu aralıklarla yaşıyorum biraz düzeliyor sonra yine başlıyor 1 ay önce hiç sorun yoktu tam olarak yapamıyorum yapsamda çok az yapabiliyorum şuan magnezi kalsine diye bir ilaç aldım faydası olurmu kullanan yazsın.
Kültür-Bilim bölümü kuralları dini konu açmak aynı şekilde ateizm içerikli konularda yasakmı değilse nedenini açıklarsanız sevinirim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.343
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 70.804 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.