Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
332
Cevap
11
Favori
34.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Xbox kullananlar , mod yükledikten sonra oyunu komple kapatıp açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe hala çalışıyor mu ? Ben beceremedim

• Türkçe mod ile birlikte grafiksel mod filan olabiliyor mu? Yani tek mod mu indirmek lazım

• Merhaba,Xbox One dan yamayı yükledim,oyunu kapatıp açtım ama olmadı,bilgisi olan var mı acaba

• arkadaşlar benim bir sorunum var nasıl çözerim şöyle anlatayım ps4 için sadece ana oyunu aldım ve Türkçe yama kurdum sorunsuz ilerledim ve sonra elime para geçince dlc leri de aldım ve onların da Türkçe yamasını kurdum fakat oyun içi bazı yerlerde diyaloglar ve eşyalar ingilizce oldu. bunun tek çözüm yolu yeni save ile mi başlamak çünkü baya ilerledim yazık olacak

• Dizinin gazıyla oynayalım dedik ama yama çalışmıyor sanırım Xbox'da.

• 25 Nisan'daki yeni nesil grafik güncellemesinden sonra Türkçe yama ya da modun da güncellenmesi gerekecek herhalde.

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Komut dosyası değişecek doğal olarak çoğu mod sıkıntılı olacak ama çalışan modlarda olur diye tahmin ediyorum. Türkçe modunu inşallah birileri günceller, Xbox oyuncuları biraz bu konularda yanlız kalıyor , inşallah bizi bir kenarda bırakmazlar da şu oyunu düzgünce oynarız

• Bu arada 40 GB boyutuyla çıkacak olan Fallout London modu süresiz ertelendi.Yeni nesil güncellemenin bu modu bozacağından dolayı , güncelleme çıktıktan sonra üzerinde çalışacaklarını söylediler, artık ne zaman çıkar muamma

• Aslında daha önce de ücretsiz 60 gb.lık Hd texture pack vermişler. 25 Nisan'daki yeni nesil grafik güncellemesi bunun üzerine ne kadar fazla bir şey getirecek meçhul. Muhtemelen diziyle birlikte oyunu tekrar gündeme getirip satış yapma maksadı bunda büyük rol oynuyor.

Fakat şu anda son haliyle Türkçe oynayamadıktan sonra almanın da anlamı yok. Yeni nesil grafik güncellemesinin ücretsiz olmasının da.

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Oyunu sadece yeni nesil güncellemesi olarak ele almayın hocam , oyun bozuk . Özellikle series S cihazlarda Boston bölgesinde oyun durmadan çöküyor. Bir çok hatalı görev mevcut yani oynanacak vaziyette değil. Bu tarz görevleri ve oyunun bu çökme nedenlerini cozerlerse benim için muhteşem olacak en azından oyunu bitirmek istiyorum.

Tek korkum Türkçe yama yapacak birilerinin çıkmaması. İnşallah birileri çıkıp yapar

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.