Yüzbaşı
21 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sony bayileri veya bildiğiniz herhangi bir yer var mı internet dışında internet de satılanların cogu sahte yada 2.el sıfırlanmış kol olarak çıkıyor.Hiç bir yerde kalmadı mı bu koldan :S
Gençler pc için dualshock 4 almayı düşünüorum ama bilgisayar dizüstü olmadığı için bluetooth da yok bildiginiz ucuz ds4 çalıştıran bir aparat varmı şimdiden teşekkürler.
Beyler benim notebook xp idi eskiden win7 yaptım sonra fan çalışmamaya başladı sorun nedir acaba bios uptademi istiyor acil yardım beyler bilgisayarın alt tarafı cok ısınıyor işlemci 69 74 derecelerde geziyor yanındaki fanda üflemiyor.....
Evet beyler gtx 770 alıcam vatandan kocaeli izmitte oturuyorum.Ve Asus gtx 770 OC modeli gebzede var ama izmitte yok.

Vatanda dolaşırken MSI gtx770 twin frozr gaming oc edition gördum izmitte vardı stokta ama msı kalitesi nasıldır bilmiyorum sıcaklık malzeme kalite internetten biraz araştırdım fan test fln asus un hic ses cıkarmazken msı ucak maşallah :D fiyatlar burda sizce asus için gebze kadar gitmelimiyim :D msı iyimi.

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx770-twin-frozr-gaming-oc-gddr5-2gb-256bit-nvidi-geforce-dx111-ekran-karti.html?stk=True#genel-bakis

http://www.vatanbilgisayar.com/gtx770-directcu-ii-oc-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti.html
Evet beyler imzamda gorudugu gibi vs550 w ceken bir kasam var yaklaşık olara 500w fln cekiyordu yanlış bilmiyorsam yakında r9 280x almayı dusunuyorum psu yetermi acaba onu sorucaktım yada gtx 770
Beyler bu hafta sonu ekran kartını degistiriyorum hangisini alsam sogutma cekirdek hızı vb bencmark fln hangisi daha iyi su an! malzeme kaliteside onemli benim icin
Beyler bu hafta sonu ekran kartını degistiriyorum hangisini alsam sogutma cekirdek hızı vb bencmark fln hangisi daha iyi su an! malzeme kaliteside onem olmalı benim icin!
arkadaslar oncelikle konuyu yanlıs yere actıysam ozur dilerim simdi size bisey ormak istiyorum bu vatanda kredi kartı ile mi taksit var tek yani kredi kartsız taksit olmuyormu ???????......
sistem tavsiyelerenizi bekliyorum monitor cozunurlugu benin icin 1600x900 yeter yani 20inch ekran kartı ise gtx760 dusunuyorum...
Beyler 2 kart arasında kaldım beni 2 yıl götürebilecek kart lazım bu ikisinden hangisi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 450
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 3.765 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 289 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.