Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
11
Favori
33.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben kurulumu yaptım ve 13. Seviyelere kadar geldim sıkıntısız 1 haftadır oynamıyordum bugün açtığımda bi uyarı çıkıyor ve İngilizce devam ediyor neden olmuş olabilir
    Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOTY surumunde calisiyor mu kardesim yama ? Anaoyun turkce yamasi oyun icinde gorunmuyor . 10 kisiden 8 inde bu sorun var yorumlarda. Bir ilgilenirmisiniz ?

• Türkçe mod desteği hala sorunsuz çalışıyor mu acaba?

• Merhabalar,
    Acaba yamanız Fallout 4 '' GOTY '' versiyonunda çalışıyor mu? Net bir ibare göremedim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Türkçe mod desteği hala sorunsuz çalışıyor mu acaba?
    Ps4 te goty sürümüyle uyumlu hatta tüm dlc lerde de alt yazı sıkıntısız oynadım ben şimdiye kadar fakat 2 hafta kadar önce yanınlanan 1.33 güncellemesi sonrası türkçe alt yazı uçtu gitti şimdide mods menüsüne giremiyorum ve türkçe altyazıyı yükleyemiyorum. Bence hiç gğncelleme yapmadan türkçe altyazıyla oyna daha iyi.

• 1.33 güncellemesi sonrası yeniden türkçe altyazı oynamak için ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba?

• PS4ün internet bağlantısı kopmuş o yüzden oyun seçeneklerindeki MODS bölümü soluk renk görünüyordu ve buraya giremiyordum. İnternet bağlantısını hallettim ve MODS bölümünde halen türkçe paketler yüklü görünüyor bunları deaktif yapıp tekrar aktif yaptım fakat oyunda değişiklik olmadı. Türkçe paketleri silip tekrar yükledim fakat halen oyun ingilizce. Bu 1.33 ve 1.34 güncellemeleri oyunun içine etti sırf ingilizce diyaloglar var diye oyunu yarıda bırakıp türkçesi gelince yeniden başlamıştım ama bu güncelleme sonrası türkçe yapamıyorum artık.

• X box One s All-Digital için başardım.

İlk sayfadaki siteye telefondan üye oldum.

Ardından Xbox üzerinde oyuna girdim ve mods bölümüne tıkladım. Üyeliğimi istedi. Giriş yaptıktan sonra (x) Search a bastım, Turkish T10N - Fallout 4 [XB1] yazdım bulmadı.

Bende arama bölümüne Sadece Turkish yazdım L10N adlı çeviriyi buldu. Yükledim. Disable yazan menüyü enable olarak çevirdim. Yeni oyun başlattım oldu.

• Güncelleme sonrası ps4teki türkçe altyazı gitmişti. Oyunu tamamen ps4ten kaldırdım yaklaşık 10 saatte yeniden indirip kurdum şimdi altyazı çalışır oldu. Bundan sonra kapatacam tüm otomatik güncelleştirmeleri herhalde

Artık problemsiz oynuyorum.

• Azönce PS4 te ve kurulu olan güncelleme 1.34 ile denedim ve sorunsuz Türkçe altyazı oldu. Çok teşekkür ettim.

• Xbox one da Dlc içeriklerinin hangileri Türkçe bilgi verirmisiniz Türkçe ise almayı düşünüyorum.Ayrıca Oyunun türkçe modunu indirdim sorun yok ama günelleme 1.10 gibi birşey Xbox da en son güncelleme hangisidir.
  • Beyler son sürümde xbox da Türkçe oluyor mu?

• Bende olmadı. Xbox one s için söylüyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Oyun şuan playstoreda indirimde goty sürümü ps4 de türkçe oluyor mu? Oyunu buna göre almayı düşünüyorumda.

• Dün indirimlerden Xbox'ımda oynamak için dlc'siz yalın Fallout 4'ü aldım. Türkçe yama oluyor. Mod'u ekledikten sonra disable'da bırakın. Menüye çıktığınızda mod'un eklendiğini vs söylüyor tamam diyin. Ben burdan direk new game dedim ama türkçe olmadı oyun. Oyundan komple çıkıp tekrar girdim ve new game dediğimde oyun türkçeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etlipide -- 8 Ağustos 2020; 17:5:40 >
  • Gamepass'deki Skyrim ve fallout 4 te türkçe oluyor mu? Series s ve x için soruyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt

Denedim oluyor

• ps4 normal sürüm falloutta menüler türkçe değil oyun içinde altyazılae var. Güncellemeler sonrası yama bozulmuş sanırım.

• Mod (menü hariç) cillop gibi çalışıyor. Kupalar devre dışı kalıyor. Yapan arkadaşların eline sağlık.

• Xbox oneda Gamepassten aciyorum oyunu ancam Tr yama cikmiyor. Aciklamadaki sekilde aratiyorum mofs kismindan ancak bulamiyor. Yardim.eder misiniz? Yama silindi mi acaba?

Edit:Arama kisminda aciklamadaki gibi girmeyin nedense bulamiyor. Sadece Turkish yazin buluyor cok sacma ama boyle. Oyle yaptim ben

Edit2: Yamayı kurdum ancak oyun ici alt yazilar yine turkce olmadi. Komple ingilizce. Nasil çözücez bunu?

Edit 3:Oyunu Kapatip açincs düzeldi. Şu an turkçe. Cok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocobongo555 -- 28 Haziran 2021; 14:10:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.