Şimdi Ara

Forza Horizon 4 E3'te Tanıtılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Forza Horizon 4 yapım aşamasında ve E3 2018'de tanıtılacak.

Xbox İspanya ve Portekiz sorumlusu Fernanda Delgado, Gamereactor'a yaptığı açıklamada bir sonraki Forza Horizon oyununun Haziran ayında gerçekleşecek E3 2018 etkinliğinde resmi olarak tanıtılacağını doğruladı. Fernanda Delgado bunun dışında herhangi bir bilgi vermedi.

"Bir sonraki Forza Horizon'ın nerede geçeceğine dair birçok birçok spekülasyon var ve bu E3'te söyleyeceğimiz bir şey." dedi Fernanda Delgado.

Playground Games'in geliştirmiş olduğu seri 2012'te Xbox 360 platformunda başladı ve bu nesilde Forza Horizon 2 ve Forza Horizon 3 olmak üzere iki Horizon oyunu gördük. Eğer Microsoft iki yılda bir çıkarma geleneğini bozmazsa muhtemelen "4" ismine sahip olacak bir sonraki Horizon oyunu bu yıl içinde çıkacak. 

• Çıkmasada olur The Crew 2 akar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son ki söylentilerde Japonya diye geçiyordu. Merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    İnşallah ironidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

İnşallah ironidir.

Ubisoft varken başka yarış oyunu oynanmaz hocam hepsi çöp.

• quote:

Orjinalden alıntı: Tutankhamun66

Çıkmasada olur The Crew 2 akar.

The Crew çöpüyle Forza serisini mi karşılaştırdın az önce sen ?
  • Nikomer kullanıcısına yanıt
    Aslında karşılaştırmadım. Horizon gibi vasat bir seriyi kıyaslamak Crew’e hakarettir.

• Forzayla crew i karşılaştıran ve forzaya çöp diyen arkadaşın kafasından istiyorum.
  • 50 ye kadar yolu var microsoft keşke biraz yeni Ip ler denese.
  • Tutankhamun66 kullanıcısına yanıt
    Ubisoft ve yarış oyunu? Bana bir gülme geldi.
  • 450 liradan çıkar kasım ayında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lootbox’ı dayarlar forza 7 gibi
  • Doğru söylüyorsun hocam.Eminim ki bunlar en fazla 1 2 tane Forza oyunu oynamış adamlar burada Crew'e laf ediyorlar şaka gibi ama böyle işte oyuncular bu hale geldi.Gördüğü yorum ve bazı incelemeler ile karar veriyorlar sadece.
  • Şunu Quantum Break gibi Steam'e de getir kurban olsunlar. Bıktım leş arayüzünden vs den yiter yaa..
  • Xbox ın tek sevdiğim oyunudur muhteşemdir efsanedir harikadır , horizon 3 e hala girip iki tur atıp rahatlarım hem gerçekçi hem oynanabilir bu konuda üstüne yok

• Xbox ı her konuda eleştirin ama adamlar yarış oyunu konusunda forza motosport ve horizon ile aşmış durumdalar. Sony çok geride kaldı yarış oyunları konusunda...
  • Yazık ya koskoca Xbox da oyun kalmadı.Resmen bu nesil Forza'la ra boğdular boğdular bizi.
  • Forza ile Crew'i karşılaştıran bir kişi ya troll-fanboydur ya da ciddi zekasal-görsel-iletisel problemi vardır arkadaşlar ciddiye almaya bile gerek yok.
  • İyi trollerim ama haa

Horizon varken Crew çöpünü oynayana millet neresiyle güler siz daha iyi bilirsiniz.

• Crew kumda oynasın .Forza ile ne alaka .Arada dağ uçurum ova falan var .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.