Şimdi Ara

farlarını yakmak yerine parklar ve sislerle dolaşan yurdumun ...... insanları.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
4.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şehir içi hava kararmış ama bu ..........ler farları yakmak yerine park ve sis lambalarını açmış dolaşıyorlar.
    hangi akla hizmettir, nasıl bir zihniyettir bu davranış?!?!?!??!
    bu nedir yahu?!?!?!??!

• olmayan akillariyla piyasa yapiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde amerikan park + cakma sis ciler var. İsi abartanlar

• dediğin olay yeni değil ki 1970'lerden günümüze gelen tuhaf bir adamın başlattığı sözde hava cakas atma hareketi

farlarını yakmak yerine parklar ve sislerle dolaşan yurdumun  ...... insanları.
  • Birde sislere xenon takip parklari yakanlar var.
    Onumdelerse uzunlari yakiyorum bana yol veriyor. Karsimdan geliyorsa sellektor yapip korna caliyorum, zaten xenonlar gozlerimi aliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

dediğin olay yeni değil ki 1970'lerden günümüze gelen tuhaf bir adamın başlattığı sözde hava cakas atma hareketi

Bir benzerlik var ama :P

• geçen gün bunu yapan biriyle kafa kafaya giriyordum neredeyse.. araba solladım karşıdan geldiğini son anda fark ettim.. cidden neyi düşünerek böyle yapıyorlar aklım almıyor..

birde parkları sinyallere bağlayanlar var
  • sisler orijinal olduktan sonra sakıncası yok bence. ama sislere 8000k xenon takıp sabah akşam böyle gezen tiplere ne kadar sövsen az.
  • Cakallik polislerde cezayi doseseler dsha yapan olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

sisler orijinal olduktan sonra sakıncası yok bence. ama sislere 8000k xenon takıp sabah akşam böyle gezen tiplere ne kadar sövsen az.

burda göz almasından çok arabanın belli olup olmaması durumu söz konusu..

insan bi an anlayamıyo karşısında yada arkasında araba olup olmadığını, özellikle karanlık yerlerde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

quote:

dediğin olay yeni değil ki 1970'lerden günümüze gelen tuhaf bir adamın başlattığı sözde hava cakas atma hareketi

Bir benzerlik var ama :P

Biri ralli yarışçısı diğeri özenti karşılaştırmak bile abes

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Kizlar vermek icin siraya giriyorlar.kizlar bakiyi park + sis acik bi araba geliyor , hemen arabanin onune atlayip " araban cok guzel gozukuyor hadi size gidelim sana vercem ne olur gidelim" diye siraya geciyorlar.

• Adana'da kısa farlarım ve sislerim açık olduğu için polis çevirip ceza yazdı.

Köy gibi bir yerden geliyordum,yol hafif sisliydi.Şehire girince sisleri kapatmayı unutmuşum.Normalde sis harici kesinlikle sisleri açmam.

Ama birşey demedim polise,cezayı yazdı,aldım devam ettim.Kapattım sisleri de.

Keşke Ankara'da da böyle bir uygulama olsa.

Milletin beğenmediği Adana şehircilik ve düzen anlamında benim gördüğüm kadarıyla Ankara'dan daha iyi konumda.
  • O degil de pazar gecesi bursadan istanbula donerken sehirlerarasi yolda hem de yagmurlu havada bir tane bile isigi yanmayan bir araba yanimdan gecti. Bu zati muhterem arkamdaymis farketmedim, sol seridi isgal edenlerden nefret ederim ben de etmem o yuzden sollamam bitince saga gectim lak diye yanimdan gecti. Nasil bir cesarettir ya. Yolu gorup gormemesi onemli degil, yagmurlu havada far bir ise yaramiyor zaten ama yoldakiler seni farketmeli.

• quote:

çok büyük ihtimal apaci de olsa , ne yaptığını görmeden yargılamamak lazım. kapaklı olmasına bakarsak sürekli kullanmıyor. belki adamın zevki, bu ışıkların hepsini açıp arazide araba kullanmaktır vs.. şehir içinde kullanmıyor belki desem çok mu iyi niyetli düşünmüş olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: derememo

şehir içi hava kararmış ama bu ..........ler farları yakmak yerine park ve sis lambalarını açmış dolaşıyorlar.
    hangi akla hizmettir, nasıl bir zihniyettir bu davranış?!?!?!??!
    bu nedir yahu?!?!?!??!

Yolda yürümeyi, kaldım kültürünü bile tam oluşturamamış bir toplumda trafik kültürü arıyorsunuz. Bu başta eğitim ve hukuki ciddiyetin eksikliğinden ve denetimsizlikten meydana gelen ve aynı zaman kültür sorunu olan bir eylemdir.
  • Kroluğun, abazalığın ve de hödüklüğün araç üzerinde ben buradayım mesajı.
  • Aracla duygusal bag kurmanin alameti.... gereksiz isler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • literatürde,böyle tiplere ''kıro'' denmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

literatürde,böyle tiplere ''kıro'' denmektedir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.