Şimdi Ara

Fallout 4 PS4/XboxOne Türkçe Dil Mod Desteği GELDİ (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
337
Cevap
12
Favori
35.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Flowmotion0

Modu yapmışım ama ı lar şler falan yok

Yamayı silip tekrar yükleyin lütfen. Belki durumu çözer. Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı?
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    Skyrim için bir gelişme varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazef

Skyrim için bir gelişme varmı?
    Skyrim ile ilgili tarafımızdan hiç bir gelişme sağlanmayacaktır. Lütfen bu konuyla ilgili Skyrim'i çevirmiş ekibin üyeleriyle iletişime geçin.
  • Öncelikle uğraşanların eline emeğine sağlık teşekkürler indirdim kurdum oynuyorum fakat bazı kelimelee çevrilmemiş ve diyologlarda da altyazı olmadığı için hikayeyi kaçırıyorum yinede teşekkürler birde kuramayanlar için dlc lerin hepsi t10 yazıp aratırsanız çıkıyor sadece ana oyunun mod u çıkmıyor onun içinde ps hesabınızla aynı mail adresiyle bethesdaya üye olun arama kısmından aratın kütüphaneye ekle deyin oyuna girin mod kısmında gözükecek indirin bu kadar ps4 için yazdım. Kupa merak edenler için kupalar çalışmıyor (kupa ne işe yarıyosa artık 😀)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 30 Haziran 2018; 1:55:53 >
  • Arkadaşlar herkesin eline sağlık. Ben dün denedim hiçbir sıkıntı yok.Ayrıca ben amerika psn'den oyunu indirmiştim.Mod bölümüne girip yüklediğimde herşeyiyle oyun Türkçe oldu.ş-ç-ğ gibi türkçe karakterlerde hiçbir sıkıntı yok,boşluk yok herşey olması gerektiği gibi.Kanalımda da yayınlayacağım.Herkesin emeğine, eline sağlık.En baştan oyunu düzgün birşekilde oynayacağım.Darısı fallout76 başına (mod desteği olursa tabi ). Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evlimutluoyuncu -- 4 Temmuz 2018; 10:54:2 >
  • Hocam rica etsem kırık ps4ler için bir yolu yordamı varsa yazabilir misiniz? Malum psn'ye giremiyoruz dolayısıyla mod da yükleyemiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Hocam rica etsem kırık ps4ler için bir yolu yordamı varsa yazabilir misiniz? Malum psn'ye giremiyoruz dolayısıyla mod da yükleyemiyoruz.
    Başka platformlar üzerinden Ferex28 ile iletişime geçin. Yapılabilecek bir şey varsa o yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarkis.Kısaohanyan -- 10 Temmuz 2018; 14:42:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Merak etme dostum kalıcı kırma işlemi yapmadığım için istediğim zaman orijinale dönebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarkis.Kısaohanyan

Başka platformlar üzerinden Ferex28 ile iletişime geçin. Yapılabilecek bir şey varsa o yapabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam kalıcı olarak uzaklaştırılmış.
    Düzenleme: Öm gönderebiliyorum. Sıkıntı yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veronicaa -- 14 Temmuz 2018; 13:40:15 >
  • quote:

Hocam kalıcı olarak uzaklaştırılmış.
    Düzenleme: Öm gönderebiliyorum. Sıkıntı yok :)

Alıntıları Göster
    Başka platformlar üzerinden dememin nedeni o :) DH üzerinden iletişime geçmeniz zor. Mesajlara cevap vereceğini sanmıyorum.
  • Özel mesaj atsanizda cevap veremez size.Banli olduğu için.Mcps4 yada trgamestudios sitesinden kendisine ulaşabilirsiniz. Facebook ismi Ferit Köşe.

Ordanda ulaşabilirsiniz.Kırık ps4 ler için yamasini yapali çok oldu.

• quote:

Merak etme dostum kalıcı kırma işlemi yapmadığım için istediğim zaman orijinale dönebiliyorum

Alıntıları Göster
    Dönüldüğünü biliyorum, madem orijinale dönüyorsun indirimden 20-25₺ya satın al o zaman

• quote:

Dönüldüğünü biliyorum, madem orijinale dönüyorsun indirimden 20-25₺ya satın al o zaman

Alıntıları Göster
    Eğer dönersem yeni sürüm kırılmadığı için full orijinal oynamam gerekecek. Ek olarak 2. bir ps4 alacağım biriyle çevrimdışı ve dandik oyunları korsan diğeriyle hakeden ve çevrimiçi oyunları orijinal oynayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PSX63

Özel mesaj atsanizda cevap veremez size.Banli olduğu için.Mcps4 yada trgamestudios sitesinden kendisine ulaşabilirsiniz. Facebook ismi Ferit Köşe.

Ordanda ulaşabilirsiniz.Kırık ps4 ler için yamasini yapali çok oldu.
    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim :)
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam :) Başka platformlardan şansımı deneyeyim.
  • Arkadaşlar şu an indirimde olan Skyrim'e Türkçe yama mod olarak eklendi. PS4 orijinal olduğu sürece modu indirebilirsiniz. %90-100 Arasında bir Türkçe çeviri oranı var.
    Forum konu linki
    https://forum.donanimhaber.com/skyrim-ps4-turkce-yama-cikti--133963676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 22 Temmuz 2018; 22:9:56 >
  • quote:

Arkadaşlar şu an indirimde olan Skyrim'e Türkçe yama mod olarak eklendi. PS4 orijinal olduğu sürece modu indirebilirsiniz. %90-100 Arasında bir Türkçe çeviri oranı var.
    Forum konu linki
    https://forum.donanimhaber.com/skyrim-ps4-turkce-yama-cikti--133963676
    Bunu yapınca PS4’te kupa kazanılıyor mu?

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Bethesda modlularda kupa desteğini kapatıyor. kazanılmıyordur bence
  • Beyler siteye girdim ama ana oyun yok ne yazdıysam çıkmadı sadece dlcler çıkıyor, haberi dün gördüm akşam indirmeye bıraktım işte zor zaman geçti şimdi geldim bulamadım kaldırıldımı acaba bilgisi olan cevap verirse çok sevinirim teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.