Yüzbaşı
21 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 198 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba,ps5 de PSN kardeşliğinde FC24 sec hesapta ultimate girmiyor sebebi ne olabilir,yada bu işlem nasıl yapılacak.

Selamlar elimde 3600x işlemci var,kutusu fanı herşeyi duruyor kaça satabilirim.

Selamlar elimde MSI Radeon RX 5700 MECH GP OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı var garantisi 2 ay önce bitti,kutusu herşeyi duruyor,kaça satabilirim.

Selamün aleyküm,arkadaşlar yayın için 2. PC toplamak istiyorum,apu işlemci yeterli olur mu ?

Ana oyun bilgisayarım;

6700xt ekran kartı

5600 işlemci

32 GB ram

MSI 550 anakart

2K 165 Hz monitör

Evga capture card, elimde bunlar mevcut,ikinci yani yayını yapacak pc için apu işlemci işimi görür mü ? Hangi model işimi görür (ryzen) teşekkür ederim.

Selamlar,bende Rx5700 ekran kartı var,işlemci 3600x var,işlemci mi Ryzen5600 ile değiştirmek istiyorum,2K da dar boğaz yapar mı acaba,yada önereceğiniz bir işlemci var mı ?

Selamün aleyküm,arkadaşlar daha önceden ttnet vdsl kullanıyordum 9 ping alıyordum,taşındığım adreste Süperonline fiber geçiş yaptım paketim 500/50 ping speedtest sitesinde ölçünce 19 çıkıyor,norma bir değer mi bu,BF5 de 63 ping alıyorum.

Selamün aleyküm arkadaşlar,

Elimde 2 adet PC var bunları bana kesinti esnasında kapatacak kadarda olsa süre tanıyacak güç kaynağı tavsiyesinde bulunur musunuz.Not oyun ve yayın için

1.sistem

Ryzen 3600x

Rx5700

Coolermaster sıvı soğutma 240

Msi 27 inç 144 Hz monitör.

700w 80 plusbronz güç kaynağı.

2.sistem

Ryzen 3400g

Corsair sıvı soğutma 120

Samsung 27 inç 75 Hz monitör

750w 80 plus güç kaynağı.

Elimde 1 adet 1000 lık tunçmatik UPS var ama ikisi açıkken kapanıyor.

Selamün aleyküm arkadaşlar;

Yeni bilgisayar topladım

İşlemci Ryzen 3400g(Sıfır)

Anakart Asus Tug Gaming Plus(Bende vardı)

Ram XPG GAMMIX D30 8+8 16 gb (Sıfır)

Ekran Kartı (Yok)

Power Xıgmatek Tauro 700w 80 Plus (Bende vardı)

Arkadaşlar pc yi fişi çekersem yada power tuşunu kapatıp elektriği kestiğimde tekrar fişi takar yada power güç düğmesine basıp,pc açınca 3 saniye çalışıyor kapanıp 3 saniye sonra tekrar açılıyor.Ama fişi çekmezsem yada power kapat aç yapmazsam sıkıntı olmuyor normal açılıyor,sebebi ne olabilir,bu arada ram slot değiştirdiğimde sürekli yapıyor.

Merhaba arkadaşlar, bu AVerMedia Live Gamer HD C985 capture kartı kullanan veya kullanmış olanlar bana yardımcı olabilir mi ?

Yayın için kullanacağım bu kartı,yayın PC de yani görüntü olacak PC de ekran kartı yok 3400g işlemci var kullanmama engel olur mu yani ekran kartı ile bir işelmi var mı ? Oyun PC de x5700 var,birde memnunmuydunuz, görüntü ses vb özelliklerinden.

Merhaba arkadaşlar aranızda özellikle ikinci bilgisayar ile yayın yapanlar varsa onlarda yardımcı olabilir mi ?

Oyun sistemi

Ryzen 3600x

Msi RX 5700

Msi b450 anakart

32 GB RAM

Hdd 2 adet 1 TB

SSD 1 adet 250 GB

M.2 2 adet 1 TB

Yayın sistemi

1600x Af (2. El)

GTX 1050 (2. El)

Toplam 2400 TL

Anakart kasa PSU var eksik olanlar,ekran kartı işlemci HDD veya SSD

Sizlerin önerisi veya eklemek istediği varsa sevinirim. Bütçem bu arada 3000 TL.

Hakkında
Forum İmzası:
- Unutma..- Bizi eşit yaratan Allah, kimsede ne hak bırakır ne de ah..
Forum İkinci El İmzası:
Dost istersen Allah yeter. Evet o dost ise, herşey dosttur.

Yârân istersen Kur'an yeter. Evet ondaki enbiya ve melaike ile hayalen görüşür ve vukuatlarını seyredip ünsiyet eder.

Mal istersen kanaat yeter. Evet kanaat eden, iktisad eder; iktisad eden, bereket bulur.

Düşman istersen nefis yeter. Evet kendini beğenen, belayı bulur zahmete düşer; kendini beğenmeyen, safayı bulur, rahmete gider.

Nasihat istersen ölüm yeter. Evet ölümü düşünen, hubb-u dünyadan kurtulur ve âhiretine ciddî çalışır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Oyun Platformu
Ps
Steam
Steam
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.768
İkinci El Bölümü Mesajları: 164
Konularının görüntülenme sayısı: 19.845 (Bu ay: 487)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.798 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.