Şimdi Ara

Ford puma test ettim !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
11.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kıng365 (17 mesaj) texjrwillerjr (6 mesaj) sharkemre (5 mesaj) gmb (5 mesaj) zotacing (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (68 mesaj) Mobil (37 mesaj) Mini (11 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Öncelikle aracı çok beğendim.

St line donanım, aracın koltukları çok rahat, arka taraf biraz dar. Arka tarafa inip, binmek biraz sıkıntı ama çok uzun değilseniz yeterli.

Yol tutuş, aracın şeritte kalması ve virajlarda güven vermesi benim hoşuma gitti. Direksiyonda öyle yapay hissetmedim.

Motor; 125 ps 200 nm tork 1.0 ecoboost, kesinlikle üzmez. Aracın performansını'da gayet beğendim.

Peugeot 2008 de test etmiş birisi olarak. Karşılaştırmada ben direk ford puma derim.

Aracın tek kötü tarafı fiyatı 350 bin tl, bir kaç opsiyonla birlikte benim aldığım fiyat. Bu fiyata tercih edilir mi? Yollarda çok görürmüyüz bilmem.

Bayide bir araçta satılmıştı. Otokoç ataşehir, koray bey var kandili çok ilgili, benimle testte çıkan arkadaşta halil kardeşim yanılmıyorsan sanırım oda gerçekten çok yardımcı oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |

• Bunlar simdi hangi sınıf?

Otomobil desen değil suv desen değil ortadan bomboş bir araba .buna 350 bin vereni odunla dovmek lazim ayrica
    test için teşekkürler...

almayı düşünenlere... siz aklınızı mı kaybettiniz ? üçyüzelli binnnn . düne kadar E200 alınıyordu yahu napıyorsunuz kendinize gelin... konu artık akıl mantık sınırını geçti. büyü mü yapıyorlar size????
    quote:

Orijinalden alıntı: gmb

ben style otomatik aldım, konfor paket eklettim gayet yeterli bir donanım oldu fiyat da 350 falan değil 200 civarında fiyatı var. bu piyasa koşullarında değerlendirilebilecek bir araba merak edenlere tecrübe ettiği mkadar bilgi verebilirim, bu da ilk depo değerleri.

Yıl olmuş 2020, ikiyüz küsür bin liraya araba satıyorsun, toros göstergesi gibi gösterge koyuyorsun Ford, ayıptır
    texjrwillerjr t kullanıcısına yanıt
    T texjrwillerjr demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

Bu mesaj silindi.
    Hayatında kaç defa Range Rover sahibi oldun bilmiyorum, kullanmak başka sahip olmak başka, piyasada en çok üç kağıt dönen araçların başını çeken bir modeldir, temiz ikinci eli yoktur, sıfır km'si bile sorunlu hala, geçen başımıza gelen olayı ufacık özet geçeyim, kol dayamanın yukarı-aşağı dişlisi bozuldu, Borusan 70.000TL ücret çıkardı 5cm'lik plastik parçaya. Bunu kimse bilmez, ilk defa benden duy, ama devam edeyim Dünya'nın en rezalet ve sorunlu modellerinin başında geliyor.

O paralara alacağın bir Range Rover çok kısa sürede körük-motor-şaft-şanzıman gibi büyük bir arıza verecektir ve minimum 60.000TL masraf + 20 gün zaman demektir bu da.

Cherokee dediğin araç LPG'de 1TL üzeri yakıyor zaten. Konuşmaya değmez.

Pajero dediğin araç yine yürütme maliyeti kolay bir araç değil.
  • Yarbay
    4624 Mesaj
    iyi ki 350 bin tl olduğunu sonlara yazmışsın çünkü gerisi okumadım. Bu tarz başlıklarda fiyatı en sona yazmak mantıklı
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aracı çok beğendim ama belirttiğim gibi fiyat çok düşündürücü vs

|
    |
    dermeister01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj
    Fiesta ile falan ayni platform kullaniliyor olabilir mi, ufacik gorunuyor?
  • Binbaşı
    1121 Mesaj
    Bunlar simdi hangi sınıf?

Otomobil desen değil suv desen değil ortadan bomboş bir araba .buna 350 bin vereni odunla dovmek lazim ayrica

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Fiestanin hormonlusu diyebiliriz.

|
    |
    arabaci_takimi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Avrupada çok tercih ediliyor bu sınıf türkiye piyasasınıda kolladılar ama fiyatlar uçuk, türk halkı sedandan vazgeçmez

|
    |
    Jocker35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7941 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Avrupada çok tercih ediliyor bu sınıf türkiye piyasasınıda kolladılar ama fiyatlar uçuk, türk halkı sedandan vazgeçmez
    Artık Türkiye de de sedan yavaş yavaş bitiyor. Suv araçlar her yerde olduğu gibi bizde de yükselen bir sınıf.

B suv, c suv, d suv. Sedandan çok nerdeyse her segmentte suv araç daha çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7311 Mesaj
    test için teşekkürler...

almayı düşünenlere... siz aklınızı mı kaybettiniz ? üçyüzelli binnnn . düne kadar E200 alınıyordu yahu napıyorsunuz kendinize gelin... konu artık akıl mantık sınırını geçti. büyü mü yapıyorlar size????
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Bunlar simdi hangi sınıf?

CUV (Crossover utility vehicle). Özetle sedan ya da hatchback platformuna yerleştirilmiş, kabin olarak SUV görünümü verilmiş, SUV'den daha küçük araçlar.

Artıları ve eksileri var. Mesela bir eksisi Türkiye'de satılmak zorunda kalması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabaci_takimi -- 8 Eylül 2020; 23:16:35 >
    |
    |
  • Yarbay
    7891 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.
    O fiyata o araclar var mi gercekten?
    |
    |
  • Yarbay
    7891 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

test için teşekkürler...

Buyu degil hocam vergi. Dune donup eski vergi oranlari ve kurlar ile e200 alma sansi olmadigina gore.

350 bence de cok gider Crossland X alirsin mesela. Ama yuzde 80lik dilime giren her arac boyle oldu. Mantikli olan alt dilimde arac almak.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    350 bın ve gerısıne devam edemedım kalp dayanmadı ........
    |
    |
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    Nereye dogru gıdıyoruz böyle bende anlıyamadım ki.... bu fıyatlar ıle gelırımız bellı standart heralde at arabası alırız
    |
    |
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    Bugun 1.4 tdci Ford Fıesta yı 157 bınde aracı 62 bucuga aldım ancak param yettı kuruşum kalmadı wallaha...
  • Yarbay
    2489 Mesaj
    Çok ters bir zamanda geldi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin hocam. Güle güle kullanın, malesef piyasa çok berbat

|
    |
    lag3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Valla dostlar. Araçlar bu fiyatlar bu, kendimde otomobil gazetecisi yada editörü olmadığım için bir fırsat bulup test edip, hissettiklerimi yazdım.

Ben aracı şahsen çok beğendim ama 350 bin tl rakamı gerçekten üzücü, yanı %80 dilime giriyor.

Satıcının demesine göre vergi matrahından önce 290 bin tl filan satmışlar.

Ama bakın araç gerçekten güzel bir araç, donanımı sürüş pozisyonu vs yani fiyatı hariç araç çok çok iyi

|
    |
  • Yarbay
    21625 Mesaj
    quote:

Bu mesaj silindi.
    Hayatında kaç defa Range Rover sahibi oldun bilmiyorum, kullanmak başka sahip olmak başka, piyasada en çok üç kağıt dönen araçların başını çeken bir modeldir, temiz ikinci eli yoktur, sıfır km'si bile sorunlu hala, geçen başımıza gelen olayı ufacık özet geçeyim, kol dayamanın yukarı-aşağı dişlisi bozuldu, Borusan 70.000TL ücret çıkardı 5cm'lik plastik parçaya. Bunu kimse bilmez, ilk defa benden duy, ama devam edeyim Dünya'nın en rezalet ve sorunlu modellerinin başında geliyor.

O paralara alacağın bir Range Rover çok kısa sürede körük-motor-şaft-şanzıman gibi büyük bir arıza verecektir ve minimum 60.000TL masraf + 20 gün zaman demektir bu da.

Cherokee dediğin araç LPG'de 1TL üzeri yakıyor zaten. Konuşmaya değmez.

Pajero dediğin araç yine yürütme maliyeti kolay bir araç değil.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.