Şimdi Ara

fastpay 100TL Dijital Kod hediye (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.086
Cevap
55
Favori
183.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 işlemden 1 i yatmamış umarı o da yatar

• kendi hesabıma kredi kartından 100 tl lik steam kod almıştım biraz geç olsa da o yattı. eşimin adına açtığım hesaptan da 60+40 tllik kod almıştım o hesaba sadece 40 tl yattı. acaba tek tek mi yüklüyorlar diye bekledim ama bu saatten sonra yatmaz ne yapmak lazım chat de yok. toplanıp hep beraber hareket etmek mantıklı olur.

• vay fastpay şaşırttı beni

100 burdan 50 fatura ödemesinden 150tl yatırmış

helal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    O hesaplardan cebe gönder diyerek kendi hesabına atabilirsin. Sanırım limit günlük 200₺ ya da 2 işlem. 2 hesaptan kendime yolladıktan sonra 3.işlem için ertesi günü bekleyin diye uyarı verdi bende.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Liquido02 kullanıcısına yanıt
    Cebe gönderdiğimiz paralar fastpay hesabına mı geçiyor hocam yani? ATM den çekmeye yarıyor sanıyorum ben.

Edit: Öyleymiş hocam teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 18 Aralık 2021; 0:51:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Alperen1668 A kullanıcısına yanıt

Ben ve arkadaşım bu şekilde iade aldık hocam.

• 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    benim de bir hesabim bu sekilde hocam herhangi bir cozum yolu bulabildiniz mi? magduriyet giderilecek mi yoksa artik cok mu gec oldu

• Bende 75 istegelsin ve 20 steam almıştım, sadece 20tl yatırdılar.

• bana hiç yatmadı 100 tl steam almıştım.  

• Yılın top 3 kampanyasından biri için teşekkürler fastpay, böyle kampanyalarda iadenin gelip gelmeyeceği bile muallakken parçalı alım yapanlara geçmiş olsun umarım yatar da direkt 100 tllik sipariş geçmek her zaman daha iyidir yoksa bile işe yarayan bir şey alıp satabiliyorsun

• ödemeler fast pay bakiyesinden mi yapılacaktı fastpay uygulamasına yüklediğim denizbank kredi kartımdan mı? ben kredi kartından yaptım.

• Önce 100 lira iade, sonra ilk alım kadar iade olacak dediler. En son minimum miktarı ödeme yaptılar. Direk 100 lira alım seçeneği sunmadıkları için herkes mecburen parça parça aldı ve çoğu kişiye 40 lira yattı, bazılarına daha kötüsü 10-20 lira. Nitelikli dolandırıcılık bu yaptıkları, kampanya başladığı zamanlar alıp dolar atsan aynı karı hatta fazlasını ediyordun zaten, en azından bu dolandırıcılara da bilgilerini vermezdin.

%40 az bir indirim değil ancak kampanya şartlarını baştan açık açık yazmamaları, zamanla işlerine geldiği şekilde yontup biçmeleri mide bulandırıcı. Parayı hesaba çekip bir daha bulaşmamak üzere uygulamayı kaldıracağım, umarım fazla salça olmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 18 Aralık 2021; 9:19:31 >
  • Toplamda 125TL havadan kazandık fastpay sayesinde, teşekkürler duyurana ve hizmeti sunana :)

Ayrıca şunu demek istiyorum; Bulduğu her sistemi ahlaksızca çok hesaplarla sömürüp çalanlara ve ileriki kampanyaları etkileyenlere de yazıklar olsun, bazı yorumları okurken ben utandım şurada.

• 4 kişi yararlanmıştık hepimizin ki yatmış 100er tl paylaşan arkadaşa teşekkürler

• Dj_Mami kullanıcısına yanıt
    Fastpay müşteri hizmetlerine bizzat sordum istediğiniz kadar ayrı kişiye hesap açıp kullanabilirsiniz, isterseniz kendi kartınızı ekleyin hepsine sorun yok dedi.

• denizbank atmsinden nasıl çekiliyor?

• Fastpay'den para gönderirken "tüh gerçekleştiremiyoruz" vesaire diye mesaj alan var mı? Parayı kendi banka hesabıma çekmeye çalışıyorum da. Enpara, Ziraat, Tosla denedim, hepsinde aynı hata. Hafta sonu olmasından da olabilir gerçi. EFT sorunu yüzünden gibi.

• AdamPsikopat A kullanıcısına yanıt

bakiye yüklemeden nasıl ulaşım kartına para yükleyeceğiz acaba?

• 5 hesaptan yaptık, yatmış. Teşekkürler paylaşan arkadaşa.

• Fastpayin bu kampanyadaki kârı nedir sizce, neden böyle bir kampanya yapmış olabilir

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.