Şimdi Ara

Ford puma test ettim !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
1
Favori
15.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kıng365

Aynen hocam bende kuga dan daha çok beğendim. 353 bin tl bana verilen fiyat ve opsiyonla birlikte verilen fiyat
    Style 223 bin st-line 335 bin
    bu fark nedir böyle

ford da style donanım yoktur ya yarın bir güdüp konuşacağım.
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Fordları liste fiyatından veriyorlar. Fiyat sabitleme şuan yok ama ay sonuna doğru 100.000 TL karşılığı açılma olasılığı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plf -- 9 Eylül 2020; 14:5:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım ayı gibi gelecekmiş araç sipariş verildiği taktirde, belki daha erkende gelebilir dedi satıştaki bey

Şuan st line donanım 2 opsiyonla birlikte, paketleri var. 353 bin tl fiyatı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kompleksimin neye dair olduğunu yazarsan ben de bir cevap yazabilirim. kıt kanaat geçinen bir memur ailesinde büyüdüm, üniversitede hasbelkader iksitat okudum. megane fliyatına clio almam, talisman fiyatına megane almam. liste böyle uzar gider. ikinci el özellikle lüks araç için söylediklerin doğru ama devletin yaptığı yüksek oranlı vergi toplama açgözlülüğü yerine paramı çakala kaptırırım daha iyi. paramı suriyeliler yiyeceğine, yandan müteahhit yiyip milletin orasına burasına koyacağına çakal galerici gitsin pavyonda yesin benim için yeğdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

2020 Style SUV 1.0L EcoBoost 125PS 7 İleri Otomatik Benzin Euro 6.2 223.800 TL
    bu fiyata veriyorlarmı??

sıra ne zamana veriliyor..
    Benim arkadaş bakmış ekimde gelir demişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergün trafikteyim ve sık sık görüyorum bunu hoşta gözüküyor millet valla çatır çatır basıp parayı almış
  • 350 bin buna vereceğime BMW alırım

Ekonomi iyi olsa bu arabanın hakki 150k

• Bazı arkadaşlar piyasayı anlamamakta ısrar ediyor. Yapacak birşey yok.

Devlet diyor ki; Türkiye 'de araç fiyatları bu, illa bir aracım olmasını istiyorsan.

1989 brodway den başla, 1.000.000 tl kadar gel. Benim piyasam bu diyor.

• Otopark kanalının inceleme videosunu izlemiştim. Bagajındaki havuz özelliği oldukça hoşuma gitti nedense. Her ne kadar küçük olsa da ve hatta belki hiç kullanmayacak olsak da öyle ufak jestler bence güzel.

Aracın fiyatını yüksek buldum. Ancak bu sadece bu arabaya özel bir durum değil.

Mavi rengi de epey hoşuma gitti. Motoru hakkında sadece kağıt üstündeki bilgilere sahibim. Herhangi bir sürüş deneyimim olmadı.

Sanırım tam rakibi Peugeot 2008 oluyor. Ki ikisi de oldukça iyi özelliklere sahip. İyiki ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalmıyorum. Zaten ben bu tarz cross/SUV kullanmayı pek sevmiyorum. Ama dediğim gibi Peugeot 2008 ve Ford Puma epey dişli rakip gözüküyor en azından donanımları ve sundukları özellikleriyle.

• Beyler ucuz araba mı kaldı ki fiyat tartışıyorsunuz. 2012 renault clio manuel 150 bin kilometrede araçlara 100 bin lira istiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apolyonn

Ford Puma Almanya başlangıç fiyatı 21.290 Euro.
    Ford Puma Titanium 24.000 Euro.
    Ford Puma ST-Line 25.200 Euro.
    Burda 350.000 TL
    Suç Ford'un mu yoksa hükümetin mi?
  • ben style otomatik aldım, konfor paket eklettim gayet yeterli bir donanım oldu fiyat da 350 falan değil 200 civarında fiyatı var. bu piyasa koşullarında değerlendirilebilecek bir araba merak edenlere tecrübe ettiği mkadar bilgi verebilirim, bu da ilk depo değerleri.

Ford puma test ettim !!
  • gmb G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi günlerinizle kullanın, güzel araç güzel değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmb

ben style otomatik aldım, konfor paket eklettim gayet yeterli bir donanım oldu fiyat da 350 falan değil 200 civarında fiyatı var. bu piyasa koşullarında değerlendirilebilecek bir araba merak edenlere tecrübe ettiği mkadar bilgi verebilirim, bu da ilk depo değerleri.

Yıl olmuş 2020, ikiyüz küsür bin liraya araba satıyorsun, toros göstergesi gibi gösterge koyuyorsun Ford, ayıptır
  • icinde kamyon el freni olan, arkasi kumes kadar olan araca 2008'den ustun diyorsan tamamen gereksiz inceleme yapmissin demektir.
  • Bazı araçları artık 2020 ve sonrası model olarak yollarda göremeyeceğiz. O yüzden bunlara para verirken ileride olası bir durumda ne parçası bulunur ne çıkması. Servisten çok yüksek fiyatlara alınır.

• Ford puma test ettim !!

Param olsa ona vereceğim paraya biraz daha ekleyip yukarıda ki JEEP tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenler otogarı alt katı

icinde kamyon el freni olan, arkasi kumes kadar olan araca 2008'den ustun diyorsan tamamen gereksiz inceleme yapmissin demektir.
    2008 in bos paketinde pumadan daha buyuk el freni var yalniz

Son donemde puma ve benzeri araclari inceleyip denemis biri olarak toyota chr ve skoda kamiq'i en uste yazarim. Fordun titanium paketini getirip %50 otv diliminden satmasi gerekiyor. Bunu cok rahat yapabilirler su an

• 1.0 motor 350bin ve çok iyi araba hem de b sınıfı. Passat alanlara kızmamak gerek.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.