Şimdi Ara

Fallout 4 + Tüm DLC'ler %100 Türkçe Yama (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.161
Cevap
108
Favori
370.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam herhangi bir öğe sıralama modu için çeviriniz yada bildiğiniz bir çeviri varmı?
  • Eldost E kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki
  • nuka %74 bu ara hızlandı nazar değmesin
  • Ilerleme harikaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde çeviri yapmaya fırsat bulamazken şu aralar bir-iki günlük fırsat buldum o kadar ^_^ Muhtemelen bugün ve yarın da böyle %1-%2 ilerleme olur, ama sonrasında biraz zor gibi
  • Caniniz sag olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin yamanizla gelen Full Dialog Interface modu Nuka world dlc sinde (sohbetleri değil) vereceyim kararları İngilizce yapıyor. KİSAOHANYAN dosyasını sildiğimde düzeliyor ama bu sefer bildiğin gibi oyunda karakterin ne diyeceğini bilemiyorum bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eldost

Hocam sizin yamanizla gelen Full Dialog Interface modu Nuka world dlc sinde (sohbetleri değil) vereceyim kararları İngilizce yapıyor. KİSAOHANYAN dosyasını sildiğimde düzeliyor ama bu sefer bildiğin gibi oyunda karakterin ne diyeceğini bilemiyorum bunu düzeltmenin bir yolu varmıdır?

Bilemedim. Bir bakayım FDI dosyasını yanlış mı güncellemişim diye.

EDİT: Baktım şimdi, sorun göremedim ama ne olur ne olmaz deyip tekrardan güncelledim. Umarım sorununuz çözülmüştür. Çözülmediyse de teamviewer ile bağlanıp kontrol etmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 23 Mart 2018; 23:54:30 >
  • Merhaba;

kuğday-buğday :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrPoo

Merhaba;

Evet ^_^ Aynı şekilde tates diye bir bitkimiz daha var :) Mutasyona uğramanın bir getirisi olarak :) Oyun içindeki terminallerin birkaç tanesinde neden isimlerinin böyle olduğu yazmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Merhaba;

Evet ^_^ Aynı şekilde tates diye bir bitkimiz daha var :) Mutasyona uğramanın bir getirisi olarak :) Oyun içindeki terminallerin birkaç tanesinde neden isimlerinin böyle olduğu yazmaktadır.

Bu radyasyonun gözü kör olsun bitkiler evrim geçirirken isimleri de evrim geçirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

quote:

Merhaba;

Bu isimlerin neden böyle olduğu/değiştiği terminallerde açıklanıyorsa da hiç denk gelmedim, şimdi siz böyle deyince bayağı merak ettim vay be özel bir açıklaması mı varmış bunların.

---
    Bu arada Fallout 4'ün meşhur materyal/malzeme arama bulma sıkıntısı için şu sayfada (Component Sources) listesini yapmışlar güzel olmuş:
    http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_crafting

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 30 Mart 2018; 11:32:14 >
  • Konsolu kullanamıyorum yamayı yapınca. :/ Bu sorun düzeltebilir misiniz acaba?
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 28 Mart 2018; 14:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GloryOrDead

Konsolu kullanamıyorum yamayı yapınca. :/ Bu sorun düzeltebilir misiniz acaba?

Konsolu kullanamıyorsunuz...
    Oyun zorluğunun Sağ kalma modunda kalmadığından ve konsolu etkileyen bir mod olmadığından emin olun.
  • 450 küsür mb peç geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

450 küsür mb peç geldi.

Yamada sıkıntı olmaması gerekiyor. Yine de sorunla karşılaşırsanız, bildirirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 3 Nisan 2018; 19:23:23 >
  • hocam daha önce sorulduysa kusura bakmayın.ben konsol oyuncusuyum.çevirinizde çok güzel(fenix e de teşekkürler)

sürümler birkereye mahsus mu cıkarıldı.daha doğrusu ps4 modlarına ileride güncelleme gelecek mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

hocam daha önce sorulduysa kusura bakmayın.ben konsol oyuncusuyum.çevirinizde çok güzel(fenix e de teşekkürler)

sürümler birkereye mahsus mu cıkarıldı.daha doğrusu ps4 modlarına ileride güncelleme gelecek mi acaba?

Ferex tarafından güncellenecektir. Nuka-World ve Far Harbor bittiği zaman kesin olarak güncelleyecektir. bunun yanında Far Harbor'un görevleri bittiği zaman Far Harbor'un Alpha versiyonunu da güncelleyebilir. Bu konu tamamen onun inisiyatifindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 4 Nisan 2018; 14:55:16 >
  • Merhaba;

Daha önce yazıldımı bilmiyorum ama survival modda pip-boy da bazı şeyler ingilizce gözüküyor bilginize :)

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.