Şimdi Ara

fm transmitter nasıl kullanılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
103.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fm transmitter aldım ama nasıl bağlantı yapacağımı bilmiyorum.arabamda orjinal kasetçalar ve sunny mp3 player var.

• transmitter üzerinden frekansı seç,radyodan da aynı frekansa ayarla...bu kadar.
  • peki fm transmitter deki jak girişini nereye takıcaz
  • MP3 Playerin Kulaklık çıkışına tabiki
  • dostum kullanınca yorumları yazabilirmisin bide hangi marka transmitter i kullandığınıda yazarsan sevinirim bende düşünüyorum transmitter almayı
  • son bir soru.fm transmitter de tüm frekanslarda aynı ses kalitesinimi alıyoruz yoksa tavsiye edebileceğiniz bir frekans varmı.örneğin 88 le 92 de ki ses kalitesi aynımı oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerimogluu

son bir soru.fm transmitter de tüm frekanslarda aynı ses kalitesinimi alıyoruz yoksa tavsiye edebileceğiniz bir frekans varmı.örneğin 88 le 92 de ki ses kalitesi aynımı oluyor.

senin bulunduğun şehirdeki frekansların yoğunluğuna göre değişir,tek tek dene hepsini
  • ben vrfm7 isimli bir model almıştım
    herşey çok güzel ancak araç her çalıştığında usb deki ilk şarkıya dönüp çalmaya başlıyor..
    kaldığı yerden devam etmiyordu. ayrıca rastgele çalma işlemi de yok..
    Bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsunuz..
    Acaba tüm modeller böyle mi?
    diğer arkadaşlar benzer sorunu yaşadılar mı?
  • kullanan arkadaşlar marka-fiyat-nerede satıldığı-kendi yorumları ve tavsiye edip etmediklerine dair birşeyler yazabilirlermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: emirtarik

ben vrfm7 isimli bir model almıştım
    herşey çok güzel ancak araç her çalıştığında usb deki ilk şarkıya dönüp çalmaya başlıyor..
    kaldığı yerden devam etmiyordu. ayrıca rastgele çalma işlemi de yok..
    Bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsunuz..
    Acaba tüm modeller böyle mi?
    diğer arkadaşlar benzer sorunu yaşadılar mı?

cihaz üzerindeki elektrik kontakla kesildiği için olabilir
  • güzel alet ama istanbulda kullanmak pek mümkün deyil boş frekans bulamıyosunuzki sesler karışıp duruyor
  • hoort ben aldım trident istanbuldayım bos frekans var gene ya yok degil memnunumda su an için.
  • bende de piranhanın en ucuz olanından var.(1 ay önce 20 tlye teknolok ürünler satan mağazaların birinden aldım.) karışık çalma, kaldığı yerden devam etme gibi özellikleri tabi ki yok eee ona göre parası.
    sonuç olarak fazlasıyla memnunum.kesinlikle tavsiye ederim.
    not: kendine ait hafızası yok sadece usb den ve sdkarttan şarkı çalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: say61

bende de piranhanın en ucuz olanından var.(1 ay önce 20 tlye teknolok ürünler satan mağazaların birinden aldım.) karışık çalma, kaldığı yerden devam etme gibi özellikleri tabi ki yok eee ona göre parası.
    sonuç olarak fazlasıyla memnunum.kesinlikle tavsiye ederim.
    not: kendine ait hafızası yok sadece usb den ve sdkarttan şarkı çalıyor.

artık usb den de nokia 6300 telefonu şarj da edebiliyorum
  • Bi hort da benden
    Ya Benim araba da orjinal sony mp3 çalar var ford focus 2011 model araba . E kulaklık çıkışı yok ki bende ne yapcaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????
  • ya burdaki ucuzluk dükkanları kampanyalar yapıyo 7.90 a bi fm transmitter buldum. kumandası yok jazk kablosu var. ne kadar dayanır bilmiyorum ve nasıl kurlcağını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
  • arkadşlar dm transmitter kullanamıyorum çekmiyo ne yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin06615

arkadşlar dm transmitter kullanamıyorum çekmiyo ne yapabilirim

Kardeş transmitter gerçekten zor oluyor. Aracın uygun bir yerini bul oraya ekstra teyp taktır.
  • bende sunny marka navigasyon var. GPS özelliğinden fazlasıyla memnunum herkese de tavsiye ederim. gerçi piranha kullananlar da epey tavsiye ediyorlar ve dikkate almak gerekir diye düşünüyorum. fm transmitter ve bluetooth özelliklerinin ikisi de mevcut. telefonla bluetooth üzerinden bağlantıyı rahatlıkla kurdum ve istediğim gibi arama yapıp cevaplayabiliyorum. ancak benim fantazim bunu aynı zamanda fm transmitter aracılığı ile araç teyibine yansıtıp konuşmaları oto ses sisteminden dinleyebilmekti ama fm transmitterı o kadar uğraştım ama bağlayamadım. sorun neden kaynaklanıyor onu da bulamadım. olsun bee benim cihazın navigasyon özelliği yeter.
  • ilyasus66 İ kullanıcısına yanıt
    bende goldmaster cf 36 aldım 50 tl boşa para verdim izmirde çekmiyor hiç bir işe yaramıyor attım @ilyasus66 kenara sinirlendim 1 saat frekans arıyorum cızırtılı bide @ilyasus66
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.