Yüzbaşı
29 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet arkadaşlar başlıktada belirttim, coolet master rs 600 psu var elimde ve arıza yaptı yaklaşık 1 ay önce vatana götürdüm verdim arıza ise 4+4(8pin) erimesi ve güç switchi çalışmıyor idi. 16 gün sonra geri gelen üründe sadece güç switchi onarmışlardı 8 pin cpu connectorü hala yanmış olarak duruyordu. . Bir 16 gün kadar daha bekleyemiyecektim. Gönderilen servis ise vektron elektroniti. Bu servisten başka cooler mastera bakan istanbul içinde servis var mı? Konu yanlış yerdeyse affola.
Merhabalar, iyi günler.
Instant gaming ve kinguin sitelerinden ininal kart ile bir oyun almaya çalıştığımda (mastercard geçiyor ikisinde de) kart bilgilerini girip onayladıktan sonra telefona kod yolluyor kodu giriyorum ardından "payment rejection " veya bankanız ödemeyi iptal etti gibi birşey yazıyor. Kart aktif ve içinde yeterli bakiye mevcut. Acaba artık yutdışı veya belirli sitelere ödemeyi kesti mi? Paypal hesabıma da tanıtamıyorum kartı. Başına gelen arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.
Arkadaşlar merhaba, bende Speedlink SL-6696 4in1 power yarış direksiyonu var fakat aşağıda vermiş olduğum kablosu yok bende sadece ps2 to usb olan tek kablo var fakat feedback çalışmıyor. Motorunda güç var ama verileri aktaramıyor galiba. Buyüzden bu kabloyu almak istiyorum bulabileceğim bşr yer var mı ? Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1413747/e36eb694-f09b-4384-9b13-ba2939a2391f.jpg
Arkadaşlar Merhaba.
Yaklaşık 2 yıldan fazla kullandığım sapphire amd hd 7850 ekran kartım çizgi çizgi göstermeye başladı ve mavi ekran verdirmeye başladı. Garantisi dolduğu için yetkili servise bizzat götürmek istiyorum (vatanla uğraşmak istemiyorum) fakat servisi datagate mi yoksa penta mı bilmiyorum. Arızası olupta yaptıranlar cevaplarsa sevinirim.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Once we were many, now we are few. Hunters, killers of the world’s filth. Witchers. The ultimate killing machines. Among us, a legend. The one they call Geralt of Rivia. The White Wolf.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
ISS
Uydunet
Fotoğraf Ekipmanları
Canon 1100D
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Anakart
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 513
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 4.163 (Bu ay: 146)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 958 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.