Şimdi Ara

FM Transmitter Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
9.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çakmaklığa takılan fm transmitter önerisi verebilir misiniz arakadaşlar? Çok fazla ürün var kafam karıştı. Bluetoothlu olmasını istiyorum, şehir Ankara. Araç Opel Corsa 2012 benzin.

Teşekkürler.

• Hiç uğraşma hocam. Zamanında kaset yerine takılan zimbirtilari, transmitterleri denedim. Hepsi çöp.

Güzel bir teyp al, Bluetoothu olmasa bile aux girişi olsun. Telefondan kablo ile bağlarsın çok daha kaliteli ses alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük şehirlerde bile boş istasyon bulunmuyor boşuna alma. Verimsiz aletler.

Ama illa alıcam diyorsan Xiaomi güzeldir.

• İşe yaramıyorlar bu frekans kalabalığında.

• Aynı araca sahibiz ve aynı şehirdeyiz ben a101 den aldım çok sorun yaşamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gold master almıştım 20 TL'ye sdcard ve USB girişli sanırım Bluetooth yok. 108.00 MHz ayarlı hiç parazit olmuyor ses çok iyi. Hala sorunsuz kullanıyorum. Yer konya bu arada. 107.7 de sanırım bir kanal var 108 den sonra da başa dönüyor. Ankara'da da aynı frekansta kullandım yakın zamanda parazit yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf_Hitler -- 22 Ekim 2020; 11:45:59 >
  • Hem ses kalitesi düşük hemde parazitlenme yapar, usbli sd kartlı bluetoothlu bir pioneer teyp al keyfine bak hocam 450 lira civarına hallolur

• Yanıtlar için teşekkürler

• Merhaba , istanbulda kullandim bir sure. Kanalin dolu olmasi onemli degil. Calisiyor ayarladiginiz kanalda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu teybe sonradan aux USB hatta Bluetooth yapılabiliyor. Ankara’da biryer vardı adı Yılmaz elektronik olması lazım yanlış hatırlamıyorsam oraya bir danışın isterseniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanozdemir46

Çoğu teybe sonradan aux USB hatta Bluetooth yapılabiliyor. Ankara’da biryer vardı adı Yılmaz elektronik olması lazım yanlış hatırlamıyorsam oraya bir danışın isterseniz.

Pahalı diyorlar hocam. 50 liraya aldık bir tane fm transmitter bakalım

• Goldmaster X7 kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. İstanbul dahil birçok şehirde kullandım hiç problem yaşamadım. Tavsiye ederim

• PatlıcanMusakka kullanıcısına yanıt

Eskişehir'de 88.0 ayarladım gayet de iyi çalıyor.

• Arabada napıcan düğün mü konser mi yapıcan taş plaktan dinlemiyoruz ya bir de 450 lira verecez.

• quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Arabada napıcan düğün mü konser mi yapıcan taş plaktan dinlemiyoruz ya bir de 450 lira verecez.

Hocam sen birkere pioneer teyp + audiobahn amfi + torpidodada 2 tweeter + kapılarda 4 mid hoparlör en arka pandizottada 2 kicker olan arabada flac bir şarkı dinlesen bu zamana kadar dinlediğim de neymiş dersin. Atla deve kadar fark var. Ben evde müzik dinlemiyorum öyle söyleyeyim sana.

• Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama İstanbul gibi frekans sorunu yaşayan arkadaşlara naçizane tavsiyem, aracın antenini çıkarıp FM transmitter i öyle kullanın. Bütün frekanslar sizin olsun ;) ben öyle yapmıştım mis gibi oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • a101de piranha adında 29 liraya bir zımbırtı var.

Al kullan derim.

• kesinlikle baseus. ama istanbulda o kadar cok kanal var ki o bile cizirti yapiyor.istanbul icin transmitter tavsiye etmem.

• broker3443 kullanıcısına yanıt

İşşşte aradığım cevap :)) çok teşekkürler patron. deneyeceğim.opel astra h 2007 model cd 30 teybi zaten radyo çekmiyordu umarım böyle işe yarar

• araçta aux girişi varsa aux bluetooth alabilirsiniz fm transmitterdan iyidir. fakat aux her zaman daha iyi kalitede olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.