Şimdi Ara

Focus artık satılmayacak mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitesinde her ay düzenli olarak focus fiyatları güncellenirdi ama bu ay bir fiyat yazmamışlar. Puma ve kuga gibi modellerin fiyat bilgisi var sadece. Bilgisi olan var mı acaba ?

• Araba yok çünkü..
    Uzun zamandır Fiesta yoktu şimdi de Focus yok..
    Koç ve Otosan ne yapmaya çalışıyor, anlaşılır gibi değil.. Resmen araç getirmiyorlar ülkeye..
    1.0 ecoboost ve 1.5 dizel ile devam etmeleri gerekiyor.. Özellikle 1.0 ecoboost peynir ekmek gibi satılacak ama gelmiyor işte 😡
  • her ay "zamlanıyordu" aslında, güncellenmiyordu.

focus'a da bu ay ne kadar zam yapacaklarına karar verememişlerdir.

• Araba yok çünkü..
    Uzun zamandır Fiesta yoktu şimdi de Focus yok..
    Koç ve Otosan ne yapmaya çalışıyor, anlaşılır gibi değil.. Resmen araç getirmiyorlar ülkeye..
    1.0 ecoboost ve 1.5 dizel ile devam etmeleri gerekiyor.. Özellikle 1.0 ecoboost peynir ekmek gibi satılacak ama gelmiyor işte 😡
  • Ford maalesef bitik! Ticarinin dışında yaşama şansı da yok. Globalde de ABD hariç ayakta kalması zor bu kafayla.

• Focus satiliyor muydu ki ben sadece filoya veriliyor diye dusunuyodum. Zira focuslarin plakaliklarinda hep filo ismi yaziyor, bireysel kullanici hic gormedim
  • masterap M kullanıcısına yanıt

Focusu filolar alır, 2 3 sene kullanır galerilere satar.

Oradan da vatandaşa düşer.

Focus 4 ler yeni yeni filolardan halka düşmeye başladı.

• Ford ve fiat arac ithal etmemek icin elinden geleni yapiyor
  • masterap M kullanıcısına yanıt

Piyasası biraz yavaş olsa da satılıyor. Ben de 17 gün önce 2013 model bir focus 3 aldım. 250k civarına alınabilecek daha donanımlı bir c segment araç var mı ki satılmasın

• Sánchez kullanıcısına yanıt

Konu son kasa focus

• Araç yok kiralamada da araç yok. Biz şirkete alacağız TEB te araç yok başkalarında da araç yok. Gelen 3-5 araç Bayiye girmeden adeta TIR ın üzerinde alıcıya teslim ediliyor.

• autoshow A kullanıcısına yanıt

Bitik mi? İngiltere'de Ford'un hastalığı var. Güncele bakmadım ama son yıllara kadar Fiesta İngiltere'de en çok satılan otomobildi. Genellemeden önce piyasaya bir bakın.

Ford'un bayisinde hep araç görüyorum ben ama alan yok galiba. Fiyatlar çok yükseldi. Araçların da kişiselleştirilebilirliği zayıf olduğu için sanırım tercih edilmiyor.

• Daha yarım saat önce Kadıköy Acıbadem Tepretoğullarını aradım, telefonda çıkan arkadaş alaycı bir ses tonuyla makyajlı yeni focuslar için belki bu ay, olmadı 2023 ocak ayı diye absürt bir cümle kurdu :)

Ben 2021 de olsa razıyım dedim, en son 6 ay önce sattım diye devam etti. Özetle focus mokus hikaye, 13 yıllık focusumu satayım artık zamanı geldi dedim demez olaydım.

Sonra 2. el fiyatları niye yüksek?

• Basbayağı bitik! Ticaride olmasa şimdiye kapıya kilidi asmıştı. Ticari de de yatsın kalksın Koç grubuna dua etsin.

• drangela61 D kullanıcısına yanıt

1.0 focus geldi zamanında satmadı 1.5 ecoboost gelmeliydi asıl

• Sdt01 S kullanıcısına yanıt
    O da olur hocam..
  • bayramda gelen kuzenlerde vardı son focus.sıfır almış ama adam ford'da çalışıyor alsın artık.ayıp olur diye binmedik tabi ama baya büyük bir araba istanbul-konya geldiler iyi diyor birader o da sürmüş.biraderin cadillac sedan bişisi var katar'da yaşıyor.

buldum bunun 2015'i

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-cadillac-sifirdanfarksiz-tamdolu-cadillac-cts4-2.0-4x4-65000km-de-boyasiz-1024703195/detay

• Focusta led arka stop led ön far yok. E bu arabaya kalkıpta 600 bin para verenler var bide :)

• Parça bazında da sorunlar var yeni model arabaların parçaları bulunmuyor.

• BENCE FORD BİTİK DEĞİL TÜRKİYE BİTİK

Türkiye'nin bitmiş olduğunu görenler zannediyor ki başka ülkelerde bitmiş.Ama malesef ford,vw,fıat,renault vs bitmedi türkiye bitti.

• ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt

Hocam bence noktayı koymuşsun, Altındaki nedene bakmadan herkes ford markasını eleştirmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.