Şimdi Ara

fastpay 100TL Dijital Kod hediye (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.086
Cevap
55
Favori
183.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Verdikleri cevap saçmalık kampanya şartlarında ilk alınan kod veya son alınan kod diye birşey yazmıyor.

Kafalarına göre iade etmişler. Stok bulamayıp parça parça alanların suçu ne o zaman?

Kampanya şartlarından ilk alınan kodun tutarı iade edilir deseydi ona göre hareket ederdik.

Bu yüzden durum çözülmezse sonuna kadar gideriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tl iadem geldi güzel kampanyaydı

• dr20mouse kullanıcısına yanıt

Ben tüketici hakem heyetine kişisel şikayetimi yaptım bile. Eğer işlemleri hızlandırmak istiyorsak hepimiz şikayete asılıp bunu bi harekete çevirmeliyiz. Yoksa firma sadece şikayet edenlerin hakkını iade edip gerisini cebine atacaktır..

• Müşteri hizmetkeriyle görüştüm tekrardan 40 lira yattı sadece banada. İlk alımda 60 aldım sonra 40 aldım direk 100 olmadığı için. 60 yatması gerekiyordu size kayot açalım dediler. Hayır 100 yatması gerekiyordu dedim. Bakalım ne olacak cevapları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 hesaptan giriş yaptım. İkisin de yatırdı. Teşekkürler fastpay. Paylaşan arkadaşa da teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boyner kodu var İstegelsin ile takas yapmak isteyen varmı

• PT.Zafer kullanıcısına yanıt

hocam ben parça parça aldım çünkü uygulama üzerinde tek seferde alacak kod gösterilmiyordu fakat benim param sadece bi parçası iade edildi ne yapabilirim herhangi bir bilgin varsa yardımcı olabilir misin

• mrhoney0 M kullanıcısına yanıt
    Malesef ben tek seferde işlem yapmştm. Sizin durumunuzda ne yapılır bilemiyorum. İsterseniz yine de arayıp kampanya şartlarında tek seferde alınması ile ilgili bir ibare bulunmadığını belirtin. Kayıt oluştururlar belki iade edebilirler geri kalanları.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kampanya bitti m ?

• Bu adamlar kara para mı aklıyor. 100tllik istegelsin aldık. Daha sonra 108tl son tutardan 8tl ödedik. 100tl iade aldık. Bu nasıl mümkün olabilir. Fatura ödedik aynı zamanda 50tl iade yaptı. Şaşırtıcı

• Ben English home çeki almıştım 100 TL tutarında. İade geldi ama çeki kullanamıyorum. Geçersiz kod hatası veriyor. Epin ile ilgili bir hata mı acaba? Başına gelen var mı?

• 150 TL iste gelsin kodu almıştım tek seferde,

uygulamada, dijtal kod hediyen hesabında bildirimi var ancak hesapta bu tutar yok,

benim gibi olup da yüklenmeyen var mı?,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlantisten Gelen Adam -- 19 Aralık 2021; 21:31:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atlantisten Gelen Adam kullanıcısına yanıt
    Benim de yüklenmedi, kredi kartı ile Google play almıştım

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    uygulamada yüklendi bildirimi var mı?
    talep vs açtınız mı?
    cevap geldi mi?

• befo B kullanıcısına yanıt

mağazadan kullanıcaksınız onu

• Atlantisten Gelen Adam kullanıcısına yanıt
    Bildirim geldi evet. Kayıt açtım da dönüş gelmedi daha.

• soldier_x kullanıcısına yanıt

Online alışverişte geçerli olmadığını görmemiştim. Çok teşekkür ederim.

• İstegelsin de 100 TL kupon almıştım alışveriş de yaptım. 100 TL hesabıma yattı hafta sonu problem yok. Haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler.

• 100 TL iadem geldi de, İstanbulkart yüklemeden 50 TL gelmedi. Alabilen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.