Çavuş
07 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri

merhaba bi üründen dolayı tüketici hakem heyetine başvuruda bulunmuştum haklı bulundum ilamlı icra takibi başlattım 1 ay önce, biraz önce de UYAP dan dosyalara baktığımda bugün yeni dosya eklenmiş tebliğ mazbatası yazıyo ve üzerine iade diye kaşe vurmuşlar bu ne anlama geliyor paramı alamayacak mıyım, bu süreç nasıl işler? şimdiden teşekkür ederim.

Msi b150m pro vdh için güçlü bir işlemci önerir misiniz

Ekran kartımı yükseltmek istiyorum bu pc ye en yeni ve iyi ne olur

msi b150m pro vdh

i5 6402p

12k bütçem var ve tamamen oyun odaklı, beni yıllarca götürecek bi oyun pc si toplamak istiyorum, yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum
184 boyum var ve birkaç ay önce 58 kiloydum yaklaşık 4-5 ayda 70 kilo oldum, boyuma göre hala ideal kiloda değilim ama bence 12 kilonun farkı vardır diye düşünüyodum arkadaşlarıma soruyorum hâlâ aynısın diyorlar sizce neden böyledir (kilom sabit 70)
(interneti fazla kullanmayan arkadaşımın ağzından atıyorum) merhaba ben ayt de 361 bindeyim iki yıllık sağlık alanlarından hemşireliğe dgs ile geçiş yapmayı düşünüyorum ama aklımda bazı soru işaretleri var. mezuna mı kalmalıyım, dgs ile geçiş yapmam kolay olur mu veya dgs geçiş yapanların belirli bir kontenjanı var mı ? ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok sizce ne yapmalıyım
Merhabalar 17 yaşındayım 185 boyundayım ve oldum olası boyum uzun olduğu için zayıfımdır fakat iki aydır inat ettim öğünümü, yaptığım sporu arttırdım. Sonuç olarak 60 kilodan 65 e yükseldim fakat hala yetersiz çünkü hedefim 75-80. Aynaya baktığımda önden güzel göründüğümü düşünüyorum ama yandan fotoğraf falan çekilince orantısız akbabaya benzer bi vücudum olduğunu farkettim. Şuanki vücut ölçülerimi aşağıya yazdım. Yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum sizce neler yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim, bu orantısız vücudu değerlerimi nasıl daha dengeli hale getirebilirim şimdiden teşekkür ediyorum.
Boy: 1.85
Kilo: 65
Omuz ölçüm: 109
Göğüs ölçüm: 83
Bel ölçüm: 78
Kalça ölçüm: 85
Kol ölçüm: 29
Merhabalar 17 yaşındayım 1.85 boyundayım kışın başlarında 58 kiloydum ve bugünlerde 65 kiloya geldim. Sizce gidişatım iyi mi ve bana önerebileceğiniz kilo almamı kolaylaştıracak şeyler var mı ? hedef olarak kendime 75 kilo olmayı koydum ve hergün ufak çaplı sporumu yapıyorum. Dış görünüşümü pek beğenmediğim için kiloyu kendimce dert edindim bu konuda da hırslıyım. 1 ayda maksimum kaç kilo alabilirim en sağlıklı şekilde
1.85 boyum var ve 62.5 kiloyum yavaş yavaş almaya da devam ediyorum fakat kafama çok taktığım bir şey var boynum uzun,zayıf ve postürlü duruyor. önden güzel ama yan profilden hiç beğenmiyorum sizce çok mu anormal, kilo alınca veya vücut yapınca düzelir mi
Şuana kadar hiç gitar çalmadım yani bir tecrübem yok ve elektro gitar çalmak istiyorum. Bütçem 600-700 TL arası ne almamı, ne yapmamı, nelerden uzak durmamı, ikinci el mi almalı her türlü bildiğiniz bilgileri verirseniz çok memnun olurum. Ha bir de başlangıç seviyesinde önerirseniz sevinirim her türlü önerinize ve tavsiyenize açığım
Hakkında
Forum İmzası:
AMD
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Xiaomi Mi Note 3
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 133
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.930 (Bu ay: 90)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.