Şimdi Ara

Ford puma test ettim !! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
16.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chr güzel lafım yok. Yalnız arka yaşam alanı biraz zindan gibi.
    O camı hiç koymasalarmış bari.

Kamiq'in dizaynı çok sıkıcı. Aynı şekilde gereksiz el freni kolu var en dolusunda bile.

2008'e lafım yok. Zaten dizayn, i cockpit vs. adamlar belki de sınıf lideri.

Puma ne yazikki özellikle arka yaşam alanı yüzünden bu sıralamada en sonda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esenler otogarı alt katı kullanıcısına yanıt
    Bilader seni gördukce aklima sidik kokulari ve rutubet geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

• passmo kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle ama bu forda özel bir sorun değil, 400 bin liralık passatta da benzer kadran var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ford gittim
    style ile st line arasınındaki fark
    tamamen ötv den kaynaklıymış.
    biri %50 diğeri %80 dilime giriyormuş.

style versiyonu şu an yokmuş.
    matrahı 130.000 sınırındaymış. (vergiler hariç fiyatı)
    eğer araç biraz zamlanırsa örneğin vergisiz fiyatı 135.000 olursa
    direk %80 dilime geçiyormuş.
    oda %80 ötv+kdv eklenince style versiyon fiyatı 290.000 olacakmış.

ford böyle dedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 11 Eylül 2020; 0:20:10 >
  • Test etmeye bak. Verilen bilgi okyanusta damla.
  • romanyada üretiliyor olması soğutmuştu

• quote:

Orijinalden alıntı: bamorex

Param olsa ona vereceğim paraya biraz daha ekleyip yukarıda ki JEEP tercih ederdim.

Direksiyon, tuşlar, iç mekandaki birçok aksesuar vs.vs. Egea ile tıpatıp aynı, hatta yedek parça sipariş ettiğinizde aynı parçayı hem Egea, hem bu Jeep'ler için satıyorlar... bu da beni anlamsız şekilde rahatsız ediyor. Düşüncem yanlış olabilir, ama beni rahatsız etmesine engel olamıyorum :)

• Hala fiyatlara şaşıranlar var.

Konu sahibinin kusuruna bakmayın, uykunuzu bölmüş biraz.  

• Bu arabaya 350 bin lira para veren adamda penise sürülecek akıl yoktur. Net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • passmo kullanıcısına yanıt

yabancı ülkelerde toros muamelesi gören bir araç tipi zaten, türkiyeye gelince panamera olmuyor fiyatı 350 bin oluyor sadece

• antizero kullanıcısına yanıt
    tamam daha etmem sakın ol 😃

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    sizce hangi araca 350 bin tl verilir yada verilmesi lazım

• 300 bin TL'ye Clio, 200 bin TL'ye sümbülün olduğu bir yerde fiyatı bana çok abartı gelmedi.

• star scream S kullanıcısına yanıt
    normal hocam fiyatı, işte parası olmayana herşey pahalı ki ben bu fiyatı alalı baya oldu yükselmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

test için teşekkürler...

almayı düşünenlere... siz aklınızı mı kaybettiniz ? üçyüzelli binnnn . düne kadar E200 alınıyordu yahu napıyorsunuz kendinize gelin... konu artık akıl mantık sınırını geçti. büyü mü yapıyorlar size????

E200 2.0 motor, 350 bin verip alınacak araba 1.0 motor. Gerçekten kafa yapısı çok önemli.

• 224 bin liradan başlıyordu fiyatları.Ikinci el piyasasına bakınca alınabilecek bir arac.

• 2008'in boş paketinemi bindiniz ? GTLİNE paketine bineceksiniz Ford Puma bomboş araba gibi gelecek.

• puma ile 3750 km'yi geride bıraktım almayı düşününlere bu süreçteki izlenimlerimi paylaşayım;

artı yönleri;

yakıtı beklentimden düşük 3750 km nin ortalamsı 5,8 bunun 1500 km si şehir dışı kalanı eskişehir çevre yolu(sabah akşam trafik oluyor artık).

yol tutuşu fena değil ama yüksek olması kaynaklı virajlarda biraz yatıyor, ikinci aracımız 2001 vectra cdx spor yaylı ona binince daha iyi yol tutuyor hissi alıyorum.

bagajı hiç fena değil megabox işe yarıyor, bebek arabası, 3 yetişkinin valizleri ile şehirler arası yolculuk yaptık eşyalarımızı aldı.

style+comfor paket gayet yeterli, otomatik klima, otomatik far vs. var, ayrıca güvenlik olarak çarpışma önleyici şeritte tutma ve tabela okuma standart bunlar hoş donanımlar.

kısa farları mercekli led aydınlatması çok hoşuma gidiyor.

eksi yönleri;

arka yaşam alanı hakikaten dar, golf7'den puma'ya geçtik golf'ün arkası meğerse yaylaymış

style'de kol dayama yok, benim için büyük eksiklik, gözlük kabı, saklama cebianlamında biraz sorun var ama bu bsuv bir araç

aynaları küçük dar yerlere parkta sorun yararabiliyor

ön park sensörü style'da yok büyük eksiklik

malzeme kalitesi golf7 den geçme kaynaklı olabilir vasat, buram buram plastik araba ama dediğim gibi bu golf7 nin bende yarattığı algı olabilir.

aklıma gelen konular bunlar merak eden arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmb -- 28 Kasım 2020; 11:43:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gmb

puma ile 3750 km'yi geride bıraktım almayı düşününlere bu süreçteki izlenimlerimi paylaşayım;

artı yönleri;

yakıtı beklentimden düşük 3750 km nin ortalamsı 5,8 bunun 1500 km si şehir dışı kalanı eskişehir çevre yolu(sabah akşam trafik oluyor artık).

yol tutuşu fena değil ama yüksek olması kaynaklı virajlarda biraz yatıyor, ikinci aracımız 2001 vectra cdx spor yaylı ona binince daha iyi yol tutuyor hissi alıyorum.

bagajı hiç fena değil megabox işe yarıyor, bebek arabası, 3 yetişkinin valizleri ile şehirler arası yolculuk yaptık eşyalarımızı aldı.

style+comfor paket gayet yeterli, otomatik klima, otomatik far vs. var, ayrıca güvenlik olarak çarpışma önleyici şeritte tutma ve tabela okuma standart bunlar hoş donanımlar.

kısa farları mercekli led aydınlatması çok hoşuma gidiyor.

eksi yönleri;

arka yaşam alanı hakikaten dar, golf7'den puma'ya geçtik golf'ün arkası meğerse yaylaymış

style'de kol dayama yok, benim için büyük eksiklik, gözlük kabı, saklama cebianlamında biraz sorun var ama bu bsuv bir araç

aynaları küçük dar yerlere parkta sorun yararabiliyor

ön park sensörü style'da yok büyük eksiklik

malzeme kalitesi golf7 den geçme kaynaklı olabilir vasat, buram buram plastik araba ama dediğim gibi bu golf7 nin bende yarattığı algı olabilir.

aklıma gelen konular bunlar merak eden arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım

Bagaj kaç litre bı de araç motor ve beygir nedir performans nasıl dayiogluna dusunuyoz bunu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.