Yarbay
10 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
154 üye
Görüntülenme
Toplam: 565 (Bu ay: 0)
Gönderileri
?
.
Seni hakem diye oraya cikartanin bir sey demiyorum. Bizide bursayida ince ince kiydi. Bizi daha fazla kiydi. Bursadan en az 2 adam kirmizi gormesi lazimdi hatta 3 o japon ve 66 numara kirmizi kesin di batadami batallami neyse o ikinci sarida kirmizi gormesi gerekti. Hakem bunlarin hepsini es gecti. Penalti dogru karardi tekrarina bir daha bakin ridvan da penalti dedi. Neyse bu hakemler bizim ligimize yakisir vaziyette degil. Is sadece hakem dede bitmiyor oyuncularinda cirkef olmamasi lazim. Hamza denen fenerli ilk dakikalardan basladi cildirmaya futbolcularida gerdi. Q17 ilk sari kart tam fiyasko.

Okumak istemeyenler icin.

Hakemlerimiz rezalet bugun hakem bizi kayirmak icin cikti ama o kadar yeteneksiz ki ince ince kiydi gene. Yabanci hakem sart
vodafone karakartallılar TECMAC yazıp 6666 göndersin gelen kodu promosyon kodu yerine girin maç 9.99 lira oluyor 20 tl normalde
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=986870911387158&id=194659307274993

Bu nedir ya. Benim arabami bu sekil cekseler kavga cikar orada. Vallahi yazik gunah.
Gidip korumanin yaptigi hogogogoodf diye sesi paylasiyosunuz ama adama izdiham olmus paylasamiyosunuz. Buyrun ben paylasim.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1338208989541469&id=161723033856743

He ordaki insanlari simdi kucuk gorup alay edenler olacak. Onlara lafim yok onlar alay edilecek seviyede bile degil
Sagci solcu alevi sunni kurt turk falan fistan bir suru sey cikarttilar karsimiza cumhuriyet tarihinden beri. Simdi gene bir ayrim oyunu ile karsi karsiyayiz. Burda forumda bile duzgun konusamayan 2 karsit gorus var halbuki bu karsit gorusun amacida belli yurduda belli ikiside ulkesi icin yazip ciziyor yada tartisiyor.

Aklimizi basimiza alalim gun birlik beraberlik gunu a partisi gider b partisi gelir ama biz hep bu topraklarda kalacagiz.

Dikkat ediyorum forumda bu varsa disarida da cok fazla vardir. Nefret icerikli konusmalar var devamli. Bir an once kendimize ceki duzen verip birlik olmamiz lazim.

Cikip parti hakkinda abuk subuk mesajlar atcaklar lutfen atmasin. Gercekten birlige butunluge ihtiyacimiz var. Olen bizim askerlerimiz biziz. Bugun baskasinin cogugu oluyor yarin bizim ki olabilir. Su fanatik derece parti tutmayi birakip kim su an dogru is yapiyosa ona destek vetmemiz lazim. Takim tutar gibi parti tutuyoruz. Ayrica her duydugunuz seye inanmayin cok fazla bilincli algi yaratip ozellikle sol gorusluleri galyana getirme pesindeler.
Yarin mansetler bole olur. Nasil ama cok ince :D
istanbul anadolu yakasında tiyatro yeri lazım bulamadım ben var mı tiyatro ile ilgilenen yer zaman sölerse sevinirim. biletli olacak o şart
Hakkında
Meslek: İşçi
İlgi Alanları: pc
Forum İmzası:
Kralın kızını sevdim vermediler
Hakkımda:
En buyuk korkum yanlis taninmak
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Otomobil
renault
Mobil cihaz
huawei
Operatör
turkcell
ISS
Turkcell SuperOnline
Oyun Platformu
pc
Takım
bjk
Steam
potur88
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 30.717
İkinci El Bölümü Mesajları: 216
Konularının görüntülenme sayısı: 937.031 (Bu ay: 3.349)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.485 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.